Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

20.03.2012 12:01

Влада Сокирянщини вимагає наведення порядку в населених пунктах району  |  Діяльність органів виконавчої влади

   Голова Сокирянської РДА В.В.Козак зажадав від усіх керівників районних  структур, органів місцевого самоврядування особисто простежити і посприяти наведенню порядку на всіх  територіях.
Адже нині триває Всеукраїнська акція „За чисте довкілля”. Підтримуючи її,  у районі  оголошено весняний місячник благоустрою з 21 березня по 23 квітня. Не буде новим сказати, що такі заходи по наведенню порядку та благоустрою вже стали традиційними, початок яких обраховується багатьма десятками літ.
   Колективи підприємств на установ беруть активну участь в очищенні лісосмуг від порослі, наведенні санітарного порядку на стадіонах, очищенні узбіччя доріг та в’їзних територій нашого району.
   Добре працюють і жителі сіл, які наводять порядок біля своїх будинків та покинутих ділянок, займаються очищенням парків, кладовищ та благоустроєм пам’ятників.
    Усі вже звикли, що з приходом весни слід наводити порядок у місті, селах, займатися благоустроєм, облаштуванням як території громадських місць, так і власних садиб. А робіт вимальовується чималенький обсяг.
   Через декілька днів заквітують сади, забуянять зеленню крони дерев і тоді на фоні чистоти й порядку по-особливому буде вимальовуватися наша рідна  Сокирянщина.
   Мають відповідні закріплені території і приватні підприємці, прилучившись до участі по благоустрою району.

  Щодня роботи по впорядкуванню та благоустрою нашого району триматимуть, так як і продовжуватиметься Всеукраїнська акція „За чисте довкілля”, в рамки якої покладено виявлення і ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкування братських могил та кладовищ, приведення в належний санітарний стан дитячих майданчиків, спортивних площадок, парків, висаджування молодих дерев та інші роботи.  2012 рік відзначиться багатьма потужними  спільними ініціативами та заходами співробітників відділення національного парку «Хотинський», лісівників та сільських голів.
Мета яких – не в прибиранні, а в тому, щоб змінити ставлення наших громадян до спільного життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про довкілля.
  Щоб пишатись землею, на якій живемо!  Вона багата краєвидами, багата красою, що в нас багато талановитих людей народжується… Та хазяїв не вистачає, щоб наводити і підтримувати лад. Більшість людей поводять себе або як випадкові перехожі, або як злодії-крадії, що прийшли лишень для того, щоб забрати цінності. Тому завдання влади і громади - посилити відчуття господаря  – спільного дому – щоб кожен докладав зусиль до наведення порядку в усіх сферах життя – щоб кожен творив краще життя тут і зараз.. Розвиток ніколи не відбувається просто так – лише через постійну роботу.
  Благоустрій та санітарна очистка- це – найочевидніша проблема: природна краса зникає під купами сміття – люди мають все менше простору для здорового відпочинку. І ця проблема стосується кожного. І так само кожен із нас своїми простими діями може сприяти вирішенню цієї проблеми! ДІЯМИ! Змінами у побуті, свідомим вибором товарів, зверненнями до держслужбовців – активною громадянською позицією.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми