Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.04.2012 10:30

Впровадження інновацій у навчально-виховний процес – справа творча |  Освіта

   Впровадження інновацій у навчально-виховний процес – справа творча
  Так підсумували цікавий семінар-практикум заступників директорів з НВР освітніх закладів району, який нещодавно проведено  в Романковецькій гімназії. Тему «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес» обрано для чіткого окреслення завдань педколективів району на наступний навчальний рік. Тому у вироблених та розповсюджених рекомендаціях зазначено, що у 2012-2013 навчальних роках буде створено банк даних передового досвіду вчителів району, здійснено моніторинг професійної компетентності та рівня готовності педагогів до впровадження інноваційних прийомів і методів навчання та виховання.
   Працюватиме постійно діючий семінар вчителів з визначеної теми.
   Ця творча зустріч заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи дійсно  мала об’єктивні причини відбутись саме в гімназії с.Романківці, адже цей освітній заклад нового типу працює саме над цією проблемою. І успішно співпрацює з науковцями Чернівецького національного університету ім..Федьковича, Інституту термоелектрики національної академії наук, іншими вищими навчальними закладами.
   Тут працює музей академіка Поповича, діє учнівське наукове об’єднання  «Пошук».
   Традиційно колеги побували на відкритих уроках, шкільних заходах, обговорили проблеми під час засідання «круглого столу».
   То ж теоретично всі заступники директорів шкіл району  поповнили знання, побачили результати роботи педагогів Романковецької гімназії, і тепер по-новому організують навчально-виховний процес у своїх педколективах. Адже освіта нинішнього покоління дійсно вимагає якісного реформування,  ґрунтовної підготовки молоді до самостійного осмисленого життя.   

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми