Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.03.2012 12:59

Школярі Білоусівки -переможці Всеукраїнської гри "Геліантус" |  Освіта

  Прогресуючий розвиток екотуризму у  нашому регіоні  стимулює природознавчу освіту молоді.  Набувають  особливо важливого значення вміння та навики проведення дослідів, виконання наукових, практичних робіт . По-перше, стан збереження довкілля, який не в останню чергу залежить від рівня екологічної культури населення, має прямий вплив на  ці процеси. По-друге, екотуристична галузь потребуватиме спеціалістів із добрими знаннями про природу регіону, навичками проведення спостережень за нею та добрим усвідомленням норм поведінки у природному середовищі та на природно-заповідних територіях зокрема. Враховуючи ці потужні і переконливі висновки, педагоги Білоусівської ЗОШ 1-Ш ст.. активно залучають школярів до участі у всіх природничих конкурсах, іграх, олімпіадах тощо.
   Масово учні Білоусівського ЗНЗ брали участь у Всеукраїнській грі «Геліантус »! Вітаємо учасників та їхніх наставників з цією чудовою подією! Справді, високі результати учнів – це талант вчителя – його справдній успіх !
   Оргкомітет Всеукраїнської  природознавчої гри висловив подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто організував цю можливість. Учасникам гри були запропоновані завдання про природні об’єкти чи явища з точки зору різних природничих дисциплін. Гра не ставила за мету перевірити рівень засвоєння учнями програмових вимог з різних предметів, а  була призначена для виявлення тих, хто може цілісно мислити, оцінювати ситуації різнобічно і робити нестандартні висновки. Отже, для участі і перемоги у грі не потрібно оволодіти «усіма» знаннями людства, потрібно мати здоровий глузд і любов до природознавства.
   Переможцями стали учні 8 класу Тетяна Ткачук та Юлія Грама, яких нагороджено дипломами першого ступеня Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками.
   Дипломи другого ступеня отримали шестеро учнів, третього – ще четверо юних білоусівчан. Серед відзнак ще й 10 грамот !
   Тож ці результати- заслуга шанованих педагогів. Особливі слова вдячності – вчителю біології Дорофей Марії Семенівні,  викладачу географії Ірині Івтіївні Нагірняк, фізику Олексію Степановичу Безщасному. Ваша наполеглива творча праця увінчалась букетом відзначених Міністерством освіти та науки України ваших вихованців. Нових творчих висот і успіхів !

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал
  • Джерело: Білоусівська ЗОШ

Tеми