Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Гвіздівці (Сокирянський район)

Новини села

20.08.2010 13:23

Вітання голови Сокирянської РДА Козака Василя Васильовича з Днем незалежності України  |  День для святкування

 

Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Незалежність – це символ нашої нації. Це - свято пам’яті про  покоління наших предків, що творили націю і боролися за неї.

У визначні серпневі дні календар історії відлічує дев’ятнадцяту річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди вирішив: державі Україна бути! Ми самі будемо господарями на своїй багатій і прекрасній землі.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нині ми впевнено стверджуємо: Українська держава відбулася, стала визнаною. За цей час нами пройдено шлях, на який іншим державам потрібно було не одне десятиліття, а то й століття.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму власному домі.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міст району, області та усієї України!

Ми наполегливо працюємо над втіленням в життя реформ, які неодмінно приведуть до економічного розквіту нашого регіону. Район швидко змінюється, впроваджуються в життя сучасні методи управління, реалізовуються нові проекти, серед яких - створення та будівництво об’єктів соціальної сфери, туризму, доріг, аграрного сектору, зокрема, відкриття дитячих дошкільних установ в селах Лопатове та Вітрянка, здача в експлуатацію центральної районної лікарні, будівництво двох сучасних фруктосховищ, нового районного будинку культури, утворення  Хотинського національного парку, до складу якого входитимуть землі природно-заповідного фонду та прибережна зона Дністровського водосховища Сокирянського району та багато іншого.

Сьогодні наше головне завдання  - зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль, наблизити пору розквіту України.

Дорогі друзі! У День незалежності України звертаюся до вас усіх, працівників сільського господарства, робітників і службовців, нашої інтелігенції, ветеранів війни і праці, учнів, людей різних політичних і релігійних поглядів із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові незалежності України.

Хай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим ароматом українського хліба принесе у наш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Бажаю  здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє нас на нові звершення і добрі справи в ім’я нашої України!

З великим святом Вас!
  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"
  • Джерело: Сокирянська РДА