Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

14.12.2011 15:31

Чергове засідання громадської ради при Сокирянській районній державній адміністрації проведене днями |  Громадське життя

Чергове засідання громадської ради при Сокирянській районній державній адміністрації проведене днями. Представники громадських організацій, що увійшли до складу ради, проаналізували важливі питання життєдіяльності Сокирянщини та сформулювали свої пропозиції. Найактивніше обговорювався проект районної програми «Економічного та соціального розвитку Сокирянського району», інформував присутніх виконуючий обов’язки начальника управління економіки райдержадміністрації Андрій Продан. Він, зокрема зазначив, що пріоритетними напрямками у розвитку Сокирянщини в наступному році залишатимуться розширення сільськогосподарського виробництва, впровадження енергозберігаючих технологій, розбудова місцевої інфраструктури та туристичної галузі району,   застосування новітніх технологій у житловому господарстві. В цілому, програму розвитку Сокирянщини  у наступному році увалено членами громадської ради,  однак запропоновано включити до розділів документу  питання завершення будівництва районного будинку реабілітації дітей-інвалідів, винайти приміщення для розміщення гуртків та секцій районного центру творчості дітей та юнацтва,  рекомендовано Сокирянській міській раді винайти кошти для завершення будівництва міських очисних споруд.

Також, на засіданні громадської ради заслухано звіти начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Аліни Побережної щодо ефективності реалізації молодіжних  програм на Сокирянщині та заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторії Макарець про виконання соціальних програм у районі, надані пропозиції відповідним службам, щодо удосконалення їх роботи.

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"

Tеми