Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.02.2012 10:03

Січень засипав Сокирянщину, не тільки снігом |  Статистика

Січень стартував, він є початком нового року, новою сторінкою нашого життя, дарує надію та сподівання тільки на кращі здобутки.

         Першою на світ цього року з’явилась маленька, тендітна дівчинка, Сокиряночка, яку батьки назвали – Марійкою. Таких дарунків долі, отримало 39 сімей, в яких народилось 25 синочків та 14  донечок. Лідерами січня стали – Андрійки та Юлечки. Запозиченими іменами назвали Сабіну та Еріка. Народилась також одна двійня – хлопчиків.

Наймолодшими  стали 19 – річний батько та 17 – річна матір.

2012 є високосним роком, але саме рік Дракона, обіцяє подарувати міцні сім’ї, і доказом того є 14 пар, яким не завадив навіть сильний січневий мороз стати на весільний рушник. Наймолодшими нареченими стали 24-річний юнак та 19-річна дівчина.

Але ніжне почуття любові немає вікової межі, так цього місяця поєднали себе в шлюбі – 70-річний наречений з 66-річною нареченою.

Людина створена для сім’ї, але пошук своєї половинки, не завжди є вірним, так за січень розірвали свій шлюб - 16 пар. Проживши в шлюбі переважно до 5 років.

Січень дарував та забирав. 80 наших рідних пішли від нас назавжди, 35 чоловіків та 45 жінок. Потрібно спіжити жити, адже смерть безжальна, вона забирає незалежно від віку. Нажаль для чоловіків вік став від 93 до 31 року, для жінок від 97 до 48 років.

Отже, демографічними цифрами січня стали – народжень – 39, смертей – 80, шлюбів – 14, розлучень - 16.

Користуючись можливістю хочу довести до відома про переміщення нашого відділу, який краще відомий під назвою ЗАГС, в приміщення старої швидкої допомоги, за адресою вул.Пушкіна,2.

Оскільки, в даному приміщенні немає залу, урочисті реєстрації шлюбу будуть далі проводитись в залі міської ради.

Окрім цього, дозвольте нагадати, що нещодавно робочими днями для прийому громадян стали такі дні, як вівторок, середа, п’ятниця та в суботу реєструються урочисті шлюби. Відповідно, неділя та понеділок, стали вихідними днями.

Отже, шановні краяни, бажаю всім Вам здоров’я, щастя та Божого благословіння!  

  • Автор:Начальник відділу ДРАЦС Сокирянського районного управління юстиції Ткач С.А.

Tеми