Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.05.2014 18:37

В номінації декоративно-прикладне мистецтво Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаємося ж, брати мої любі» перемогла учениця Сокирянської художньої школи  |  Культура

Підбито підсумки XIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням. В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» перемогла учениця 2 класу Сокирянської художньої школи Катерина Манилюк, яка представила на суд журі гобелен «Горобина». Нагородження переможців конкурсу відбулося сьогодні, 22 травня, в Каневі на Чернечій горі біля могили Тараса Шевченка в рамках відзначення 153-ї річниці перепоховання поета. Грамоти та пам’ятні подарунки молодим талантам та їх наставникам  вручав Міністр культури України  Євген Нищук. Сокирянську художню школу на церемонії нагородження представляла педагог Катерини   Лариса Скаженюк. 

 ДОВІДКА:

Організатором конкурсу «Об’єднаємося ж, брати мої!» виступає Державний комітет України у справах сім'ї та молоді, він проводиться на виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», з метою популяризації творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій.

XIII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаємося ж,  брати мої любі» стартував  у листопаді 2013 року з нагоди підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Конкурс проходив в кілька етапів у таких номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».  

 

 

  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми