Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новодністровськ

Транспортне сполучення

Автобусний транспорт

Маршрут Графік маршруту
Новодністровськ - Київ 05:45
Новодністровськ – Кам’янець-Подільський 06:00
Новодністровськ – Чернівці 06:00
Київ – Кельменці 06:40
Сокиряни – Василівка 06:50
Розкопинці – Чернівці 06:50
Могилів-Подільський – Чернівці 07:50
Василівка – Сокиряни 07:55
Ялта – Чернівці 09:05
Новодністровськ – Сокиряни 09:10
Новодністровськ – Чернівці 11:05
Вінниця 2 – Сокиряни 11:10
Чернівці – Могилів-Подільський 11:15
Новодністровськ – Кам’янець-Подільський 11:20
Новодністровськ – Сокиряни 13:20
Могилів-Подільський – Івано-Франківськ 13:30
Сокиряни – Василівка 13:55
Чернівці – Дніпропетровськ 14:20
Новодністровськ – Хмельницький 14:40
Василівка - Сокиряни 15:00
Новодністровськ – Чернівці 15:05
Сокиряни – Вінниця 2 15:30
Чернівці – Ялта 15:55
Новодністровськ – Сокиряни 17:15
Могилів-Подільський – Чернівці 17:30
Чернівці – Могилів-Подільський 17:30
Сокиряни – Київ 18:45
Чернівці – Розкопинці 19:20
Кельменці – Київ 20:00