Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.04.2018 09:08

НА СОКИРЯНЩИНІ СТРАХУВАЛЬНИКИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 45 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ |  Повідомлення податкової інспекції

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  — обов'язковий платіж до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування, що справляється в Україні з метою забезпечення страхових виплат за поточними видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Протягом січня-березня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять  45,1 млн. гривень. Додаткові надходження склали  4,9 млн. гривень, забезпечивши виконання індикативного показника доходів на 112,2 відсотка, повідомляють в Сокирянській ОДПІ та  звертають увагу, що сплата ЄСВ – важливе джерело поповнення державного бюджету, з якого здійснюються відрахування  до Пенсійного фонду та фондів страхування. А це, відповідно, своєчасні та в повному обсязі виплати пенсій та соціальних гарантій.

За несвоєчасне або не в повному обсязі перерахування єдиного соціального внеску до платника застосовують фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми