Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.06.2014 09:18

Привітання заступника голови районної ради Сергія Горна з нагоди Дня Конституції України |  Вітаємо!

Шановні жителі Сокирянщини!

Від імені районної ради, її виконавчого апарату та себе особисто щиросердно вітаю вас з  державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року, коли Верховна Рада  України ухвалила Конституцію України, навіки увійшло в історію українського державотворення. Основний Закон закріпив державний суверенітет, втілив вікове устремління українського народу до незалежності та соборності, демократії та верховенства права. Це був важливий історичний поступ у забезпеченні прав і свобод людини та розбудови незалежної правової держави.

Сьогодні, коли Україна переживає важкі випробування, ми маємо зробити все необхідне, аби були збережені задекларовані права і свободи, сприяти утвердженню  міжнародного авторитету України та її суверенності. Важливим для всіх громадян є участь в обговоренні проекту змін до Основного Закону. Творення Конституції – досить складний історичний процес, який вимагає час від часу удосконалення в залежності від еволюційного етапу розвитку держави. Нинішня конституційна реформа передбачає серйозні зміни у адміністративно-територіальному устрої України, передачу функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня, розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності і наділення саме громад максимально широким колом повноважень. Мають бути створені всі умови, аби в повну силу запрацювали конституційні засади та принципи. Тільки за цих умов кожен громадянин відчує, що його життя – найвища цінність, честь і гідність – недоторкані, а він сам – рівноправний член демократичного та правого суспільства.    

Шановні земляки!

Бажаю вам міцного здоров’я та щастя! Нехай у ваших серцях не згасає віра у краще майбутнє, а у ваших домівках панує мир та достаток! Любіть Батьківщину, вірою і правдою служіть в ім’я процвітання України!

Tеми