Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

12.07.2018 11:18

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
                            Сесія районної ради Вчора, 11 липня 2018 року під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулася ХХУ сесія районної ради УІІ скликання. Першим питанням порядку денного депутати розглянули та затвердили розпорядження голови районної ради від 16.03.2018 року № 08-к «Про звільнення у зв’язку з переведенням Бойчук С.В.».
Народні обранці розглянули фінансові питання, зокрема «Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року» і «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік».
На сесійному засіданні депутати затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства «Путильський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путильської районної ради Чернівецької області» та заслухали інформацію начальника управління економічного розвитку райдержадміністрації Андрія Дутчака про організацію підготовки підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо- зимовий період 2018-2019 років.
Депутати розглянули питання по ряду програм, зокрема: «Про хід виконання програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки за 2017 рік», «Про районну програму запобігання дитячій безпритульності та розвитку сімейних форм виховання на 2018-2021 роки», «Про програму розвитку волейболу в Путильському районі на 2018-2022 роки», «Про Комплексну програму підтримки розвитку сільського господарства Путильського району на 2018-2022 роки», Про затвердження районної програми розвитку та діяльності «Центральна районна аптека № 54 смт Путила» на 2018-2022 роки» та «Про хід виконання програми Трансплантологія в Путильському районі на 2016-2018 роки».
Також народні обранці розглянули та прийняли рішення «Про звернення депутатів Путильської районної ради УІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законопроектів про внесення змін до законодавчих актів щодо регулювання земельних відносин» та « Про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень».
В роботі сесії взяв участь та виступив голова районної державної адміністрації Микола Савчук.12.07.2018 09:31

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 11 липня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова Скидан А.О.) на якому розглянуто проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу, призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, закладів, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища Путильського району» та інші листи.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.12.07.2018 09:00

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 11 липня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект рішення «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідний висновок.
В роботі комісії взяла участь заступник начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Горбан.

10.07.2018 10:01

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
09 липня 2018 року проведено засідання Колегії районної ради під головуванням голови районної ради М. Шевчука, за участю голів постійних комісій районної ради, голови райдержадміністрації М. Савчука
На засіданні Колегії було розглянуто проект порядку денного та регламент ХХV сесії районної ради VІІ скликання. Рішенням Колегії районної ради знято з порядку денного для вивчення та подальшого обговорення питання « Про присвоєння КЗ « Путильська музична школа» імені братів Джімерів» та одноголосно погодили проект порядку денного ХХV сесії районної ради з внесеними змінами.10.07.2018 09:55

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 09 липня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення ( голова комісії Козян М.Д.) на якому обговорювався Регламент Путильської районної ради VІІ скликання. За результатами обговорення комісія розробила проект рішення « Про внесення змін та доповнень до Регламенту Путильської районної ради VІІ скликання»» , одноголосно підтримали його та рекомендовано голові районної ради М. Шевчуку внести даний проект рішення на розгляд чергової сесії районної ради.


