Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

17.03.2011 11:37

Агітбригада Романковецької гімназії представлятиме Сокирянщину на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних екологів (+ ВІДЕО) |  Екологія

Цікавим, неординарним і вельми корисним був захід, проведений днями в районному будинку народної творчості та дозвілля.  Це був конкурс екологічних колективів (агітбригад) навчальних закладів району. Відразу зазначимо, що пристойно виглядали усі колективи. Плакати чудові підготували, подбали про костюми. А який корисний інформаційний матеріал було подано, адже творчі виступи супроводжувались підготовленими заздалегідь слайд-шоу! Кожний колектив оригінальний та цікавий по-своєму: агітбригада Вашковецького загальноосвітнього навчального закладу «Оберіг» представила свій творчий номер у вигляді телепередачі, у якій були новини, екологічний хіт парад і навіть реклама; юні екологи з Корманя   перевтілились у квіти. Але всіх об'єднує непереможне бажання подбати про нашу матір Природу, захистити річки і озера, поля і ліси, сади і парки, зберегти довкілля.

Проблеми екології, охорони природи нині найважливіші, адже природа — це наше життя, наше здоров'я. Отож охороняти природу, оберігати, примножувати, захищати відновлювати, а, значить, любити її - такий лейтмотив пронизував виступ кожного колективу.

 За кількістю балів, яку високоповажне журі присудило агітбригадам, перше місце і право представляти честь району на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів екологічного спрямування здобула команда Романковецької гімназії «КПО». Друге місце поділили агітбригади Вітрянської та Василівської загальноосвітніх шкіл, третє – Вашковецького ЗНЗ, Сокирянських гімназії та першої школи. Дипломом четвертого ступеня будуть нагороджені учні Коболчинського і Шишковецького загальноосвітніх навчальних закладів.

(ВІДЕО)

Фотосесія

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"

Tеми