Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новодністровська міська рада

Новини

18.06.2012 19:35

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника |  Громадське життя
Урочистості з нагоди Дня медичного працівника 15 червня біля центрального входу Новодністровської міської лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника та відкриття меморіальної дошки першопрохідцю та фундаторові медичної галузі у нашому місті — Володимиру Олександровичу Барилову. За щиру шану і повагу до світлої пам’яті свого чоловіка Олена Романівна дякувала усьому медперсоналу і тим небайдужим новодністровцям, які прийшли у цей день розділити тиху радість у колі друзів, колег та знайомих… Із професійним святом медиків вітали головний лікар установи Тетяна Щаслива, перший заступник міського голови Анатолій Болдашев та директор міського історичного музею Галина Разгонюк.


18.06.2012 18:59

Увага! Ключі електронного підпису податкова інспекція видаватиме безкоштовно  |  Інформації
30 травня 2012 року відбулось офіційне відкриття акредитованого Центру сертифікації ключів (АЦСК) ДПС України, який надалі буде надавати послуги електронного цифрового підпису безкоштовно. «Процедура отримання платником ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин», — повідомив голова ДПС України Олександр Клименко. Реалізацію функцій з реєстрації заявників та їх подальшого обслуговування на території Чернівецької області покладено на сектор реєстрації користувачів при ДПС у Чернівецькій області, який є підрозділом АЦСК ДПС України. Сектор розміщений у приміщенні ДПІ у м. Чернівцях за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, 1-й поверх, тел.: 51-43-79, завідувач сектору – Пилипко Вадим Володимирович.


16.06.2012 13:49

Презентація казкової поеми М.Палагути "Про будову і про ГЕС, про звіряток й ліс чудес" |  Культура
Презентація казкової поеми М.Палагути "Про будову і про ГЕС, про звіряток й ліс чудес" Казково-поетичною аурою була сповнена зала ЗНЗ ІІ-ІІІ ст., в якій 8 червня відбулась презентація перевиданої казкової поеми Миколи Палагути "Про будову і про ГЕС, про звіряток й ліс чудес", яка вийшла друком у видавництві "Букрек" (м. Чернівці) у грудні 2011 р. Переклад російського варіанту здійснила відповідальний редактор "Нашої газети" Інна ГОНЧАР, коректор - кореспондент газети Лідія ЖЕЛЄЗНА, відповідальна за випуск - головний бухгалтер філії консорціуму "НВО "Укргідроенергобуд" в Новодністрвську Світлана АНТОНЮК. Книга була видана за сприяння генерального директора консорціуму Юрія Миколайовича Бондаренка.


16.06.2012 13:22

ХХІІІ сесія міської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
1 червня кворум ХХІІІ сесії VІ скликання склав 25 депутатів. У роботі сесії взяли участь і депутати обласної ради: В. М. Шевчук, В. І. Куліш та В. І. Добровольський. Першим питанням було одноголосно затверджено проекти, що надаються Новодністровською міською радою на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2012 році: «Розробка комплексної програми заходів щодо створення сприятливих умов для залучення інвестицій» і «Щасливі та здорові діти сьогодні – це запорука успіху всієї країни завтра» (передбачає створення ігрового комплексу, зокрема і для дітей з особливими потребами).


16.06.2012 13:20

Червневе засідання виконавчого комітету |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Червневе засідання виконавчого комітету 6 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 13 питань, першим члени виконкому розглянули і затвердили звіт про виконання бюджету за І квартал 2012 р. відділу освіти, відділу фізкультури та спорту, відділу культури і туризму. Затверджено план заходів щодо організації дозвілля та культурного відпочинку в Новодністровську на літній період для дітей пільгових категорій та дітей праців-ників бюджетних установ міста. Начальник відділу гуманітарної політики С. М. Лазаренко повідомила, що у нашому місті існує два види оздоровлення: стаціонарні та пришкільні табори, у яких перебувають 300 учнів, вартість харчування становить 12 грн/день на дитину.


16.06.2012 13:11

Юна еліта – майбутнє країни |  Культура
У Новодністровську вже кілька років поспіль стало гарною традицією вшановувати переможців обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів на святі «Юна еліта міста», яке, починаючи з 2005 року, щорічно святкується 1 червня у Міжнародний день захисту дітей – перший день веселого літа й шкільних канікул, яскравої пори відпочинку, кольорових снів та аромату соковитих ягід.
Гості, батьки, вчителі, учні, котрі зібралися у залі БНТД «Молодіжний», аби щиро порадіти успіхам і перемогам юних геніїв, бурхливими оплесками радо вітали квартет випускників 2012 року – Олександра Крикуненка, Олену Бойчук, Олександра Ткача та Юлію Невлад, котрі урочисто виконали гімн свята «Землі майбутня еліта» на слова Галини Мельник, музику Михайла Рожка. А вже наступної хвилини оберемок позитивних емоцій, запалу і шаленого драйву від танцювального колективу «Шейк» хореографічної студії «MoveOn» щедро полетів до чисельної аудиторії глядачів яскравими барвами композиції «Картковий світ».


16.06.2012 13:04

Для дітей і заради них |  Громадське життя
Для дітей і заради них Щороку перший день літа повертає нас, дорослих, не просто до святкової дати у міжнародному календарі, а змушує по-особливому звучати найпотаємніші струни єства, аби подарувати їхній щирий голос дітям: схаменутися у швидко­плинному бігові часу і пригорнути до себе власних малих і дорослих хлопчиків та дівчаток, і віднайти милосердно-чуттєві скарби для інших діток, хто того дуже потребує або кому так бракує ласкавого погляду й ніжної долоні…


16.06.2012 12:54

Євросоюз – нові можливості та виклики |  Міжрегіональне співробітництво
Ідеї пан’європеїзму, що довгий час висувалися мислителями впродовж історії Європи, з особливою силою зазвучали після Другої світової війни, у результаті чого з’явилася низка організацій: Рада Європи, НАТО, Західноєвропейський союз. Перший крок у бік створення сучасного Євросоюзу був зроблений в 1951: ФРН, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Франція, Італія підписали договір про заснування Європейського об’єднання вугілля і сталі. Союз держав-членів Європейських спільнот утворився згідно з підписаним у лютому 1992 р. договором про ЄС, котрий набрав чинності з листопада 1993 р.


14.06.2012 14:47

Новодністровському регіональному управлінню водних ресурсів та експлуатації Дністровських водосховищ – 30 років  |  Громадське життя
Новодністровському регіональному управлінню водних ресурсів та експлуатації Дністровських водосховищ – 30 років Новодністровському регіональному управлінню водних ресурсів та експлуатації Дністровських водосховищ – 30 років


Новодністровська міська рада