Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

13.02.2013 17:54

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ  |  Інформаційна політика

У середу, 13 лютого, заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн взяв участь у селекторній нараді з питань забезпечення інформаційних потреб жителів області. Із вступним словом до представників виконавчої та представницької влади краю, зв’язківців та журналістів звернувся голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв.   

 

З питань забезпечення жителів області інформаційним продуктом і ролі влади у розвитку інформаційного простору Буковини інформував начальник управління  з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації Богдан Онуфрик. Про телебачення і радіомовлення Чернівецької області, як важливу складову суспільних комунікацій, йшлося у виступі представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Петра Шегди. Генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Любов Годнюк розповіла про впровадження «цифри» та розвиток мережі мовлення телерадіокомпанії.

Мова йшла також про електронні ЗМІ регіону та їх телекомунікаційне забезпечення, частотний ресурс Буковини та можливості його освоєння, забезпечення комунікації між владою та громадою.

Доктор політичних наук, завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького державного університету імені Ю. Федьковича, голова громадської ради при ОДА Анатолій Круглашов висвітлив питання стосовно забезпечення комунікації між владою та громадою, відкритості органів виконавчої влади.  

                                                

  • Автор:Прес-служба районної ради
  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми