Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

16.04.2014 14:11

Затверджено заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції |  Інформації

26 квітня в Україні відзначається трагічна дата – 28-а річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС. З метою належного вшанування учасників ліквідації аварії та увіковічення пам’яті її жертв заступник голови районної ради Сергій Горн та заступник голови районної державної адміністрації Богдан Банчук затвердили низку заходів.   

25-26 квітня заплановано проведення зустрічей представників влади, керівників організацій та установ з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, вдовами померлих ліквідаторів, особами, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи.

На управління соціального захисту населення та фінансове управління райдержадміністрації покладено забезпечення своєчасного проведення компенсаційних виплат за програмами соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачених Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, вдовам померлих ліквідаторів, постраждалим та сім’ям загиблих за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Сокирянській районній лікарні доручено організацію надання постраждалим від аварії медичної допомоги. Спільно з управлінням соціального захисту – забезпечити організацію оздоровлення цієї категорії громадян.

Відділу культури районної державної адміністрації довірено звернутися до керівництва православних церков району щодо проведення ними панахид за загиблими учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. В закладах культури та бібліотечних установах запланувати заходи, присвячені 28-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Виконавчим комітетам Сокирянської міської ради та сільських рад у разі необхідності провести обстеження умов проживання даної категорії громадян, особливо з числа інвалідів та вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, виявлених під час обстежень.   

Установам, підприємствам та організаціям усіх форм власності рекомендовано вишукати можливість матеріально заохотити працюючих громадян, які постраждали через чорнобильську катастрофу.

 

  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми