Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

29.03.2012 10:28

Сокирянщина цього року має 300 випускників, більша половина з них складатимуть тести ЗНО |  Освіта

   Найбільше учнів зареєструвалися на історію України, математику , біологію , географію . Менше
охочих складати незалежне тестування з хімії, фізики, іноземних мов, всесвітньої історії. На території Чернівецької області створено 11 пунктів тестування в трьох округах – Сторожинецькому, Хотинському районах, місті Чернівці. Згідно графіку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, тестування з хімії призначене на 15 травня, російської мови – на 17 травня, географії – 19 травня, математики – 21 та 22 травня, всесвітньої історії – 24 травня. 26 травня абітурієнти складатимуть іноземні мови – англійську, німецьку, французьку та іспанську, 28 та 29 травня графіком передбачено складання української мови та літератури, 31 травня та 1 червня – історії України, 5 червня – фізики, 7 червня – біології.
   172 учні Сокирянщини, що складає 54 % всіх випускників загальноосвітніх шкіл, стануть учасниками тестування знань. Це переважно одинадцятикласники Сокирянських, Романковецької, Вашковецької, Михалківської, Білоусівської Селищенської, Коболчинської шкіл.
 24 березня відбулося пробне тестування з української мови і літератури, іноземних мов за вибором, біології, фізики, всесвітньої історії.Пробне тестування склали 162 майбутніх абітурієнти.  31 березня відбудеться пробне тестування з історії України, математики, хімії, географії, російської мови. Цьогоріч уперше в історії проведення пробного тестування в Україні абітурієнти зможуть прошкалювати результати тестування. Для цього після проходження пробного тестування необхідно до 10 квітня зайти на персональну сторінку на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти за своїм логіном і паролем, натиснувши відповідну кнопку, перейти в розділ “Результати пробного тестування” та вибрати предмет. На електронному бланку А, що відкрився, внести відповіді зі свого паперового бланка А та натиснути кнопку “Зберегти”. Після 11 квітня необхідно ще раз зайти на персональну сторінку та на вкладці “Результати” побачити свій рейтинговий бал. На вкладці “Розподіл” можна переглянути графік з відображенням свого місця в рейтингу. Повідомила ТРО «С» заступник начальника відділу освіти Сокирянської РДА Н.М.Гановська.
 

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал
  • Джерело: Н.Гановська, заст.нач.відділу освіти РДА

Tеми