Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.02.2012 13:26

Во славу Божу оголошена громадська акція з порятунку напівзруйнованої церкви у селі Коболчин Сокирянського району. |  Життя територіальних громад

 Сильна пожежа  пошкодила, але остаточно не знищила  православний свято-Миколаївський храм, це втрата не лише села.
Не кожному поколінню випадає можливість будувати церкву. . Це дуже велика благодать, бо споконвіку, коли будувався храм, кожен намагався хоч камінчик кинути у фундамент. Бо Господь дарує благословення на довге і щасливе життя тому, хто будує храм Божий, і всьому його роду грядущому.
 Та парафіянам  важко буде відновити свою святиню. Вони сподіваються на допомогу небайдужих людей. Звернутися можна до настоятеля церкви Сергія Івановича Дудки та до сільського голови села Коболчин Сокирянського району Віктора Івановича Гринюка.
. . Молитимемось за здоров’я і успіхи усіх, хто зробить свій посильний внесок на відродження церкви. Громада села Коболчин просить усіх людей поставитися з розумінням до їхнього горя і допомогти. Адже те, що сталося, стосується не лише мешканців села і цього приходу, а й всього по дністрянського краю. До цієї Божої обителі часто ходили віруючі з багатьох населених пунктів району, області.
У Сокирянському відділенні ТВБВ №10025/0166 АТ Ощадбанк України відкритий розрахунковий рахунок церкви  № 26006300216433   МФО 356334, ЄДРПОУ 38118283

  • Автор:Північно-бесарабський інформаційний портал
  • Джерело: Коболчинська сільська рада

Tеми