Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

17.11.2020 17:38

Перелік сільгосптехніки для держпідтримки розширено на 417 нових одиниць |  Сільське господарство
Перелік сільгосптехніки для держпідтримки розширено на 417 нових одиниць В рамках реалізації бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується з державного бюджету.


17.11.2020 17:37

Вихованка Сокирянської районної художньої школи Ангеліна Степанятова – переможниця Всеукраїнського конкурсу |  Культура та мистецтво
Вихованка Сокирянської районної художньої школи Ангеліна Степанятова – переможниця Всеукраїнського конкурсу Учениця 4 класу Сокирянської районної художньої школи - Ангеліна Степанятова отримала перемогу у дистанційному Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Я і мистецтво", який відбувся в місті Луцьк. За роботу «Бесарабські доріжки», виконану в техніці «Гобелен», юна мисткиня нагороджена дипломом 1 ступеня. Викладач дівчинки – Лариса Скаженюк.


17.11.2020 16:03

Сокирянська районна лікарня практично на 100% заповнена хворими |  Охорона здоров'я
Сокирянська районна лікарня практично на 100% заповнена хворими Станом на 17 листопада в «червоній зоні» районної лікарні перебуває 68 громадян. З них 45 осіб мають підтверджений діагноз – COVID-19, а 23 пацієнти очікують результатів ПЛР-тестування. 11 осіб - у важкому стані та потребують постійної дотації кисню, 22 пацієнтів - на періодичній кисневій дотації. За останню добу до районної лікарні, з підозрою на коронавірус, госпіталізовано 11 осіб. Як зауважують медики, щоденно до стаціонарних відділень «червоної зони» потрапляє не менше 10 осіб. У зв’язку з цим, всі відділення районної медичної установи, перепрофільовані для надання допомоги пацієнтам з COVID-19, фактично повністю заповнені хворими.


17.11.2020 15:01

18 листопада відбудеться перша сесія Сокирянської міської ради VIIІ скликання  |  АНОНС
18 листопада відбудеться перша сесія Сокирянської міської ради VIIІ скликання Відповідно до постанови №81 від 16 листопада 2020 року «Про скликання першої сесії Сокирянської міської ради VIII скликання Дністровського району Чернівецької області» Сокирянська міська територіальна виборча комісія скликає першу сесію Сокирянської міської ради. Проведення засідання новообраної міської ради відбудеться 18 листопада 2020 року о 10.00 годині за адресою м.Сокиряни, вул.Шевченка, 3 (другий поверх).


15.11.2020 11:49

Голова районної ради Василь Козак та голова державної адміністрації Ірина Антонюк щиро вітають аграріїв, ветеранів сільського господарства зі святом – Днем працівників сільського господарства  |  Вітаємо!
Голова районної ради Василь Козак та голова державної адміністрації Ірина Антонюк щиро вітають аграріїв, ветеранів сільського господарства зі святом – Днем працівників сільського господарства 

Від імені районної ради та районної державної адміністрації велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються у життя всі плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю. Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця ваша й надалі збагачує нашу рідну Сокирянщину!

15.11.2020 11:48

На Сокирянщині побували керівники Національної служби здоров’я України  |  Охорона здоров'я
На Сокирянщині побували керівники Національної служби здоров’я України 14 листопада в Сокирянському районі побували представники Національної служби здоров’я України - т.в.о. голови національної служби здоров’я - Андрій Віленський та директорка Західного Департаменту відомства - Мар’яна Возниця, а також директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації - Олег Чорний. Робоча група вже кілька днів працює на території Чернівецької області з тим, аби з’ясувати як надають медичну допомогу хворим на COVID-19.


14.11.2020 12:42

За минулу добу до районної лікарні госпіталізовано 10 осіб з підозрою на коронавірус  |  Охорона здоров'я
За минулу добу до районної лікарні госпіталізовано 10 осіб з підозрою на коронавірус

Станом на 14 листопада 2020 року в стаціонарних відділеннях районної лікарні, які надають допомогу хворим з Covid – 19, перебуває 71 особа. З них у 54 громадян підтверджений діагноз – коронавірус, 17 людей – очікують результатів ПЛР-тестування. 4 осіб перебувають у складному стані та потребують постійної дотації кисню, 22 пацієнтів мають потребу у періодичній дотації кисню.


