Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

24.01.2011 07:02

На Сокирянщинні та в області проведені заходи з нагоди святкування Дня Соборності України |  День для святкування

У пятницю, 21 січня? в сесійній залі Сокирянської районної ради відбулися урочисті збори за участю керівників виконавчої та представницької гілок влади району з нагоди відзначення в районі Дня Соборності України.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Сергій Горн, який у своєму виступі відзначив, що історія українського народу містить чимало героїчних сторінок, прикладів його величних звитяг і драматичних подій. Та є дати, які стали вирішальними і доленосними у житті та розвитку нашої державності. Однією з таких є проголошення Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, якій судилося не лише змінити історичну долю, а стати основою для відродження сучасної незалежної соборної України.

Про історію підписання Акту злуки УНР та ЗУНР розповіла вчитель Сокирянської гімназії, керівник міської організації «Просвіта» Ірина Пугач.

         Також делегація району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Кувілою взяла участь в урочистостях з нагоди святкування в області Дня Соборності, що відбулися в драмтеатрі ім.О.Кобилянської. З нагоди свята заслужений працівник культури України, директор районного музею гончарства Іван Гончар нагороджений грамотою обласної ради, а депутат Сокирянської районної ради, директор Вашковецького ЗНЗ Юрій Балан - грамотою облдержадміністрації.

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"
  • Джерело: Сектор внутрішньої політики

Tеми