Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

16.01.2018 14:58

Буковинські пенсіонери надають перевагу банківському обслуговуванню, бо це зручно і вигідно  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Станом на 1 січня 2018 року їх кількість сягнула 117,1 тисяч (51,% загальної чисельності пенсіонерів краю), що на 3,6 тис. осіб більше порівняно з минулим роком.

Система виплат через банківські установи має чимало переваг: пенсію можна отримувати у відділенні банку чи банкоматі за будь-яким місцем перебування по всій території України, розраховуватися карткою за придбаний товар в торгівельних мережах та через Інтернет. Можна знімати з рахунку як всю суму пенсії, так і її частину. Зняття готівки відбувається без жодної комісії та обмежень у будь-який зручний час.

А головне – це дає можливість заощадити як самим пенсіонерам, котрі можуть отримувати відсотки на залишок коштів, так і для Пенсійного фонду, оскільки здійснення виплат через банк є безкоштовним. Люди оцінили переваги такого способу та зрозуміли, що сприяють цим підвищенню свого ж достатку.

За рахунок виплати пенсій через вкладні рахунки в банківських установах у 2017 році заощаджено 29,3 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. більше, ніж за попередній, 2016 рік. Заощаджені кошти уже сьогодні спрямовані на виплату пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.

 

 

  • Автор:Начальник управління Пенсійного фонду Козак Л.О.

Tеми