Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.09.2014 09:55

До уваги виборців! |  Вибори

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації звертається до жителів району з проханням уточнити свої персональні дані виборця.

Особливо це стосується виборців, які голосуватимуть вперше (досягли 18 – річчя); колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, які прибули з-за кордону і знялися з обліку в МЗС; виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них.

Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз!

Уточнити свої персональні дані виборці Сокирянського району можуть щодня з 9.00 до 18.00 години (крім суботи та неділі) у відділі ведення Державного реєстру виборців  за адресою : м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, Сокирянська районна державна адміністрація, 3 поверх, каб. 46,47.

При собі потрібно мати такі документи: паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України; доручення (виборець, нездатний самостійно пересуватися, може письмово уповноважити на звернення іншу особу); свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-29-67.

  • Автор:Державний реєстр виборців апарату Сокирянської районної державної адміністрації.

Tеми