Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

18.03.2014 16:28

На Сокирянщині триває підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників |  Інформації

Згідно із розпорядженням голови Сокирянської районної державної адміністрації Василя Козака та заступника голови Сокирянської районної ради Сергія Горна затверджено План заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення Сокирянського району від фашистських загарбників.

Всі заходи будуть спрямовані на увіковічення безсмертного подвигу українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традиції шанобливого ставлення до них.

Протягом березня в районі проходитиме районний етап Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України!». З 23 по 28 березня в усіх населених пунктах району відбудуться мітинги та збори, покладання квітів до пам’ятників полеглим воїнам та інших пам’ятних місць. В закладах культури заплановано проведення мистецьких акцій, творчих зустрічей «Вклонімося величним тим рокам», присвячених 70-й річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників. В бібліотеках будуть розгорнуті  виставки творів мистецтва, художньої та історичної літератури, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів, в яких розповідається про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Впродовж 2014 року в навчальних закладах району відбудуться науково-практичні конференції, тематичні лекції, бесіди, уроки пам’яті.

Щодо соціального захисту ветеранів війни, зокрема, покращення умов проживання та вирішення побутових проблем, то впродовж 2014 року соціальні служби, органи місцевого самоврядування  та районна організація ветеранів мають забезпечити відвідування ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій за місцем проживання, в центральній районній лікарні, Романковецькому геріатричному стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Сокирянська центральна районна  лікарня повинні забезпечити, відповідно до чинного законодавства, проведення щорічного медичного обстеження і диспансеризації, безоплатного зубопротезування ветеранів війни, а інвалідів війни – безоплатними засобами пересування.

На постійному контролі залишатиметься, у разі необхідності, соціальне обслуговування ветеранів війни за місцем проживання, здійснення соціально-побутової та медичної реабілітації в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Сокирянському районі.  Це стосується і  своєчасного надання ветеранам Великої Вітчизняної війни необхідної матеріальної, фінансової, організаційної та іншої допомоги з урахуванням їх соціально-побутових потреб.  

  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми