Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

23.11.2017 11:38

Сокирянська ОДПІ інформує |  Повідомлення податкової інспекції

Незабаром завершується термін сплати податку на нерухомість

У Сокирянській ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що термін сплати податку на нерухоме майно за повідомленнями, отриманими власниками нерухомості протягом серпня - вересня для більшості платників завершується 30.11.2017 р.

Якщо громадянин не погоджується із зазначеною в повідомленні про сплату цього податку сумою, він може її узгодити у територіальному органі ДФС за місцем проживання, надавши копії документів на нерухоме майно. На підставі проведеної звірки контролюючий орган, у разі виявлення підстав, скасує попереднє та сформує нове податкове повідомлення-рішення.

Рекомендуємо власникам об’єктів нерухомого майна — житлових будинків площею понад 120 м2, квартир площею понад 60 м2, або об’єктів нежитлової нерухомості, які на сьогодні не отримали повідомлення про сплату податку терміново звертатися до територіального органу ДФС.

Несплата чи несвоєчасна сплата отриманих повідомлень-рішень є підставою для нарахування штрафних санкцій. Але цього можна уникнути своєчасно виконавши чи узгодивши свої податкові зобов’язання.

Приклади нарахування податку можна розглянути у брошурі за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/305277.html

 

До уваги неприбуткових організацій

Фахівці Головного управління ДФСМ у Чернівецькій області повідомляють, що згідно з оновленими нормами Податкового кодексу України неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, яка одночасно має відповідати певним вимогам. Насамперед така установа має бути зареєстрована саме як неприбуткова. Така установа не має права розподіляти отримані доходи серед засновників та її членів (за виключенням фінансування видатків визначених пп.133.4.2 Податкового кодексу України). А ще така установа у випадку припинення діяльності, в результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення, зобов‘язана  передати активи іншій неприбутковій установі або ж зарахувати їх до доходу бюджету.

Не менш важливим фактором є перебування такої установи в Реєстрі неприбуткових установ та організацій, який формується контролюючим органом. Тож якщо ваша установа, організація чи підприємство відповідає всім перерахованим вимогам – то ви залишилися в категорії юридичних осіб зі статусом неприбутковості.

У разі недотримання зазначених норм такі установи після 1 липня 2017 року втратили ознаку неприбутковості та виключені контролюючим органом з Реєстру. Тобто стали  платниками податку на прибуток підприємств.

Релігійні організації, які не приведуть свої установчі документи у відповідність та не нададуть їх копії до фіскальної служби, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 січня 2018 року.


Інформація для платників податків

 

Сокирянська ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що 7 грудня  2017 року в м. Києві буде проведено Національний агрофорум  «Податки. Фінанси. Право» за адресою - м. Київ, грандхол «Хрещатик» готель «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14).

У фокусі форуму офіційні позиції ДФС України, Мінагрополітики, Міністерства юстиції щодо податків в агросфері та програми державної підтримки агросектору.

Форум відбудеться за участю в.о. Голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана, заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової та представників провідних консалтингових та юридичних компаній. Платники податків матимуть змогу не лише отримати цінну інформацію з офіційних джерел, а й поставити запитання спікерам, подискутувати з ними та поділитися думками з колегами.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum.

З питань участі у форумі звертатись до Філії ДП «Сервісно-видавничий центр» в Чернівецькій області,  контактні особи : Вячеслав Загура - телефон (095)8865588, Оксана Харина телефон (050)5598648 або (097) 6683390.

 


  • Автор:В.о. начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми