Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.12.2011 11:16

26 грудня перед депутатами райради звітуватиме голова Сокирянської РДА В.В.Козак |  Діяльність органів виконавчої влади

  

    Голова Сокирянської РДА В.В.Козак взяв участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради та повів розмову щодо підсумків виконання програми соціально-економічного розвитку району на 2011 рік, реалізації реформ, Національного плану дій, виконання програми Президента «Україна для людей», а також проблематики, яка зачіпає мешканців  Сокирянщини.

 Відповідаючи на запитання щодо підсумків року, що минає, голова райдержадміністрації  зауважив: все те, що було намічено на початку року в плані соціально-економічного розвитку, наповнення бюджету та завдань, які ставилися перед регіоном , в цілому виконані.

 З позитивною динамікою спрацювали більшість підприємств. Особливо Василь Васильович відзначив скорочення на кінець року заборгованості із заробітної плати та висловив впевненість у тому, що тенденція до зменшення заборгованості збережеться і у наступному році, а це, у свою чергу, дасть можливість у найближчий час ліквідувати проблему боргів.

 Протягом року також відбулося збільшення інвестицій, зростання загальноторгівельного обороту, збільшення заробітної плати.

Ми розуміємо, що головне – це результат. Наш основний пріоритет – розвиток району і я сподіваюся, що зроблене у цьому році буде успішно продовжено у майбутньому, Голова РДА 26 грудня звітуватиме про роботу за рік під час сесії районної ради, під час якої планується затвердити  районний бюджет на 2012 рік.

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"

Tеми