Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

15.11.2010 14:36

70-річчя Сокирянщини стало грандіозним святом |  День для святкування

У п’ятницю чисельні гості прийшли привітати Сокирянців з визначною подією – 70 річчям створення Сокирянського району. Заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Гайнічеру, керуючий справами облради Аркадій Мойсей, заступник голови Верховного суду України Михайло Цуркан, керівники Сокирянського, Кельменецького, Хотинського районів України та Окницького району Республіки Молдова, представники трудових колективів міста та територіальних громад району, поклавши  квіти до пам’ятників «Воїнам-односельчанам» і «Братської могили» взяли участь в урочистому мітингу. Виступаючи перед присутніми, голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Козак нагадав пам’ятні події з історії району, окреслив перспективи розвитку та нові завдання, що стоять перед владою.

Председатель Окницкого районного совета Марчел Постовакія , вітаючи з і  святом , висловив надію на збереження дружніх і партнерських відносин між сусідніми районами.

За значні заслуги у розвитку Сокирянщини чисельних жителів було відзначено грамотами Черніецької ОДА, Чернівецької обласної ради, Сокирянських райдержадміністрації, райради та міськради.

Михайлу Цуркану, Георгію Жуку та Михайлу Мафтуляку було вручено відзнаки про присвоєння їм почесного звання «Почесний громадянин Сокирянського району».

По закінченню урочистостей багато приємних емоцій глядачам подарував концерт художніх колективів населених пунктів району.

Фотосесія

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"

Tеми