Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

27.03.2012 15:45

Перший похід до дитячої бібліотеки |  Освіта

   Цікавою і незабутньою подорожжю до казкової країни стала екскурсія вихованців старшої групи дитячої дошкільної установи № 1 м.Сокиряни «Веселка» у дитячу бібліотеку.
   Казки — невичерпна криниця народної мудрості й краси. Це мистецькі шедеври, які віками творив народ на своїх історичних шляхах. Вони навчають творити добро, жити у злагоді із собою й довколишнім світом, боротися проти зла, прагнути удосконалити себе. Народні казки вчили і вчать людей любити природу, рідну землю, поважати старших, бути працьовитим і добрим. «Я знаю, що ви всі дуже любите казки і багато читали казок, бо саме казки запам’ятовуються найкраще” — такою була суть виступу  завідуючої Тетяни Володимирівни Іконєн.
Згодом, щоб переконатися, чи уважно діти читають книги, бібліотекар запропонувала дати відповіді на запитання з різних казок. Малята уважно слухали, активно відповідали і зацікавлено розглядали приміщення та великі стенди, полиці з книгами.   
   Відродження читання як духовної потреби дитини є на сьогодні пріоритетним напрямом роботи бібліотеки.
   Як зробити цікавою бібліотеку для дитини яка читає і яка не читає, котра дружить з бібліотекою і котра ще не відкрила для себе всіх її можливостей? Як дати зрозуміти батькам, що бібліотеки навіть у цей непростий час живуть повноцінним творчим життям.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми