Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Сокирянський район

Новини

24.05.2017 15:16

Про порушення антикорупційного законодавства |  Повідомлення органів прокуратури
Кельменецька місцева прокуратура інформує:


19.05.2017 14:29

Створено Сокирянське управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області |  Повідомлення Пенсійного фонду
Створено Сокирянське управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Начальником управління призначено Козак Лідію Олексіївну.


19.05.2017 12:55

Місцева прокуратура інформує |  Повідомлення органів прокуратури
Запорукою своєчасного та ефективного відновлення порушених прав і свобод, перш за все , є необхідність визначення органу до повноважень якого належить вирішення проблемного питання.13.05.2017 10:01

Переваги користування Веб-порталом Пенсійного фонду  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.


13.05.2017 09:59

Переплату пенсії легше попередити, ніж потім її утримувати |  Повідомлення Пенсійного фонду
Для попередження та виявлення переплат пенсій щомісяця фахівці органів Фонду в області звіряють дані персоніфікованого обліку про застрахованих (працюючих) осіб із даними бази одержувачів пенсій.


13.05.2017 09:58

Про пенсію потрібно подбати заздалегідь |  Повідомлення Пенсійного фонду
Кожному майбутньому пенсіонеру варто заздалегідь подбати про підготовку документів для призначення пенсії.


13.05.2017 09:56

Шановні роботодавці! Правильно формуйте звітність! |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійному фонді України інформації про стаж, заробітну плату та сплачені внески за кожну застраховану особу, що є підтвердженням участі людини в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.


13.05.2017 09:54

Вимога сьогодення - додержання трудових прав працівників та легалізація заробітної плати |  Повідомлення Пенсійного фонду
Для Пенсійного фонду легалізація заробітної плати є не лише джерелом наповнення бюджету, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги, в першу чергу - це захист прав застрахованих осіб!


13.05.2017 09:53

Переваги впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій |  Повідомлення Пенсійного фонду
Впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи на Буковині розпочалося з 1 червня 2016 року. І вже незабаром буде здійснено повний перехід на роботу в цій підсистемі. Процес обробки пенсійної документації завдяки новітнім технологіям став максимально автоматизованим.


13.05.2017 09:51

З 1 травня поточного року відбудеться перерахунок пенсій |  Повідомлення Пенсійного фонду
Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачено підвищення соціальних стандартів з 1 травня та 1 грудня цього року.


13.05.2017 09:50

Грошова допомога ветеранам війни до Дня Перемоги – 9 Травня |  Повідомлення Пенсійного фонду
Ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня згідно з Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”.


05.05.2017 12:26

Про проведення виїзного особистого прийому прокурором Чернівецької області Соболем О.М. |  Законність і правопорядок
Кельменецька місцева прокуратура інформує, що в період часу з 11 год. по 13 год. 11.05.2017 планується проведення виїзного особистого прийому прокурором Чернівецької області Соболем О.М., який відбудеться за адресою: 11.00-12.30 смт. Кельменці, вул.Сагайдачного, 39 б (приміщення прокуратури).


25.04.2017 17:42

Про кримінальні провадження за фактами незаконного транспортування |  Законність і правопорядок
13.04.2017 Кельменецькою місцевою прокуратурою зареєстровано 3 кримінальних провадження за фактами незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України.
Нагадаємо, уночі 13.04.2017 працівниками РВ УСБУ в Чернівецькій області спільно з працівниками Сокирянського ВП КВП ГУ НП в області та ОУ ГУ ДФС в Чернівецькій області затримано 3 автомобілі, які незаконно транспортували прозору рідину в пластмасових бочках з характерним запахом спирту загальною ємністю біля 12 тон. Вказаний підакцизний товар разом з транспортними засобами затримані.
За клопотаннями Кельменецької місцевої прокуратури Сокирянським районним судом прийнято рішення про накладення арешту на підакцизні товари та на транспортні засоби, за допомогою яких було здійснено їх транспортування.
Також, з метою встановлення, чи алкогольні напої знаходяться в пластмасових ємностях та якої якості місцевою прокуратурою призначено експертизу спиртовмісних рідин.
На даний час триває досудове розслідування.21.04.2017 16:34

«Єдинники» зобов'язані застосовувати РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів з 8 травня |  Повідомлення податкової інспекції
Сокирянська ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області інформує, що постанова КМУ від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» набере чинності 8 травня 2017 року.
Отже, саме з цієї дати й слід застосовувати РРО підприємцям-"єдинникам", які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.
Фахівці Сокирянської ОДПІ роз'яснюють, що норми, передбачені п. 296.10 ПКУ та п. 6 ст. 9 Закону №265 у частині застосування РРО підприємцями – платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.13.04.2017 14:41

Деклараційна кампанія-2017 - оподаткування доходів отриманих у валюті  |  Повідомлення податкової інспекції
Сокирянська ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області роз’яснює, що якщо фізична особа отримує дохід у вигляді електронних грошей (WebMoney, UkrMoney, RBK Money, MoneXy, «Яндекс. Деньги» та інші) об`єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб у такої фізичної особи виникає у день зарахування коштів на електронний гаманець.
Пунктом 2.1 гл.2 Правил Національної системи масових електронних платежів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 10.12.2004 №620, визначено, що електронний гаманець (далі - гаманець) - платіжний додаток платіжної картки, кошти за операціями з яким обліковуються на консолідованому картрахунку емітента і який дозволяє його держателю в межах установленого ліміту виконувати платіж за товари (послуги).Tеми