Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Гвіздівці (Сокирянський район)

Новини села

01.04.2010 10:09

Святкове вітання голови Сокирянської районної ради Василя Васильовича Козака з Великоднем |  День для святкування

       Щороку приходить Пасха у наші оселі і у наші серця, даруючи надію на оновлення, на відродження добра у власній душі та в усьому світі. Не випадково цим світлим святом починається весна для усього християнства. Адже на Великдень пробуджуються від благословенного тепла і Божої ласки і земля, і люди.

Кожної весни це свято відгукується в наших серцях великою радістю і великими сподіваннями. І, незважаючи на життєві труднощі і перешкоди, ця подія дає нам віру та істинну опору. Понад два тисячоліття тому Ісус зробив людству неоціненний подарунок, який не втратить свою духовну цінність крізь віки.

У житті християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували Його захист і підтримку. В найскладніші часи непохитно вірили - Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Зі святом вас, шановні жителі Сокирянщини! Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях.

Нехай чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

  • Джерело: Сокирянська районна рада