Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

01.03.2012 09:25

Тиждень інформатики в Селищанському НВК |  Освіта

На виконання плану роботи шкільного методобєднання вчителів природничо-математичного циклу Селищанського НВК та згідно тижневого плану роботи навчально-виховного комплексу в закладі проходив тиждень інформатики.

Основною метою тижня було формування активності, креативних комунікативних умінь, розширення кругозору учнів; систематизація методичних прийомів і форм організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечують підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяють розкриттю внутрішнього потенціалу учнів.

Вчителем інформатики Кривчанською Антоніною Василівною було проведено позакласний захід «Історія розвитку ЕОМ»,  під час якого діти ознайомилися з історією виникнення комп’ютерів. Особливо цікаво та змістовно були проведені та підготовлені конкурсні програми:  «Турнір знавців інформатики» - 9 клас,  «Золотий диск» - 10 клас, «Знавці Word» - 11 клас. На цих заходах діти мали можливість проявити себе у різних конкурсах, показати набуті знання та здобути нові. Учні розшифровували на швидкість слова (конкурс « Шерлок Холмс»), відгадували як звучать в оригіналі відомі російські та українські прислів’я та приказки перекладені на комп’ютерний лад («Фольклорний серпантин»), складали комп’ютерні пазли, відгадували кросворди. Особливо цікавими для учнів були конкурсні електронні презентації, де учні відгадували картинки за допомогою ключових слів-термінів.

Змагалися і учні 5-8 класів, а саме: для них було проведено вікторину «Підкаже  Internet» та конкурс «Найкращий друкар». Найбільше задоволення від проведеного тижня отримали учні 4 –го класу, адже вони вперше завітали до комп’ютерного класу. Для них вчителька підготувала захоплюючу подорож «Країною Комп’ютерленду», по закінченню якої Антоніна Василівна видала їм перепустки до кабінету інформатики, згідно яких вони зможуть частіше відвідувати комп’ютерний клас та додатково займатися.   

По закінченню тижня було проведено підсумкову лінійку, на якій вчителька нагородила грамотами активних учасників конкурсів: Гуцула Богдана, Головко Альбіну, Кривчанську Юлію та команди-переможці:  «Віруси» - 9 кл, «Мишки» - 9 кл., «Знавці» - 10 кл., «Хакери» - 11 кл.

Вчителька приклала максимум зусиль для підготовки тижня, кожен день був насичений заходами, в яких приймали активну участь всі бажаючі учні школи та вчителі.  • Автор:Методист РМК Юлія Полонка, Заступник директора з ВР Лідія Цуркан

Tеми