Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Сокирянський район

Новини

06.04.2017 10:17

Про збори трудового колективу Сокирянського ЦПМСД |  Охорона здоров'я

Відповідно до листа МОЗ України від 28.02.2017 р., згідно якого об'єднаним територіальним громадам рекомендовано створення власних ЦПМСД, в разі наявності рівня населення, близько 30 тисяч осіб. І, враховуючи, що з 2013 року КУ "Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» успішно обслуговує мешканців населених пунктів Сокирянського району, в тому числі й об’єднаних територіальних громад, що географічно розташовані в його межах – адміністрація та працівники Сокирянського ЦПМСД вважають за недоцільне паралельне утворення та функціонування медичного закладу первинного рівня, безпосередньо в Сокирянській ОТГ, адже для роботи установи, необхідно буде створити та утримувати посади апарату та обслуговування, а саме: головного лікаря, заступника головного лікаря, бухгалтера, економіста, статиста, водія тощо, що є фінансово невигідним, оскільки дані співробітники, дублюватимуть функції апарату та персоналу обслуговування існуючого ЦПМСД.

24.03.2017 року до Сокирянської районної ради, надійшов лист Сокирянської ОТГ № 01-07/739 від 24.03.2017р., щодо передачі посад медичного персоналу та приміщень від КУ «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», до ЦПМСД Сокирянської ОТГ.

03.03.2017р. відбулися збори трудового колективу Сокирянського ЦПМСД, а саме працівників Сокирянської та Коболчинської АЗПСМ, з питань передачі посад та матеріально-технічної бази даних структурних підрозділів у Центр ПМСД Сокирянської ОТГ. Присутні одноголосно вирішили й надалі працювати в районному ЦПМСД, обслуговуючи, при цьому, населення м.Сокиряни та с.Коболчин і відмовилися від працевлаштування у новоствореному закладі Сокирянської ОТГ. Підписи працівників додаються.

Головний лікар                                                          А.Є.Заремська

  • Автор:Головний лікар А.Є.Заремська

Tеми