Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

19.04.2012 10:16

Голова Сокирянської РДА В.В.Козак спілкувався з сербичанцями щодо створення в селі спортивної бази для молоді |  Життя територіальних громад

   Потреби соціальної сфери села не обмежуються лише будівництвом житла, шляхів сполучення, мереж газо-, водо- та електропостачання. Належний розвиток соціальної інфраструктури потребує створення для селян комплексу культурно-побутових, спортивно-оздоровчих та інших суттєво важливих умов. Про всі ці аспекти життєдіяльності територіальної громади Сербичан вів діалог голова Сокирянської РДА Василь Васильович Козак, адже саме жителі цього населеного пункту мали змогу спілкуватись з керівником району днями під час виїзного прийому громадян.
   З сільським головою Сербичан Михайлом Дмитровичем Братушком, депутатами сільради та членами сільвиконкому обговорено можливості та умови створення спортивної бази в селі. Це – добудова спортивного залу місцевої школи та реконструкція котельні, де будуть вдосконалювати фізичні сили і навики молодь Сербичан.
   У цей приїзд голови Сокирянської РДА  настоятель місцевої свято-Михайлівської православної церкви, отець Олександр провів освячення нового приміщення Сербичанської сільської ради.
   У вже благословенному залі органу місцевого самоврядування планується днями проведення сесії сільради.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми