Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.11.2013 09:00

Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя»  |  Благодійність

Вчора, 27 листопада, в Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся заключний етап благодійної акції «Милосердя».

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», основна мета якої – привернення уваги громадськості до проблем людей похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання всебічної підтримки найбільш соціально незахищеним верствам населення, кожного року об’єднує навколо себе громадян доброї волі, яким небайдужий чужий біль та біда. Цьогоріч, за даними Сокирянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), до акції «Милосердя» на Сокирянщині  долучилося 53 організації, установи, підприємства, товариства району, 17 сільських та міська ради, 21 приватний підприємець міста Сокиряни, 29 підприємців сіл, 21 загальноосвітній навчальний заклад, 11 дошкільних навчальних закладів району, 1 релігійна конфесія.

Станом на 26 листопада 2013 року на спецрахунок терцентру надійшла грошова допомога на суму 138928, 55 гривень, з яких 83639 гривень – кошти цільового призначення для 42 громадян району. Натуральної допомоги надійшло на суму 27289, 05 гривень, в тому числі сільгосппродукції та продуктів харчування – на суму 23815, 50 гривень, речей, які були у вжитку – на суму 3041, 75 гривень, відходи від розпилювання лісу – на 432 гривні.

В ході проведення акції «Милосердя» впродовж 2013 року були зібрані кошти організаціями та установами району, які надані адресною допомогою громадянам району для термінового лікування на загальну суму 29620 гривень.

Під час заключної акції «Милосердя» до благодійної скриньки було внесено ще 30 тисяч 997 гривень. Всього, за даними територіального центру, отримано грошової та натуральної допомоги за рахунок благодійної акції «Милосердя» 226 тисяч 834 гривні.   

До учасників заключного етапу звернувся голова організаційного комітету районної благодійної акції «Милосердя», голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Козак. Дякуючи учасникам акції за доброчинність, він відзначив той факт, що цьогоріч в ході акції «Милосердя» вдалося зібрати найбільшу суму коштів, аніж за всі попередні роки. Окрім цього, Василь Козак зауважив, що сьогодні багато важить вміння співчувати та розуміти чужий біль, готовність прийти на допомогу, в тому числі моральна підтримка та добра порада.   

Очільник виконавчої влади району вручив Подяки найактивнішим учасникам районної благодійної акції «Милосердя», зокрема колективам ТОВ «Будмонтажсервіс 1» (керівник Олександр Гандзюк) та НВО Консорціум «Укргідроенергобуд» (генеральний директор Юрій Миколайович Бондаренко).  Подяками районної державної адміністрації та районної ради за активну громадську позицію відзначено приватних підприємців Любов Руснак, Віктора Луданова, Михайла Харламова, Тетяну Кирилову з м. Сокиряни та Світлану Попову з с. Ожеве. Чималий внесок для підтримки найуразливіших верств населення надійшов від трудових колективів «ШДСУ» м. Новодністровськ, Дирекції будівництва ГАЕС, ТОВ «Сварог Буковина», філії «Дністровська ГЕС», ТОВ «Промелектромонтаж» та ТОВ «Мехтрансбуд». Серед установ та організацій району  Подяки районної державної адміністрації та районної ради одержали також трудові колективи ДП «Сокирянське лісове господарство», Сокирянської музичної школи та  аптеки №28 міста Сокиряни, колективи Сокирянського ЗНЗ №1, Білоусівського НВК, Михалківського ЗНЗ, ДНЗ №1 «Веселка» м. Сокиряни, ДНЗ «Гвоздичка» села Гвіздівці та ДНЗ «Барвінок» м. Сокиряни. Серед місцевих рад відзначено Сокирянську міську раду, Грубнянську та Ломачинецьку сільські ради.

Того дня зі сцени виступали міський та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району. Своє особливе «велике спасибі» за щиросердечність та співчуття учасникам районної акції «Милосердя» сказали ті громадяни, які вже отримали допомогу на екстрене лікування.

 Учасників підсумкової благодійної акції «Милосердя» привітали аматорські колективи району. 

 

  • Автор:Прес-служба районної ради.
  • Джерело: Прес-служба районної ради.

Tеми