Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

05.03.2014 17:46

Вшанували пам’ять Тараса Шевченка |  Духовне життя

Сьогодні, 5 березня 2014 року, в рамках відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в Сокирянській  центральній районній бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Невмирущий Кобзар» за участю учнів Сокирянського вищого професійного училища.

Учасники заходу зібралися, аби вшанувати пам’ять Великого Кобзаря і віддати данину його творчості. В невеличкій залі центральної районної бібліотеки панувала воістину натхненна атмосфера. Учні Сокирянського ВПУ (кондитерська група №34) Жанна Бурченко, Анжела Аракілян, Лілія Гонца та Анастасія Нагірняк декламували поезії Тараса Шевченка. Ведуча заходу, провідний бібліотекар Наталя Павлівна Груба, зупинилася у своїй розповіді на основних віхах життя та творчості Великого Кобзаря,   зокрема, його художній спадщині. Учасники літературно-мистецької студії «Польова веселка»(при ВПУ) Євген Ткач та Василь Головачук (25-а група) прочитали свої власні вірші. Окремо мова йшла про шевченківську лірику. Присутні подивилися інсценізацію поеми Тараса Григоровича Шевченка «Катерина», яку  підготували і втілили бібліотекарі Оксана Василівна Георгіян  та Анастасія Леонідівна Кружкіна, учні ВПУ Алла Поркуль та Євген Ткач.  

Ось так сьогодні крізь віки вкотре постала велична постать Тараса Шевченка, життя і творчість  якого є взірцем служіння народу, виявом прагнення українського народу до незалежності та свободи.

 Відрадно, що до подібних заходів залучається учнівська молодь. В цьому  чимала заслуга як бібліотекарів, так і викладачів Сокирянського ВПУ, зокрема, майстрів виробничого навчання Тетяни Вікторівни Кучук та Тетяни Василівни Пожарської. 

 


  • Автор:Прес-служба районної ради.

Tеми