26.06.2018 14:54

Відбувся ІІІ Форум місцевого розвитку  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбувся ІІІ Форум місцевого розвитку У Трускавці завершився триденний ІІІ Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація Єврорегіон «Карпати – Україна», Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».
Форум відвідали понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону: очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм, депутати місцевих рад, журналісти.
Зокрема,Путильський район представляли голова районної ради Микола Шевчук.
Програма Форуму передбачала 21 дискусійну панель, в якій взяло участь 130 спікерів. Цьогоріч для обговорення обрали три стратегічні напрями: Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону; Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку; Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності.
Форум місцевого розвитку відвідав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який взяв участь у пленарній дискусії «Політика розвитку Карпат». До обговорення Карпатської тематики також долучилися віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр інвестицій та розвитку РП Єжи Квєцінські.
За словами Миколи Шевчука, в межах цього заходу відбулася презентація підсумків відбору проектів Програми підтримки ініціатив карпатських громад. Представила проекти-переможці виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Приємним стало те, що серед проектів-переможців є спільний проект Вижницької та Косівської районних рад «Налагодження транскордонного партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону». Спільний проект має на меті налагодити стале міжрегіональне і транскордонне співробітництво між двома сусідніми районами Івано-Франківської і Чернівецької областей та органами місцевого самоврядування Легіоновського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща, що є партнерами Косівщини з 2016 року, у сфері збереження, розвитку та популяризації автентичної історико-культурної спадщини Гуцульщини, презентації надбань польських колег у відповідній галузі. Загалом, учасниками проекту є 7 партнерів: Косівська районна рада, Вижницька районна рада, Косівський музей народного мистецтва і побуту Гуцульщини – автор концепції спільного проекту (філіал Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й.Кобринського), Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Вижницький коледж прикладного мистецтва імені В.Ю.Шкрібляка, Легіоновський повіт Мазовецького воєводства Республіки Польща, місто Легіоново Мазовецького воєводства Республіки Польща.
На завершення учасники прийняли резолюцію Форуму місцевого розвитку, яку скерують Президентові України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-Міністрові України, самоврядним органам регіону Карпат, Українській та міжнародній спільноті.
Зокрема, у резолюції закликають:
щодо забезпечення збалансованого розвитку Карпатського регіону
- активно підтримувати ініціативи карпатських держав і регіонів, спрямовані на затвердження Європейською Комісією макрорегіональної стратегії ЄС для регіону Карпат та окремого інструменту фінансування її реалізації;
- ініціювати перед Європейською Комісією реалізацію пілотного проекту регіонального розвитку в Українських Карпатах, базуючись на кращих практиках Європейської політики згуртування;
- активізувати зусилля щодо розробки та реалізації Стратегії розвитку Українських Карпат;
- забезпечити системну та постійну реалізацію Програми підтримки ініціатив карпатських громад на регіональному рівні, у тому числі з можливістю фінансування проектів не лише з обласних бюджетів та залучених коштів, але і з Державного бюджету;
щодо підвищення ефективності місцевого та регіонального розвитку
- створити передумови для підтримки міжмуніципального співробітництва для вирішення спільних проблем громад;
- змінити формат конкурсу в рамках Програми секторальної підтримки регіонального розвитку, забезпечивши можливість ініціювання проектів органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями;
- розширити інструменти мотивації об’єднання територіальних громад з метою вирівнювання темпів реформи у всіх регіонах України;
щодо забезпечення ефективної співпраці між сходом та заходом України
- використати досвід реалізації програми «Змінимо країну разом» між Львівською та Луганською областями для формування дієвої державної політики підтримки міжрегіонального співробітництва;
- продовжити практики проведення конкурсів освітніх, культурних і медійних обмінів між Львівською та Луганською областями з можливістю розширення географії конкурсів на інші регіони України;
щодо посилення взаємодії самоврядних органів
- розширювати кількість та формат майданчиків для обміну досвідом та кращими практиками місцевого та регіонального розвитку;
- ініціювати проведення Карпатського економічного форуму в рамках Форуму місцевого розвитку.25.06.2018 09:36

В районі відзначили 100-річчя з дня заснування Державної служби в Україні |  Урочисті заходи
В районі відзначили 100-річчя з дня заснування Державної служби в Україні 22 червня у залі засідань районної ради пройшли урочисті заходи з нагоди 100-річчя Дня державної служби. Специфікою цьогорічних урочистостей було відзначення у 2018 році 100-річчя цього державного інституту в Україні. Саме тому цьогорічний День державної служби у районі був просякнутий історичною пам’яттю та покликаний вкотре підкреслити визначальну роль держави у розвитку українського суспільства.

Державних службовців району привітали голова районної державної адміністрації Микола Савчук, керівник апарату райдержадміністрації - керівник державної служби Марія Яківʹюк, заступник голови районної ради Володимир Різак, колишній голова райдержадміністрації Степан Мурга та ветерани державної служби.

Очільники району відзначили провідну роль державних службовців, на яких покладено надзвичайно важливу місію, адже саме вони є виразниками ініціатив та інтересів простих людей на державному рівні. Від професіоналізму і чесності кожного державного службовця, їх відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому. Саме на державних службовців районного рівня покладено завдання щодо реалізації державної політики на місцях.Високопосадовці побажали державним службовцям міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, виваженості, витримки та належного виконання посадових обов’язків і у подальшій діяльності, а від життя – лише радості та задоволення.

Цьогоріч з нагоди відзначення 100-річчя державної служби, як і годиться грамотами відзначено кращих держслужбовців, а колишнім головам були вручені пам’ятні адреси, подяки з вітальними побажаннями, якими також пошановано і ветеранів праці державної служби. Святковий настрій всім присутнім дарували аматори художньої самодіяльності району.

Відзначимо, що своїм корінням державна служба України сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад. Як окремий інститут національної держави державна служба в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, урегульованим законом, з уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явилася 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XXстолітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави.

На відміну від уряду Української Народної Республіки доби Центральної Ради 1917-1918 років, а також і Директорії 1918-1919 років, гетьман Павло Скоропадський уважав одним з головних своїх завдань створення професійної державної служби й зосереджував на ньому значні зусилля.

Саме з метою побудови державного апарату за часів Гетьманату в доповнення до основного закону, що отримав назву Законів про тимчасовий державний устрій, від 29 квітня 1918 року було прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

Чільне місце тут посідає Закон про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі від 30 травня 1918 року. Таким чином було закладено один з головних механізмів, що став невід'ємним атрибутом вступу на державну службу – складання присяги: «Урочисто обіцяю вірно служити державі українській, визнавати державну владу, виконувати її закони і всіма силами охороняти інтереси і добробут».

При цьому присяга не була лише символом – вона була обов'язковою умовою набуття статусу державного службовця. Даний елемент суттєво вирізняє державну службу за часів Скоропадського, зокрема, від урядової служби у відомствах доби Центральної Ради, яка просто у відповідному законі проголосила збереження всіх урядових відомств Російської імперії, що існували на українських землях, і всіх службовців у них.

Іншим документом, таким як Закон про нормальний розпис утримання службовців в центральних урядових установах цивільних відомств від 26 червня 1918 року, в Українській Державі було фактично запроваджено аналог нинішньої системи категорій посад і рангів державних службовців, а саме систему класів посад і рангів пенсії урядовців, а також схему посадових окладів. Вже тоді заробітна плата державних службовців установлювалася законом (що відповідає європейським адміністративним традиціям). Закон про порядок призначення на урядову службу, ухвалений гетьманом 24 липня 1918 року і та система державної служби, як свідчать положення закону, в чомусь нагадує нинішню: порядок призначення урядовця залежав від класу посади, причому кандидатури для призначення гетьманом на вищі посади державних службовців (заступники міністрів, директори департаментів) попередньо узгоджувалися з Радою міністрів.
21.06.2018 09:49

Засідання бюджетної комісії  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
19 червня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проекти рішень «Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року», «Про хід виконання програми Трансплантологія в Путильському районі на 2016-2018 роки», «Про організацію підготовки підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо – зимовий період на 2018-2019 роки» та проект розпорядження райдержадміністрації «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік».
Також члени комісії розглянули листи бюджетних установ та організацій району.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук та начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова.
18.06.2018 11:23

Привітання голови районної ради М.Шевчука та голови районної державної адміністрації М.Савчука з нагоди Дня медичного працівника |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради М.Шевчука та голови районної державної адміністрації М.Савчука з нагоди Дня медичного працівника Шановні працівники медичної галузі !

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

В умовах сучасного світу, мабуть, немає іншої, більш важливої професії, адже щоденна праця лікарів, медсестер і молодшого медперсоналу – це рятувати життя людей. Цій нелегкій, але почесній місії ви віддаєте свій розум, серце, душу, за що вам земний уклін.

Наразі в державі триває реформування медичної галузі, адаптуючи її до європейських стандартів. Відповідні зміни проводяться і на районному рівні. Маємо надію, що започатковані нововведення будуть плідними і виведуть на новий рівень діяльність закладів охорони здоров’я.

Щира подяка Вам, шановні медики, за сумлінну працю, високий професіоналізм, за те, що невтомно працюєте для збереженням здоров’я і життя горян, є взірцем людяності та гуманності.

