Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

15.01.2014 16:26

Проаналізували виконання бюджету за 2013 рік та обговорили фінансові перспективи 2014 року  |  Інформації

Сьогодні, 15 січня, голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Козак провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів з питань формування бюджету на 2014  рік. В заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Горн, заступник голови районної державної адміністрації Петро Бескупський, керівник апарату райдержадміністрації, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Любов Степаненко, начальник фінансового управління Ольга Чорна, начальник управління Держказначейства у Сокирянському районі, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, управління комунальним майном Оксана Бабій. Учасники наради підсумували виконання планових показників районного бюджету за 2013 рік та окреслили основні фінансові завдання на 2014 рік.

Під час обговорення головного кошторису району на 2014 рік основна увага була сконцентрована на фінансуванні об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема, здійсненні капітальних і поточних ремонтів в закладах освіти, охорони здоров’я та культури. Як було відзначено, в першу чергу будуть профінансовані ті об’єкти соціально-культурної сфери, які потребують термінових капіталовкладень. Також у 2014 році продовжиться  будівництво районного будинку культури та Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи. Передбачено кошти і на проведення ремонтних робіт в районному краєзнавчому музеї.   

Учасники наради заслухали пропозиції щодо фінансових перспектив  районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Романковецького геріатричного центру. Йшлося про залучення сільських рад  до вирішення   нагальних проблем школи, дитячих установ, медицини та культури на селі, зокрема, до участі в проектах ПРООН і ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Не лишились осторонь питання цільового та раціонального використання коштів, економного використання енергоресурсів, створення умов для залучення додаткових асигнувань з державного бюджету та одержання субвенцій.  Як наголосив в ході наради голова районної державної адміністрації Василь Козак, кожна цифра має бути обґрунтована і спрямована на досягнення конкретних результатів.

Окрім фінансових питань, учасники наради обговорили питання  дотримання трудової дисципліни працівниками комунальних закладів району; можливості зміни режиму роботи для працівників Сокирянської районної поліклініки, спрямованої на усунення черг в поліклініці; дотримання лікарями медичної етики та уважного ставлення медичного персоналу до пацієнтів, особливо ветеранів війни та праці.


  • Автор:Прес-служба районної ради.
  • Джерело: Прес-служба районної ради.

Tеми