Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

10.04.2014 18:09

Громада Сокирянщини обговорила політичну та соціально-економічну ситуацію в країні та запропонувала кандидатуру на посаду голови районної державної адміністрації |  Громадянське суспільство

Сьогодні, 10 квітня, за ініціативи громадської ради при райдержадміністрації в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися збори представників трудових колективів та громадськості Сокирянщини. Учасники сходин  обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні та районі. Окрім цього, розглянули кандидатуру на посаду голови районної державної адміністрації.

Збори відкрив заступник голови районної ради Сергій Горн. Проведення зібрання громада доручила голові районної ради ветеранів Ніні Олексіївні Бурдинюк. Також було обрано секретаріат зборів та лічильну комісію.

На збори прийшло близько п’ятиста жителів району. Серед виступаючих були підприємці, педагоги, громадські активісти, в тому числі голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олексій Якушевський, депутати районної ради Ярослав Федоришин та Валерій Степаненко, заступник директора районного територіального центру Галина Варчук, вчитель української мови та літератури  Михалківської школи Світлана Мазур та інші. У своїх виступах представники громади заявили про визнання легітимності діючої центральної влади та необхідність проведення заходів спрямованих на збереження цілісності, незалежності та соборності Української держави. Закликали також утримуватися від категоричних заяв та радикальних дій, сприяти досягненню взаєморозуміння між людьми. Як  було відзначено, в районі – стабільна та контрольована ситуація. Однак багатьох непокоїть, що сьогодні район залишився без керівника. Адже нині одним із важливих завдань є збереження досягнень в соціально-економічній сфері та високих рейтингових показників. Зокрема, люди  висловили стурбованість тим, що на даний час припинені роботи з будівництва районного будинку культури, які здійснюються за рахунок коштів ПАТ «Укргідроенерго». На їх думку, багато що важить те, хто очолить районну владу у непростий перехідний період. Це має бути молода людина з активною громадською позицією, яка має  незаплямовану репутацію і відповідає всім критеріям та принципам Майдану, здатна забезпечити подальший соціально-економічний розвиток краю, до того ж житель Сокирянщини, добре обізнаний з усіма проблемами району. Такою кандидатурою громада вважає Богдана Миколайовича Банчука, заступника голови районної державної адміністрації.      

Збори більшістю голосів підтримали кандидатуру Богдана Банчука для призначення на посаду голови районної державної адміністрації   (утрималося всього дві особи) та затвердили резолюцію, в якій звернулися зі своїми пропозиціями до голови Чернівецької обласної державної адміністрації Романа Ванзуряка.

  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми