Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

09.03.2012 13:25

Висока нагорода Тетяни Ткачук |  Освіта

З метою підтримки обдарованої молоді в м. Києві під час проведення Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна- Європа-Світ-2012” з 29 лютого по 2 березня 2012 року відбувся Всеукраїнський конкурс-виставка досягнень юних зоологів і тваринників.
   Наш край представляли гідна учениця 8 класу Білоусівської ЗОШ 1-Ш ст.. Ткачук Тетяна та її знана наставниця – вчитель-методист, біолог Марія Семенівна Дорофей.
Фактично  учениця та вчитель вже багато років ведуть не одну наукову тему,  розкриваючи суть напрацьованих досліджень. У подальшому, думаємо,  учні  Марії Семенівни будуть хороші фахівці й науковці, які рухатимуть уперед вітчизняну науку.  Адже нині вони не лише добре навчаються, а й успішно засвоюють програми позашкільної освіти. А це прямий шлях до опанування професіями і робить таких дітей розвиненішими і активнішими порівняно з їхніми однолітками, які обмежують себе рамками основної освіти.
Молодь здатна створювати нові напрями у вивченні природи, —довела на презентації навчально-дослідницької роботи Тетяна Ткачук. Вона розкрила тему: «Біологія розмноження горлиці кільчастої в домашніх умовах».
   Цю науково-дослідницьку працю високо оцінило журі. Тетяна заслужено отримала друге призове місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу досягнень юних зоологів і  тваринників та грамоту Міністерства освіти і науки України.
   Подякою відзначена керівник успішного наукового проекту – вчитель-методист Білоусівської ЗОШ 1-Ш ст. Марія Семенівна Дорофей.
   Талановитий і досвідчений педагог впродовж десятків років демонструє відмінні знання учнів та високі досягнення в обласних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах.

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал

Tеми