Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

06.01.2011 11:31

Привітання голови Сокирянської райдержадміністрації Казака В.В. та заступника голови Сокирянської районної ради Горна С.Е. |  День для святкування

Дорогі жителі Сокирянщини!

 

 Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто тепло і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом -  Різдвом Христовим.

Щиро бажаю всім здоров’я, добра, злагоди, і процвітання.

 Свято Різдва Христового – одне з найшановніших у нашого народу. В ньому поєднались воєдино і дитинство, і сьогодення, і мрії про світле прийдешнє.

  У день свята, коли вся сім’я збирається за щедрим різдвяним столом ми, зазвичай, підсумовуємо події минулого, будуємо плани на майбутнє

          Оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки минулого року, можна сміливо сказати, що 2010  був щедрим на вагомі здобутки та гарні події.

Посилена увага приділялась розвитку медицини, прикладом чого є наша лікарня - одна з найкращих районних лікарень,  реорганізація ФАПів, ремонт шкіл, дитячих садочків, будинків культури.

Цей рік запам’ятається плідною працею та значними досягненнями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і звершень, новий професійний і  такий важливий життєвий досвід.

На рік, що настав, також покладено великі сподівання й надії. У нас попереду відповідальні завдання, реалізація яких сприятиме довгоочікуваним змінам та перетворенням в житті держави.

Шановні земляки! Прийміть ще раз побажання гарного святкового настрою, щастя і радості!

Нехай світло Різдвяної зірки осяває ваші думки і вчинки, родинне тепло сповнює серця добротою та милосердям, а різдвяні колядки і щедрівки та багата кутя принесуть до ваших осель достаток та благополуччя.

Зі святом!


Tеми