Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.03.2014 14:10

Відбулося урочисте відкриття Сокирянської ДЮСШ та 29-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків |  Інформації


Сьогодні, 22 березня, відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення  Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи та 29-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків.

Підтримка та розвиток соціально-культурної сфери, зокрема, створення умов для виховання підростаючого покоління, завжди були одними із пріоритетних напрямів діяльності виконавчої та представницької влади Сокирянського району. Як відзначив під час урочистостей з нагоди відкриття відбудованого приміщення дитячо-юнацької спортивної школи  очільник виконавчої влади району Василь Козак, сьогоднішня подія - це результат спільної серйозної роботи представників всіх владних структур району, дирекції спортивної школи, спонсорів. Голова районної державної адміністрації подякував всім, хто долучився до відбудови спортивної школи, зокрема народного депутата Артема Семенюка, а  юним спортсменам побажав успіхів у змаганнях.

Здоров’я та перемоги учасникам Міжнародного турніру з боротьби дзюдо також  побажали народний депутат України Артем Семенюк, заступник голови районної ради Сергій Горн, міський голова Василь Равлик, директор ДЮСШ Федір Блинду та заслужений майстер спорту України, срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах (2004 рік) та Пекіні (2008 рік) Роман Гонтюк.

Багатьох керівників підприємств та будівельників, які взяли активну участь у реконструкції спортшколи, нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Були нагороди від обласної державної адміністрації.  Подякою Міністерства молоді та спорту нагороджені голова районної державної адміністрації Василь Козак та директор ДЮСШ Федір Блинду.

Всім учасникам турніру були вручені короваї, а Роман Гонтюк продемонстрував присутнім найдосконаліші прийоми з боротьби дзюдо.

Перший крок до реконструкції спортивної школи було зроблено восени  2012 року, коли з обласного бюджету було виділено 650 тисяч гривень на оплату виконавчих робіт по реконструкції приміщення Сокирянської районної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос». У 2013 році на капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи з обласного бюджету, через управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, надійшло  понад 990 тисяч гривень, а цьогоріч – понад 430 тисяч гривень. Загалом, завдяки фінансуванню з районного та обласного бюджету та за підтримки народного депутата Артема Семенюка на відбудову приміщення ДЮСШ було залучено понад 2-ох мільйонів гривень. В приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи перекрито дах, повністю завершено зовнішні та всі внутрішні роботи. Обладнано системи опалення, освітлення, водопостачання та  виконано оздоблювальні роботи. Є роздягалки та душові. Встановлено протипожежну та евакуаційні системи. На завершальній стадії – благоустрій прилеглої території. Крім цього, минулого року районною державною адміністрацією в рамках Спільної операційної Програми «Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007-2013»  було підписано угоду «Програма спортивного стимулювання «Вибір молоді – спорт» кошторисна вартість якого 141 486.60 євро. За умовами  цієї програми буде продовжено обладнання спортивної школи. Одним словом, Сокирянська спортивна школа стала більш сучасною, там створюються всі необхідні умови для занять спортом, що, безумовно, вплине на духовний та фізичний розвиток молоді та дітей району, а також забезпечить їх змістовне дозвілля.

 

  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми