Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.01.2018 09:24

Сокирянська ОДПІ інформує |  Повідомлення податкової інспекції

Сокирянська ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області закликає громадян, які надають послуги з репетиторства, висловити свою громадянську позицію - подати вчасно декларацію та сплатити податки!

У Сокирянській ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області наголошують, що вчителі та викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов’язані включити суму таких доходів до загальногорічного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи.

Відповідно до п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України. Зробити це слід до 1 травня 2018 року за місцем реєстрації декларанта.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

Репетиторські послуги ― це зокрема підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт.

Кожен із декларантів має право отримати у Центрі обслуговування платників за місцем свого проживання безоплатну консультацію щодо порядку заповнення декларацій і допомогу при її заповненні.

 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

  Сокирянська  ОДПІ  ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що Державною казначейською службою України згідно з Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», наказом Державної казначейської служби України від 05.01.2018 № 8 «Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» починаючи з 22.01.2018 року відкрито нові бюджетні рахунки для зарахування єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників  (єдиний податок  ІV групи) до місцевих бюджетів .

 

  • Автор:В.о. начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми