Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

02.04.2012 12:51

Податківці зареєстрували вже 508 декларацій громадян |  Діяльність органів виконавчої влади

   З 1 січня 2012 року триває кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2011 року , 508 декларацій зафіксували податківці району.         

   Статтею 67 Конституції встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.
Декларування у 2012 році доходів фізичних осіб пов’язано з виконанням платниками податку вимог розділу IV Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету.
Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:
- виключно від податкових агентів, крім випадків;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок ;
- у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно  оподатковуються за нульовою ставкою податку.
Термін декларування доходів фізичних осіб - до 1 травня 2012 року. А поки що свої доходи в районі задекларували 107 держслужбовців та 401 громадянин, що є значно більшим показником від аналогічного періоду минулого року.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми