Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

15.12.2017 12:07

Про лист колективу Сокирянської музичної школи |  Інформації

     За рішенням відкритих загальних зборів трудового колективу Сокирянської музичної школи, які відбулися 8 грудня 2017 року, звертаємося до Вас за допомогою у вирішенні проблеми, пов’язаної із несвоєчасною виплатою заробітної плати за період другої половини жовтня, листопад, грудень 2017 року. Викладачі школи не отримали державну субсидію на житлово-комунальні послуги і не можуть  своєчасно оплачувати  рахунки за комунальні послуги. Також виникають проблеми у  виплатах по кредитах  та вирішенню нагальних сімейно-побутових  потреб.

     Протягом 2017 року проблеми дольової участі у фінансуванні потреб школи  з трьох бюджетів неодноразово обговорювались на відкритих засіданнях пра-цівників сфери культури, колективних зборах музичної школи та зустрічах з представниками місцевого самоврядування. Для   отримання підвищення посадових окладів педагогічних працівників, які фінансуються за рахунок державного  та місцевих бюджетів з 1 вересня 2017 року (постанова КМУ від 14 грудня 2016 року № 974)  були внесені зміни до штатного розпису, скорочення педагогічного навантаження викладачів, що призвело до зменшення контингенту учнів.

      Ми з розумінням ставимося до ситуації яка склалася в нашому районі з утворенням об’єднаних територіальних громад, до особливостей їх формування та умов співфінансування. Але порівнюючи досвід інших районів та областей України в яких також проходять реформи децентралізації робимо висновок, що наша ситуація є найкритичнішою і не вирішується. З огляду на вищезазначене виникає занепокоєння щодо подальшого повноцінного функціонування та фінансування  нашої школи. Адже у наступному 2018 році знову передбачено підвищення  тарифних розрядів, мінімальної заробітної плати, обов’язкової доплати за престижність професії на 20%, що призведе до значного збільшення фінансування захищених статтей, тобто заробітної плати в яку входить і обов’язкові надбавки за вислугу років, результати атестації, педагогічні звання. Крім того повинні забезпечуватись кошти на стимулюючі виплати.

      Згідно планів роботи УМЦКБ, плану роботи школи викладачі зобов’язані підвищувати свій фаховий рівень, приймаючи участь в обласних  методичних семінарах  і конференціях, курсах підвищення кваліфікації, творчих лабо-раторіях, готувати учнів до участі в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. На виїзди та заміни уроків також потрібні кошти, які ми не отримуємо.

     Звертаємося з проханням щодо невідкладного розгляду та вирішення       проблем фінансування Сокирянської музичної школи.

     Заздалегідь вдячні  за розуміння та участь у вирішенні даного питання.

 

                  З повагою колектив музичної школи

Tеми