Хай вдячність зігрітих вірою й надією людських сердець щодня множиться, додаючи наснаги в роботі, а щастя, мир і благополуччя нехай панують у Ваших родинах.


15.06.2018 11:14

На Буковині за рік «безвізу» оформлено більше 171 тисячі закордонних паспортів |  Різне
Понад 5 мільйонів паспортів оформили українці за перший рік «безвізу» – від 11 червня минулого року по сьогодні. При цьому більше 280 тисяч осіб, які сплатили за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та пройшли процедуру його оформлення, не з’явилися вчасно до підрозділів ДМС для його отримання.
Водночас за даними державної прикордонної служби України, серед тих, хто оформив закордонний паспорт від 11 червня 2017 по 11 червня 2018 року та встиг скористатися усіма перевагами «безвізу», налічується трохи більше півмільйона, якщо бути точними – 555 тисяч громадян України.
В Чернівецькій області за зазначений період оформлено понад 171 тисячу закордонних паспортів. Для порівняння, за перші роки впровадження т.зв. «біометричного» закордонного паспорта (2015-2016 р.р.) буковинці оформили 71,6 тис. та 71,4 тис. таких документів відповідно.
При цьому впродовж «безвізового» року досі не отримали вже оформлені документи майже 17 тисяч краян, тобто біля 10%.
Управління ДМС у
Чернівецькій області14.06.2018 13:27

Медики району відсвяткували своє професійне свято |  Медицина
Медики району відсвяткували своє професійне свято Щирі, працелюбні, проникливі, фахівці своєї справи. Саме такі теплі слова сьогодні звучали у ході проведення урочистих зборів, організованих до Дня медичного працівника на адресу людей в білих халатах, медиків за покликанням та велінням долі.

17 червня в Україні на державному рівні святкують День медичного працівника, тож напередодні, 13 червня, в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення їх професійного свята.

З часу ведення воєнних дій на Сході держави суверенітет, територіальну цілісність нашої держави боронять наші захисники, до числа яких входять і медики. Наряду з воїнами, вони проходять всі воєнні вишколи та основне - рятують їх життя. Віддаючи шану таким героїчним людям під оплески залу озвучено прізвища цих героїв, які під розривами снарядів, в районі ведення бойових дій виконували та продовжують виконувати свою професійну місію. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг полеглих земляків, які навічно ввійшли в історію району, як захисники Вітчизни.

З нагоди свята медиків привітали та теплі слова адресували залу голова районної ради Микола Шевчук,перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький, керівники медичних закладів та колеги по роботі головний лікар КЗ «Путильська центральна районна лікарня» Михайло Дячук і очільниця КЗ «Путильський центр ПМСД» Світлана Пилипко.

За професійні здобутки лікарів, молодший медичний персонал, фельдшерів нагороджено грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, окремим спеціалістам оголошено подяки за самовіддане служіння своєму покликанню та професії.

Зворушливі музичні вітання звучали від наймолодших аматорів художньої сцени, вихованців районного будинку культури.


04.06.2018 10:40

Процвітання та нових творчих злетів із нагоди ювілею бажали Путильському центру дитячої та юнацької творчості |  Освіта
Процвітання та нових творчих злетів із нагоди ювілею бажали Путильському центру дитячої та юнацької творчості Прекрасний 65-річний ювілей сьогодні святкувала уся дружня родина Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості. Вихованці, педагоги, численні друзі, гості та запрошені зібрались на організоване спеціально до цієї дати свято на центральній площі селища.

До педагогічного та учнівського колективу із вітальними словами звернулиськеруюча справами районної ради Руслана Скидан, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Шевчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Фрасинюк. Посадовці побажали наснаги та процвітання закладу позашкілля, а вихованцям - здобуття нових творчих висот, мистецьких, спортивних та наукових злетів.

Враховуючи плідні результати роботи викладачів, здобуття призових місць вихованцями гуртків центру у різноманітних конкурсах, фестивалях представниками виконавчої та представницької влади району вручено викладачам та учням закладу грамоти та подяки.

