Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

24.02.2012 10:04

На базі Сокирянської РДА проведено семінар з питань державної служби, кадрової політики, запобігання та протидії корупції |  Діяльність органів виконавчої влади


         За участю представників Управлінням державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області  та з сектору з питань запобігання та протидії корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації проведено семінар для керівників та спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
         Із вступним словом перед учасниками семінару виступив заступник голови райдержадміністрації Володимир Утенко, який зазначив, що  районна  влада у своїй діяльності робить кроки, спрямовані на впровадження  державної цільової програми щодо формування та реалізації державної кадрової політики, заходів щодо удосконалення механізмів детінізації ринку праці та створення механізму залучення інвестицій у розвиток кадрового потенціалу.  
Начальник Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області Мунтяну А.П. поінформував присутніх про прийнятий Верховною Радою України і підписаний Президентом України Закон України “Про державну службу” у новій редакції, його основні положення та нововведення.
         Зокрема, наголосив, що Закон "Про державну службу" розроблений в рамках проведення адміністративної реформи, одним з напрямів якої є підвищення якості державного управління. Його мета -  створення методологічного і регулятивного фундаменту правового забезпечення державної служби  та  визначення основи державної служби, умови вступу на державну службу, порядок її проходження та припинення, правовий статус державних службовців, засади їх соціального і правового захисту.
Заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області Михайло Лєньков акцентував на важливість схваленої Президентом України Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, яка враховує особливості та перспективи розвитку українського суспільства, світові тенденції.
На семінарі йшлося також про виконання Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, зокрема порядок декларування доходів та витрат посадовими особами органів виконавчої влади, місцевого самоврядування за 2011 рік, проведення згідно з Указом Президента України спецперевірки  відомостей щодо претендентів на зайняття посад в органах влади. З відповідними повідомленнями виступив головний спеціаліст сектору з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації Юрій Монастирський.
Представники обласних служб відповіли на численні запитання присутніх щодо практичного застосування положень нового антикорупційного законодавства.


  • Автор:Сектор з питань внутрішньої політики апарату

Tеми