Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новодністровськ

Новини міста

26.09.2012 08:46

У пошуках улюбленого заняття |  Культура
У пошуках улюбленого заняття Першовересень вже встиг відкрити навстіж двері шкільних установ та дитячих садочків, гостинно приймаючи у свої обійми учнів, вихованців, аби із новими силами й неабиякою наснагою до цікавих відкриттів та подорожей у країну знань розпочати новий 2012/2013 навчальний рік.


26.09.2012 08:41

Неймовірною величчю 90-річчя!  |  Привітання
Неймовірною величчю 90-річчя! 18 вересня по-особливому трепетно віншували представники громади нашого міста учасницю бойових дій Великої Вітчизняної війни, військового водія, підполковника у відставці, Почесного ветерана України, Почесного жителя Новодністровська, яка упродовж 30 років очолювала Раду ветеранів міста, Любов Марківну Моргуненко із неймовірним 90-річчям!


26.09.2012 08:36

У терцентрi вiдкрито перукарню та масажний кабiнет |  Життя територіальних громад
У терцентрi вiдкрито перукарню та масажний кабiнет Нині ціни на товари та послуги особливо не втішають своїх споживачів, тим більше вони дошкуляють людям похилого віку, котрі на мізерну пенсію не спроможні задовольнити елементарні потреби життя. Тому, аби хоч якось зарадити актуальній наразі проблемі, при Новодністровському територіальному центрі соціального обслуговування, що розташований у БДТ, 13 вересня відбулося відкриття перукарні та масажного кабінету для одиноких, пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями.


24.09.2012 17:25

17 вересня — День працівників служби цивільного захисту  |  Привітання
17 вересня — День працівників служби цивільного захисту Це свято сильних і відважних людей, професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.


24.09.2012 17:12

«Маленькі водії» |  Громадське життя
«Маленькі водії» Ось уже минув перший навчальний тиждень нового шкільного сезону 2012/2013 рр., як міська дітвора змінила свою дислокацію з улюблених сквериків та ігрових майданчиків на дитсадівські групи й учнівські класи. Спекотне літо добігло кінця, забравши із собою безтурботні щоденні розваги. І саме напередодні першовересня, аби малечі було не так сумно прощатися із літніми канікулами, Новодністровський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (НЦСССДМ) на чолі із директором С. В. Щасливою та спеціалістами О. Слободян, А. Скутельник і М. Галкіною організував для усіх дітлахів, охочих побавитися у перегони, розважальний захід «Маленькі водії».


07.09.2012 09:22

Першовересень у Новодністровську |  Освіта
Першовересень у Новодністровську Фоторепортаж


07.09.2012 09:20

Оплачувані громадські роботи - один із активних заходів сприяння зайнятості населення |  Інформації
Оплачувані громадські роботи - один із активних заходів сприяння зайнятості населення Організація і проведення оплачуваних громадських робіт та залучення громадян до тимчасової зайнятості - пріоритетний напрямок діяльності Новодністровського центру зайнятості, який сприяє вирішенню матеріальних проблем громади та знижує напруженість на ринку праці.

Упродовж січня-липня 2012 р. Міським центром зайнятості укладено 216 угод із підприємствами, організаціями та установами міста для організації та проведення оплачуваних громадських робіт і залучено 214 безробітних (зокрема 176 безробітних працювали за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття).


07.09.2012 09:17

На що витрачаються «надлишкові» кошти? |  Фінанси
На що витрачаються «надлишкові» кошти? Це питання цікавить багатьох, зважаючи на те, що надходження у міський бюджет за 7 місяців поточного року на 36,4 % більші, аніж було заплановано. Здавалося, що таке перевиконання мало б забезпечити надійні фінансові тили для усіх бюджетних сфер. Але чи все так просто? Із цим питанням ми звернулися до начальника фінансового управління Валентини Іванівни Ферсанової, яка розповіла таке:

- Справді, цього року ситуація наповнення бюджету набагато краща порівнянно із двома попередніми. Суттєво збільшилися надходження від податків на доходи працівників будівельних організацій міста. За І півріччя 2012 р. перевиконання становить 1,5 млн грн, але ми не маємо права використовувати ці кошти.


