Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

24.02.2012 10:11

Підсумовано роботу громадської ради за минулий рік |  Діяльність органів виконавчої влади

   Підсумки роботи громадської ради при Сокирянській районній державній адміністрації за 2011 рік підведено в ході чергового засідання, за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Утенка.
   Членами ради обговорено рішення, прийняті  протягом минулого року, та результати їх розгляду керівництвом органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району. Окрім того, окреслено основні шляхи роботи громадської ради як дорадчо-консультативного органу в напрямку забезпечення  ефективної та повної участі громадськості району в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю органу виконавчої влади району, врахування думки громадськості під час формування та реалізації державної політики.
   В ході засідання також заслухано проект плану роботи громадської ради на 2012 рік, до якого, окрім основного переліку питань, запропоновано внести доповнення, а саме - винести на засідання, яке відбудеться в березні поточного року, питання підняття цін на комунальні послуги. Зокрема, пропонується створити спеціальну тимчасову комісію для вивчення доцільності та раціональності майже 100 % підняття цін на надання послуг населенню з водопостачання та комунального обслуговування.

  • Автор:Сектор з питань внутрішньої політики апарату

Tеми