Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

21.02.2012 10:29

Допомога влади сім’ям соціально-незахищених категорій |  Діяльність органів виконавчої влади


Міцна родина, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу. Однак у наш час не завжди спостерігається  тенденція  «родинного благополуччя». В службі у справах дітей час від часу з’являються нові імена дітей, котрі виховуються у неблагополучних сім’ях.
Для українського суспільства є актуальною проблема неблагополучних сімей. Вона вимагає свого розв'язання, оскільки сім'я – найперший фактор соціалізації дитини, від неї залежить, яким буде наше майбутнє, наше суспільство.. У цих сім’ях об'єктивно чи суб'єктивно склались несприятливі умови для виховання дітей. Вони характеризуються певними негативними проявами: безробіттям обох батьків, тим, що батьки, зловживають спиртними напоями, ведуть аморальний спосіб життя, не виявляють бажання вести домашнє господарство, виконувати обов‘язок по вихованню дітей, вступають у конфлікт із морально-правовими нормами суспільства, тобто припускають різні види правопорушень, низьким морально-культурним рівнем батьків, постійними конфліктами дітей і батьків.
Предметом постійної уваги керівництва району є допомога сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах. Тому, на виконання доручення голови Сокирянської районної державної адміністрації Василя Васильовича Козака 16-17 лютого 2012 року комісією в складі працівників служби у справах дітей, управління державної техногенної безпеки, газового господарства, сімейного лікаря Сокирянської ЦРЛ, сільських голів та соціальних працівників відповідних сільських рад здійснено рейдові виїзди з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. В ході проведення даних рейдових виїздів обстежено умови проживання всіх 43 дітей вищевказаної категорії.
Під час обстежень здійснено перевірку відповідності протипожежній безпеці електромереж будинків, електричних приладів та опалювальних систем. За результатами даної перевірки надано допомогу в усуненні таких недоліків: відремонтовано та встановлено розетки, заізольовано оголені дроти, перевірено справність електричних приладів, встановлено металеві листи біля пічок та багато іншого. Сім’ї, які потребували твердого палива (дров) були ним забезпечені на належному рівні.  Окрім того, сімейним лікарем районної лікарні обстежено стан здоров’я всіх таких дітей.
Особливу подяку хочеться виразити працівнику Сокирянського районного управління державної техногенної безпеки Берназюку Володимиру Федоровичу, який приклав максимум зусиль по усуненню недоліків в житлових приміщеннях сімей соціально-незахищених категорій.  
Хочеться побажати, щоб кожен з нас приклав частинку себе до вирішення різних проблем в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, заради дітей – майбутнього держави!


  • Автор:Служба у справах дітей Сокирянської РДА
  • Джерело: А.Побережна

Tеми