Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Гвіздівці (Сокирянський район)

Новини села

13.01.2010 10:13

Серед колядувальників рівних немає гвіздівчанам |  Культура

     Кращими щедрувальниками було визнано  представників  Коболчинського сільського будинку  народної творчості  та дозвілля.  Серед колядувальників  рівних не було гвіздівчанам. Маланка  найкраща – від  шебутинчан, а Дід Мороз  та Снігурочка  найоригінальніші  - з  Ожевого.

    Цей  традиційний  районний конкурс  має уже  більше  20 років.  Переможці  районного свята  представлятимуть  Сокирянщину на обласному  конкурсі  в музеї народної архітектури та побуту  24 січня 2010 року.  

       Всі учасники  отримали солодкі призи, м’які іграшки, сувеніри, посуд та настільні лампи - таку мають  згадку  культармійці  різних сіл.

       Творчі колективи намагаються не втрачати  історичні народні традиції. Так,  з  Шишківців  приїхали  тільки юнаки. У цьому  селі  заведено:  до хати першими  йдуть чоловіки, щоб щастило.

       А гвіздівчан підтримував їх земляк, Тарас Козловський, випускник училища  мистецтв,  працює в обласному  ляльковому театрі, і постійно  є учасником  сільської художньої самодіяльності. Це і завдяки його  таланту  гвіздівчани були  найкращими колядниками.

   

Фотосесія

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"