З приємністю присутні аплодували ветеранам та колишнім викладачам центру, які протягом багатьох років привносили свій внесок у процвітання позашкілля в районі.

Віншування чередувалось із сценічними виступами одарованих дітей, які незмінно супроводжувались аплодисментами присутніх.

В рамках свята проходив конкурс малюнку на асфальті та спортивні змагання, проведені серед дітей із настільних видів спорту: шахів та шашок.

Для всіх охочих помилуватись витворами рук одарованих дітей організовано виставку дерев'яних виробів, м'ягкої іграшки, малюнків та фотосвітлин. Центральним експонатом виставки було інстальоване писанкове дерево, прекрашене писанками, тендітними вишитими рушничками, м'ягкими іграшками.01.06.2018 11:38

Карпатський Форум регіонального розвитку, що проходить в місті Яремче |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Карпатський Форум регіонального розвитку, що проходить в місті Яремче 31 травня - 1 червня в місті Яремче проходить Карпатський Форум регіонального розвитку «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації», участь в якому бере вище керівництво держави – Президент України Петро Порошенко, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Міністерства регіонального розвитку, будівницта та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник Міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак, а також представники високогірних регіонів країни.

Путильщину, як один високогірних районів України, на заході представляють голова районної ради Микола Шевчук, голова Путильської районної державної адмінстрації Микола Савчук та Путильський селищний голова Іван Повідаш.

В рамках першого робочого дня планується обговорити питання державної та регіональної політики розвитку гірських територій, а також йтиметься про синергію регіонів у європейському просторі в рамках сталого розвитку гірських територій.

Також очікується, що кожна область на Карпатському форумі представить експозицію своїх гірських територій, що дасть можливість зрозуміти, чим живуть об’єднані громади.


30.05.2018 11:36

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 29 травня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова Скидан А.О.) на якому розглянуто депутатське звернення депутатів районної ради, листи КЗ «Путильська центральна районна лікарня» та лист відділу культури райдержадміністрації.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
30.05.2018 09:31

На Путильщині зустрічали тіло загиблого у районі проведення операції Обʹєднаних сил на території Донецької області військовослужбовця Ферлієвича Віктора Васильовича |  Пам'ятаємо
На Путильщині зустрічали тіло загиблого у районі проведення операції Обʹєднаних сил на території Донецької області військовослужбовця Ферлієвича Віктора Васильовича 29 травня, у село Конятин Путильського району привезли тіло загиблого на Сході Ферлієвича Віктора Васильовича 26.08.1994 року народження, старшого механіка І механізованого взводу І механізованої роти І механізованого батальйону військової частини А 0998, який загинув під час виконання бойового завдання у районі проведення операції Обʹєднаних сил на території Донецької області.

Починаючи з Підзахаричів у кожному селі нашого району обабіч дороги люди з запаленими лампадками, живими квітами навколішки зустрічали героя під вигуки «Герої не вмирають!». У Конятині, зустріти захисника України зібралися знайомі, друзі, бойові побратими, представники влади, школярі. Горяни із сумом та плачем зустрічали загиблого земляка на малій Батьківщині. У невимовній скорботі схилились як зовсім малі дітки, так і люди похилого віку.

Ферлієвич Віктор Васильович народився 26.08.1994 року в селі Конятин Путильського району Чернівецької області. Був старшим солдатом, старшим водієм 1-го взводу 1-ї роти 1-го механізованого батальйону 24 омбр.

За даними прес-центру Об’єднаних сил, бронегрупа на БМП, яка патрулювала район між опорними пунктами, потрапила в засідку. Після короткого вогневого зіткнення, за підтримки вогнем із сусідніх опорних пунктів, ДРГ противника було знищено. Боєць загинув 26 травня близько 20:00 год. на горлівському напрямку. В ЗСУ – з початку війни, більше року служив за контрактом. Його дружина – офіцер-психолог у 24 омбр.

Вже завтра рідні, вся громада Путильщини назавжди попрощається із Героєм. Поховальна відправа розпочнеться о 10.00 год. Бійця із військоми почестями поховають на місцевому цвинтарі села Конятин.