Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

26.08.2010 14:07

Сербичани відсвяткували свій 408 день народження |  День для святкування

  Мальовниче село Сербичани відсвяткувало 408-й день народження. Населений пункт завжди славиться своєю культурою, народною творчістю, привітністю та гостинністю.
  Мешканці та гості села днями дружно, весело зійшлися в сільський будинок культури - від найменшого до найстаршого. Розпочала свято сільський голова Лазаренко Лідія Євгенівна.
  На гостини у рідні Сербичани приїхали відомі та поважні гості  -вихідці з цієї славної землі, один з них - директор інституту геодезії і картографії імені Шаха - Ладан Олександр Феодосійович.
  Прикрасив святкові заходи - марш весільних суконь: було продемонстровано весільне вбрання різних часів, концерт за участю заслуженого артиста України Василя Данилюка, виставка виробів народних умільців "Пам'ять родоводу", виставка квітів, свято шашлика "Чарівний шампур", жартівливі лоти та танець просто неба.
  Також у цей святковий день оплесками та подарунками привітали з золотим весіллям Ожевана Іллю Федоровича і Ганну Іванівну, Бучацького Олексія Дмитровича і Ніну Федорівну.
   Традиційне і незвичайне свято продовжується славною працею, добротою людей, їх сердечністю і бажанням творити красу.

Фотосесія

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"

Tеми