14.11.2020 12:41

Якщо люди не будуть свідомим – медики будуть безсилі |  Охорона здоров'я
Якщо люди не будуть свідомим – медики будуть безсилі На цьому наголошують медичні працівники, до цього закликають органи влади району. Так, станом на сьогодні, в стаціонарних відділеннях Сокирянської районної лікарні перебуває 70 хворих, з них у 54 громадян підтверджений діагноз COVID-19, з них 5 осіб – перебувають в реанімаційному відділенні, 22 людини потребують постійної дотації кисню. Нажаль, тільки цього тижня від коронавірусу в районній лікарні померло 6 осіб. «Ви не уявляєте як це страшно, коли людина зриває маску і, задихаючись, благає про допомогу, а ти – просто безсилий» - розповідає Світлана Іванічек - завідуюча терапевтичним відділенням районної лікарні, де нині надається допомога хворим на інфекцію, спричинену COVID-19.


12.11.2020 17:51

Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з нагоди 80 –ї річниці утворення Сокирянського району |  З нагоди ювілею
Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з нагоди 80 –ї річниці утворення Сокирянського району Дорогі земляки!
Цьогоріч ми відзначаємо 80 – ту річницю утворення Сокирянського району… Важливим є і річниця і назва. Час іде і з кожним роком стає все менше тих людей, які стояли у витоків створення Сокирянщини, як району, людей, які своїми руками, так саме руками, в часи коли не було механізації, обробляли кожний клаптик землі, ставили камінь до каменю, будуючи ферми, тракторні бригади, школи, садочки, заклади охорони здоров’я. А втомившись від праці співали пісні та піднімали культуру...06.11.2020 17:32

На сесії районної ради йшлося про епідемічну ситуацію на Сокирянщині  |  Охорона здоров'я
На сесії районної ради йшлося про епідемічну ситуацію на Сокирянщині Про стан захворюваності населення інформували директор комунального неприбуткового підприємства «Сокирянська районна лікарня» Сокирянської районної ради Олександр Андрійчук та директор комунального неприбуткового підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської районної ради Анастасія Заремська. За словами медиків, ситуація в Сокирянському районі досить серйозна. Щоденно до стаціонарних відділень районної лікарні госпіталізується від 10 до 14 хворих. За підрахунками лікарів, кожна 7 людина в районі хворіє коронавірусом. Так, не у всіх хворих є важкі прояви, однак, громадяни, які переносять інфекцію безсимптомно, не дотримуючись елементарних санітарно-гігієнічних норм та правил – передають її оточуючим.


05.11.2020 22:56

Відбулась остання сесія Сокирянської районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась остання сесія Сокирянської районної ради Відповідно до постанови Верховної ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» на території Чернівецької області утворено три райони. Згідно вказаного нормативно-правового акта, територія нинішнього Сокирянського району увійшла до складу новоутвореного Дністровського району, а повноваження депутатів Сокирянської районної ради припиняються в день набуття повноважень депутатами Дністровської районної ради. Відтак, сьогодні відбулась остання у 2020 році та остання в історії функціонування Сокирянської районної ради сесія. Участь у пленарному засіданні взяла голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Янчак, сільські голови району.


04.11.2020 14:09

05 листопада відбудеться 24 позачергова сесія Сокирянської районної ради VІІ скликання  |  АНОНС

05 листопада відбудеться 24 позачергова сесія Сокирянської  районної ради VІІ скликання
Відповідно до розпорядження голови Сокирянської районної ради Василя Козака від 28 жовтня 2020 року №171-р, на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 5 листопада, в залі засідань Сокирянської районної ради, о 10.00 годині відбудеться 24 позачергова сесія районної ради VІІ скликання. Засідання постійних комісій планується провести 05 листопада о 9 годині 40 хвилин в залі засідань районної ради.


01.11.2020 14:27

Щорічно, в першу неділю листопада, в Україні відзначається день працівника соціальної сфери  |  Вітаємо!
Щорічно, в першу неділю листопада, в Україні відзначається день працівника соціальної сфери Сьогодні ми традиційно вшановуємо тих, хто розділяє біль та тривоги людей, всіх, хто не чекаючи подяки, творить добро. Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк вітають з професійним святом та бажають здоров’я та добробуту.


14.10.2020 11:38

Шановні жителі Сокирянського району! |  Різне
Шановні жителі Сокирянського району! Керівники районної влади і медики району, у зв’язку із стрімким поширенням коронавірусної інфекції, закликають вас бути свідомими та відповідальними, дбати про своє здоров’я та благополуччя, а також здоров’я своїх рідних та близьких.


14.10.2020 11:24

Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з Днем захисника України! |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з Днем захисника України! Вітаємо всіх, хто в лавах Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, на службі в Сокирянському районному військовому комісаріаті, всіх захисників стабільного сьогодення - з Днем захисника України! З повагою згадуємо подвиг воїнів – інтернаціоналістів та ветеранів Другої Світової війни.


Tеми