07.09.2012 09:14

Відділення пенсійного забезпечення працює |  Повідомлення Пенсійного фонду
Відділення пенсійного забезпечення працює Ще зовсім недавно рейсовий автобус успішно доправляв жителів м. Новодністровська та сусідніх сіл до райцентру, адже саме там знаходилися усі потрібні інстанції, зокрема й Пенсійний фонд. У спеку, холод, за будь-яких обставин люди змушені були добиратися до потрібного їм місця. Та, на щастя, з вересня 2010 року, за зростаючої потреби мешканців нашого міста у власному відділенні, у Новодністровську розпочало свою роботу Управління пенсійного фонду України, котре нині діє у приміщенні музичної школи.


07.09.2012 09:12

Зоряні таланти Новодністровська |  Культура
Зоряні таланти Новодністровська З 16 по 19 серпня у перлину карпатського краю, центр Гуцульщини і Покуття - старовинне місто Коломию Івано-Франківської області запросили організатори юних виконавців, аби знову виявити талановитих і визначити найкращих серед дитячих колективів та солістів. V Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва «Зорепад», президентом якого є його засновник, Заслужена артистка України Алла Кобилянська, зібрав цьогоріч понад 700 учасників з 11 областей України та 5 країн: Словенії, США, Росії, Молодви та Румунії.


07.09.2012 09:11

Серпневий старт освітян  |  Освіта
Серпневий старт освітян «Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті - доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа» - ось така нетлінна мудрість Василя Сухомлинського стала й епіграфом, і лейтмотивом цьогорічної серпневої конференції педагогічних працівників нашого міста, зібравши 29 серпня освітян різних поколінь напередодні Дня знань.


07.09.2012 09:08

«Перегони немовлят» |  Святкові заходи
«Перегони немовлят» Програма розважальних заходів до Дня Незалежності України цього року включала в себе новий цікавий конкурс для молодих батьків та їхніх малюків «Перегони немовлят», який вперше проводився у нашому місті за ініціативи Новодністровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (НЦСССДМ). Одразу після обіднього сну малята зі своїми татусями, матусями, бабусями та дідусями мали чудову нагоду позмагатися у швидкості та вправності повзання на килимовому покритті гімнастичного залу спорткомплексу (ОКЗ ДЮСШ у м. Новодністровську). У конкурсі взяли участь немовлята віком від 6 до 18 місяців, за правилами змагань їм потрібно було за мінімальний відрізок часу здолати вказану дистанцію без фізичної допомоги батьків, яким дозволялося лише підбадьорювати та заохочувати малечу іграшками і цікавими предметами.


07.09.2012 09:06

Спортивні заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України |  Здоров'я та спорт
Спортивні заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України Протягом чотирьох днів 23-26 серпня міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів ряд заходів, приурочених святкуванню Дня Незалежності України.


07.09.2012 09:03

Урочистості з нагоди відзначення Дня Незалежності  |  День для святкування
Урочистості з нагоди відзначення Дня Незалежності Майже одночасно ми відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності України. Першу спробу створити жовто-блакитний прапор із двох горизонтальних смуг приблизно такої форми, як тепер, здійснила Головна Руська Рада, яка почала боротьбу за відродження української нації, і в червні 1848 року на міській ратуші Львова вперше замайорів жовто-блакитний стяг. 22 березня 1918 року Центральна Рада ухвалила Закон про Державний прапор республіки, затвердивши жовто-блакитний стяг символом Української Народної Республіки.


07.09.2012 09:00

Під прапором своєї землі |  День для святкування
Під прапором своєї землі Ранок 23 серпня святково обійняли патріотичні пісні, що лунали на все місто, нагадуючи усім, що цей день є особливим для кожного українця. На площі перед спортивним комплексом зібралися представники громади та влади міста, щоб гідно пошанувати свято – День Державного Прапора.