Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

18.04.2012 15:54

У районі тривають заходи з нагоди 26-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС |  Діяльність органів виконавчої влади

Аварія на ЧАЕС – це найбільша техногенна катастрофа XX ст., яка давно вийшла за межі однієї держави, ставши бідою усього людства. Це водночас й історія, і болюча реальність сьогодення, з якою протягом останніх 26 років наша держава намагається справлятися самостійно.
«Тисячі українців віддали своє життя і здоров’я, щоб подолати страшні наслідки аварії і врятувати країну від згубної дії «мирного» атома. Ці категорії громадян потребують  соціального захисту, особливої людської уваги та безмежної подяки.
   У нинішньому році всі грошові компенсаційні виплати проводяться вчасно та в повному обсязі. Більше чверті віку років в Україні відзначається трагічна дата в історії держави – річниця Чорнобильської трагедії. Про заходи на рівні нашого району ТРО «Сокиряни» повідомили структурні підрозділи влади, які їх готують.
   Зокрема, голова Сокирянської РДА В.В.Козак проведе відкриту зустріч з «чорнобильцями» та нагородить активних учасників цієї громадської організації.
  У переддень річниці аварії на Чорнобильській АЕС виплачуватимуться одноразові грошові допомоги цій категорії громадян та дітям-чорнобильцям –здавалося б усе як завжди, але це лише незначна частина тієї роботи, яка проводиться в цілому протягом року.
 Уже розпочалася серія робочих поїздок спеціалістів  управління праці і соціального захисту населення до місць компактного переселення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи  де люди  діляться своїми бідами і проблемами, які повинна вирішувати влада.
   Заходами районної влади передбачені також реквієми та вечори-зустрічі з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми