Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

16.09.2019 16:40

Очевидці депортації на Путильщині поділились спогадами із молоддю про події 1940-1946 років на Буковині  |  Історія
Очевидці депортації на Путильщині поділились спогадами із молоддю про події 1940-1946 років на Буковині

В історії становлення української державності було багато різного – від гірких уроків – до радісних подій, від трагічних сторінок – до карколомних звершень. Подіям 75-річної давнини - 13 вересня 2019 року присвячено захід під назвою «вахта пам’яті», який зібрав в літературній світлиці центральної бібліотеки всіх небайдужих до національної пам’яті людей, свідків та жертв репресій, представників влади та молодь. Зокрема, мова йшла про 75-річчя визволення Путильщини від німецької навали та паралельних цьому подій, насичених трагізмом - масової депортації буковинців до Сибіру за націоналістичні погляди.

До присутньої на зустрічі молоді звернулись начальник управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій райдержадміністрації Андрій Дутчак та керуюча справами районної ради Руслана Скидан. Оскільки майбутнє України за підростаючим поколінням, посадовці закликали нинішніх школярів, а незабаром – самодостатніх особистостей, не забувати власну історію, бо той хто її не пам’ятає – не має майбутнього.

Історію, через призму власного життя, переповіли присутнім колишні репресовані із сім’ями до Сибіру уродженець села Розтоки Михайло Софійчук та наш земляк Василь Ковальчук. З їх вуст звучала страшна правда про тоталітарний режим радянщини, який за всяку ціну, без жодних докорів сумління, намагався зламати в українців їх національний дух, викорінити з власної землі справжніх газдів. Подекуди сивочолі чоловіки, згадуючи дитячі та юні роки, не могли стриматись від емоцій, згадуючи про страждання, які зазнали їх родини.

В рамках заходу проведено презентацію книг, що розповідають про репресії авторів - М. Софійчука, Д. Калиняка, М.Джуряка, І.Фостія, Н. Мизака. Окрім того Михайло Софійчук з приємністю подарував бібліотеці ще дві видані ним нові збірки. Відтак, ведуча заходу бібілотекар Світлана Кондряк подякувала землякові Михайлу Матейовичу за творчу діяльність та запросила старшокласників скористатись нагодою - прочитати збірки літератора та інших авторів, які описують історичні події 1940-1946 років на Україні.16.09.2019 14:21

Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня працівників лісу  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня працівників лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Нині перед вами, дорогі працівники лісової галузі, стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!16.09.2019 13:38

Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, любителі здорового способу життя!

Без фізичного виховання та спорту, без здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Щиро дякуємо всім, хто впродовж багатьох років працював та працює на благо розвитку спорту в районі, щира подяка тим, хто формує у молодого покоління прагнення активно займатися фізкультурою та спортом, вести здоровий спосіб життя – учителям фізичної культури, тренерам, організаторам спорту, а також меценатам, які фінансово підтримують спортсменів. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних українців.

Від щирого серця бажаємо вам миру, здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.13.09.2019 08:41

З нагоди професійного свята в селищі вшанували працівників лісового господарства  |  Урочисті заходи
З нагоди професійного свята в селищі вшанували працівників лісового господарства Ліси України – це справжнє національне багатство, скарб, що виплеканий руками багатьох поколінь лісівників. З метою вшанування багаторічної, наполегливої праці професіоналів, які працюють в сфері лісового господарства указом Президента починаючи з 1993 року, щороку, в третю неділю вересня відзначається День працівників лісу.

З давніх-давен праця лісоруба на Путильщині особливо шанувалась, адже значна територія району покрита лісовими масивами. Споконвічні традиції вправного ґаздування успішно перейняло і нинішнє покоління лісівників – працівники ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» та ДП «Путильський лісгосп». Щоби відзначити своє професійне свято працівники лісових господарств зібрались на урочистості, які сьогодні пройшли в районному будинку культури.

Передусім присутні вшанували світлу пам’ять українських воїнів, наших земляків, які віддали свої життя відстоюючи на сході незалежність України.

Від імені виконавчої влади району, з нагоди відзначення професійного свята, присутніх привітала в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Назарова. «У цей передсвятковий день хочу щиро подякувати працівникам лісового господарства, ветеранам галузі, за невтомну і самовіддану працю, вірність професійному обов’язку в нелегкій, але почесній справі – охороні, збереженню і примноженню лісових багатств України», - зазначила у своєму виступі очільниця району.

До вітань приєднались депутат районної ради, спеціаліст відділу правової, кадрової роботи та комунальної власності районної ради Дмитро Ославський, працівники сфери культури, які користуючись нагодою висловили подяку адміністраціям лісгоспів за посильну допомогу в організаціях заходів та меценатську допомогу.

Та найтепліші вітання, які були адресовані працівникам трудових колективів, прозвучали від керівників лісогосподарських господарств району – Михайла Юрбаша та Василя Бурака. У своїх побажаннях керівники були одностайні – це подолання підприємствами всіх труднощів на шляху до економічного зростання, а працівникам – родинного щастя, здоров’я, добробуту та мирного неба. Оцінюючи роботу підприємств очільники відзначили старанність своїх працівників та з нагоди свята на сцені вручили відзнаки та грошові премії.

В перерві між виступами музичні вітання дарували аматори художньої самодіяльності.


10.09.2019 11:19

Громадяни України зможуть пред’являти закордонні паспорти для отримання банківських послуг |  Різне
Відтепер, банківські установи можуть обслуговувати фізичних осіб - резидентів як на підставі паспорта громадянина України (у формі ID-картки або книжечки), так і на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон - про це йдеться у листі Національного банку України від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577.
Відповідними роз’ясненнями НБУ підтверджується рівнозначність використання громадянами України обох паспортних документів і такі покращення спрямовані на усунення непорозумінь, які раніше виникали у разі пред’явлення паспорта для виїзду за кордон.
Таким чином, Національний банк України наголошує на необхідності дотримання банківськими установами вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», інших норм законодавства України та підтверджує можливість здійснення ідентифікації та верифікації особи-резидента на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Слід зазначити, що відповідно до наданих роз’яснень відомості «по батькові» фізичної особи-резидента, які не містяться у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема – про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).
При цьому нагадуємо, що, відповідно до законодавства, посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю чи учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи при отриманні банківських послуг.
Прес-служба
ДМС України05.09.2019 10:13

Міграційна служба застерігає від можливого розповсюдження фальшивих листів від її імені |  Різне
У разі отримання листа від Державної міграційної служби України, текст якого має, на Ваш погляд, підозрілий характер, і в якому вимагається надання/підтвердження/спростування персональних даних або ж у такому листі не дотримані всі встановлені інструкціями з діловодства реквізити, просимо переконатися у автентичності таких документів, зателефонувавши до канцелярії за номером телефону (044) 279-64-73.
Документи, які направляються Міграційною службою, оформлюються на фірмових бланках, які містять наступну інформацію: номер бланку, юридичну адресу органу, номер телефону, електронну пошту, посилання на офіційний веб-сайт та код ЄДРПОУ.
Крім того, всі офіційні документи ДМС мають містити обов’язкові реквізити, а саме: найменування установи – автора документа, назву документа (крім листів), дату, реєстраційний індекс документа, заголовок до тексту, сам текст та підпис уповноваженої особи.
Враховуючи зазначене, просимо уважно ознайомлюватися із текстом документу та наявністю у ньому всіх обов’язкових реквізитів, а також застерігаємо від можливих підробок та просимо виважено підходити до їх виконання.
Прес-служба ДМС України04.09.2019 10:12

В рамках проведення районної конференції освітяни обговорили перспективи роботи закладів освіти та зупинились на вирішенні нагальних питань  |  Освіта


Зібравшись, 29 серпня, на традиційну серпневу конференцію педагоги району підвели підсумки минулого 2018/2019 навчального року та поставили нові завдання на 2019/2020 навчальний рік, які направлені на реалізацію Концепції Нової української школи. Захід збігся в часі із відзначенням Дня пам’яті захисників України, тож освітяни адресували вдячність українським захисникам та вклонились пам’яті тих, хто поліг на полі бою, захищаючи незалежність нашої держави на Сході України. Учасники конференції делегували делегацію вчителів для покладання квітів до пам’ятника загиблим учасникам АТО та пам’ятника нашому землякові - освітянину Буковинському соловію Юрію Федьковичу.

Адресували вітання освітянській спільноті голова районної ради Микола Шевчук та керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків"юк.

Підсумок розвитку освіти у 2018/2019 навчальному році підвела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горбан. Посадовець також зупинилась завданнях та поділилась досить амбітними планами на 2019/2020 навчальний рік.

В рамках заходу кожен охочий мав можливість поспілкуватись із залом, в рамках роботи відкритого мікрофону, який працював під гаслом «Хочемо почути кожного».

Кожна праця має бути належно оцінена. Отож, за підсумками роботи року що минув, участі в різноманітних освітніх та творчих конкурсах кращих фахівців освітньої сфери нагороджено дипломами, грамотами та грошовими винагородами.

Свої вітання та побажання дорослим наприкінці конференції висловили учні, яких зовсім скоро покличе гучний дзвінок до навчальних закладів.04.09.2019 10:07

Офіційна делегація, аматори художньої сцени району представляють Путильщину на XXIV Міжнародному Гуцульському феcтивалі у Вижниці  |  Святкові заходи
Офіційна делегація, аматори художньої сцени району представляють Путильщину на XXIV Міжнародному Гуцульському феcтивалі у Вижниці

30 серпня у місті Вижниця розпочався масштабний за своїм розмахом XXIV Міжнародний Гуцульський фестиваль, який зібрав гуцулів з усіх-усюд. Традиційно Путильщина долучилась до святкування загального для усіх гуцулів свята. Делегація від району під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Тетяни Назарової у складі керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків’юк, заступника голови районної ради Володимира Різака, начальника управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій райдержадміністрації Андрія Дутчака, голови районного товариства «Гуцульщина» Михайла Григоряка, краєзнавця, голови РО ВУТ «Просвіта» Валентини Буняк прийняли участь в науково-практичній конференції під назвою "Елементи нематеріальної культурної спадщини – сутнісна основа сучасних гуцульських традицій".

Для учасників перший фестивальний день був насичений подіями та позитивними емоціями. Так, серед родзинок фестивалю був також показ автентичного та стилізованого гуцульського одягу. Поряд із представниками населених пунктів Вижниччини та Косівщини, свій традиційний національний одяг продемонстрували й путильчани. Глядачам було представлено дефіле, де показано уберію, яку зодягали гуцули на Путильщині від середини XIX сторіччя до сучасності. Під гучні оплески учасникам фестивалю показано стилізований одяг поважного гуцульського подружжя, весільного одягу молодої пари та зовсім юних гуцулят. Слід відмітити, що показати своє національне вбрання приїхали також колективи з Болгарії та Латвії.

Путильчани долучились до презентації та представили екологічно-чисту продукцію, що відноситься до природніх багатств свого району Це і молодильно-лікувальні настоянки, чай із гірських трав. Охочим пропонувалось скуштувати також солодких смаколиків.

Далі, згідно запропонованої програми, під час XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю у Вижниці встановлено рекорд України. На центральній площі міста (на одній локації) зібралися 184 людини, вбрані у національний одяг гуцулів - кептар. Такий рекорд в Україні встановили вперше, а тому він ввійшов в Книгу рекордів України.

04.09.2019 10:05

Новий навчальний рік розпочато  |  Святкові заходи
Новий навчальний рік розпочато

2 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах дано старт новому 2019/2020 навчальному року. Розпочався навчальний процес урочистими шкільними лінійками. Для 2240 школярів, які від сьогодні сядуть за парти, це стане ще одним захоплюючим етапом в їхньому житті, наповненими незабутніми враженнями та новими горизонтами, а для вчителів – черговим підтвердженням своєї професійності.

Для повноцінного здобуття освіти адміністраціями закладів району підготовлено 119 класів. Як зазначають у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом року, в рамках реалізації стратегії Нової української школи, суттєво зміцнено матеріально-технічну базу навчальних закладів району. Із резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виділено кошти на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів виділено кошти в сумі 100,0 тис.грн. На забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях шкіл спрямовано 617,0 тис.грн. Залишки коштів освітньої субвенції в сумі 9500,8 тис.грн. розприділено між школами для поповнення матеріально-технічної бази. За ці кошти придбано ком’ютерну техніку, спортивний інвентар, музичні інструменти, кулери, шкільні меблі, встановлено відео-спостереження, проведено ремонт внутрішніх вбиралень, опалювальної системи.30.08.2019 09:24

В селищі вшанували пам'ять захисників України  |  Святкові заходи
В селищі вшанували пам

З метою вшанування пам’яті загиблих пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України сьогодні, 29 серпня, в установлений вперше указом Президента України День пам’яті захисників України в селищі відбулась акція з покладання квітів до пам’ятника героям Небесної сотні та учасникам АТО. В церемонії покладання прийняли участь голова районної ради Микола Шевчук,керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків"юк, представники виконавчої та представницької влади району, військовий комісір Путильського райвійськкомату Мирослав Рожка.

Звертаючись до присутніх керівник апарату райдержадміністрації нагадала, що Президентом України Володимиром Зеленським 29 серпня встановлено як День пам’яті захисників України. Згадуючи подвиги наших героїв, полеглих земляків Марія Яків'юк запросила вшанувати їх пам'ять хвилиною мовчання.

З нагоди цієї дати в районній бібліотеці сьогодні відбулась виставка документальної та художньої літератури, метою якої було донести інформацію до читачів про звитяжні подвиги українських військових з оборони східних рубежів держави від сепаратистів та російської агресії.

До могил воїнів Олександра Чигрина, Олександра Зайця, Дмитра Горбана та Віктора Ферлієвича представники об’єднаних територіальних громад поклали живі квіти та помолились за їх світлу пам’ять.30.08.2019 09:22

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Вчора, 29 серпня 2019 року проведено засідання постійної комісії районної ради з розвитку агропромислового комплексу,земельних відносин, охорони довкілля і природніх ресурсів (голова комісії Юрбаш М.Ю.) на якому розглянуто проект рішення «Про роботу ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» за І півріччя 2019 року».».
За результатами розгляду постійна комісія прийняла відповідний висновок.
В роботі засідання постійної комісії взяла участь керуюча справами районної ради Руслана Скидан.27.08.2019 08:18

На Путильщині урочисто відзначили 28-му річницю народження України  |  Урочисті заходи
На Путильщині урочисто відзначили 28-му річницю народження України

Напередодні відзначення Дня незалежності України 23 серпня, за участі керівництва, представників виконавчої та представницької влади, трудових колективів підприємств, установ, організацій, жителів районного центру відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного прапора та Дня незалежності України.

Передувала цьому акція з покладання квітів до пам’ятників видатному письменнику, громадському діячу Юрію Федьковичу, пам’ятникам ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, борцям УОН-УПА, Небесній сотні та загиблим воїнам АТО, Другої світової війни.

Розпочинаючи урочистості ведучі свята – науковий співробітник музею імені Ю.Федьковича Марія Ліска та директор Дихтинецького сільського будинку культури Микола Гавриленко запросили учасників зібрання вшанувати пам'ять усіх героїв, які загинули виборюючи свободу та незалежність України.

До путильчан із вітаннями з нагоди величних державних свят звернулись голова районної ради Микола Шевчук та виконуюча обов"язки голови районної державної адміністрації Тетяна Назарова. На честь свята, за вагомі трудові звершення, стійку громадянську позицію працівників підприємств, установ, організацій району відзначено грамотами крайової, районної виконавчої та представницької влади.

Урочисте відзначення 28-ї річниці Дня незалежності України продовжилося грандіозним святковим концертом аматорів художньої самодіяльності. Присутнім дарували свою творчість як зовсім юні молоді дарування так і відомі в районі артисти.23.08.2019 14:49

До Дня Державного Прапора України відбулась патріотична акція  |  Святкові заходи
До Дня Державного Прапора України відбулась патріотична акція

Сьогодні за участю керівників, представників виконавчої та представницької влади району відбулась церемонія сходження на хутір Худівський до місця встановлення Державного прапора України, щоби засвідчити шану та повагу до державної національної символіки, хвилиною мовчання віддати честь патріотам, військовослужбовцям, які загинули в боротьбі за становлення української державності та наше спільне мирне майбутнє. Символічно, що саме 23 серпня 2019 року, в День відзначення Дня Державного Прапора України, на лоні чарівної краси над Путилою вкотре замайоріло знамено, під полотнищем якого здобувалася українська незалежність, під яким наші герої йшли в бій та здобували таку необхідну нам перемогу.

Після церемонії встановлення прапора із вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Микола Шевчук та виконуюча обов"язки голови районної державної адміністрації Тетяна Назарова. Далі учасники акції виконали гімн України та вшанували загиблих борців за свободу, цілісність та незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Флагшток з державним знаменом було встановлено кілька років тому. З того часу це місце являється частиною громадського життя району. Сюди щорічно приходять представники влади, громадські активісти. Тут проходять церемонії освідчення, сюди приїздять молоді пари, аби засвідчити факт початку подружнього життя, з цікавістю розглядають гірські красоти й перехожі туристи.

Святкування Дня Державного Прапора та 28-ї річниці здобуття Україною незалежності тільки-но розпочинаються, тож усі бажаючі не тільки протягом трьох днів, але й повсякденні можуть виконати свій громадянський обов’язок та поєднати приємне з корисним.

Довідково: 18 вересня 1991 Президія Верховної Ради України постановою «Про прапор України» надала синьо-жовтому прапору статус офіційної символіки країни. 28 січня 1992 Верховна Рада України прийняла постанову «Про затвердження Державним прапором України Національного прапора».

В Україні свято встановлене згідно з указом Леоніда Кучми «Про День Державного прапора України» від 23 серпня 2004 року. У 2009 році Віктор Ющенко вніс до Указу зміни, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Під синьо-жовтим прапором в Україні зустрічають іноземних гостей, військовослужбовці приймають присягу, працюють українські посольства, він вивішується в ООН.23.08.2019 13:44

Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України  |  Урочисті заходи
Привітання голови районної ради М.Шевчука та в.о.голови районної державної адміністрації Т.Назарової з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Шановні путильчани! Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Споконвічна мрія українського народу, висловлена пророчими словами поета Тараса Шевченка про «сім’ю велику, сім’ю вольну, нову», здобувалася в запеклій боротьбі не одного покоління українців.

Нині Україна знову переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Впевнені, що наш народ зможе вистояти, і у цих випробуваннях - ми переможемо!

Пам’ять про героїв, які загинули у боротьбі за свободу і цілісність нашої держави завжди буде вічною.

Спільними зусиллями — збережемо, розбудуємо та уславимо нашу Велику Єдину Україну!

З нагоди визначних державних свят від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, благополуччя, нових вагомих трудових звершень в ім’я розбудови нашої неньки України.23.08.2019 13:38

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
                    Сесія районної ради Вчора, 22 серпня 2019 року під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулось ІІ пленарне засідання ХХХІІІ сесія районної ради VІІ скликання, на якому розглянуті важливі питання життєдіяльності району.
Першим питанням ІІ пленарного засідання депутати розглянули бюджетне питання «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік». По даному питанню депутатів інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова.

Другим питанням порядку денного сесії депутати в ході активного обговорення та проведених дискусій прийняли рішення «Про реорганізацію щляхом перетворення КЗ «Путильська центральна районна лікарня» Путильської районної ради Чернівецької області в комунальне підприємство «Путильська центральна районна лікарня» та затвердили комісію з реорганізації вищезазначеного закладу.
Депутати на сесійному засіданні прийняли рішення «Про укладення контракту з директором КЗ «Путильська художня школа» Ковальчуком Т.П.», «Про організацію підготовки підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» та затвердили Статут комунального закладу «Путильська районна дитячо-юнацька спортивна школа».
Народні обранці на сесії розглянули питання по ряду районних програм, зокрема «Про хід виконання районної Програми матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Путильської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки за 2018 рік», «Про затвердження районної комплексної програми «Профілактика повторної злочинності на території Путильського району на 2019-2021 роки» та «Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії районної ради УІІ скликання від 21.12.2017 р.№ 77-22/17 «Про Програму центру надання адміністративних послуг Путильської райдержадміністрації на 2018-2020 роки».
Депутати заслухали інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури Андрія Никифорука про стан запобігання і протидії злочинності та корупції на території Путильського району впродовж 6 місяців 2019 року.
В роботі сесії взяв участь та виступив заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Лесюк. Юрій Миколайович інформував депутатів про хід проведення реформування медицини другого рівня в Чернівецькій області.
Також на сесію районної ради завітали директор Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, яка ознайомила депутатів з новою моделлю районного поділу Буковини та сусіди з Вижничини, зокрема голова районної ради Михайло Андрюк, голова Вижницької об’єднаної територіальної громади Олексій Чепіль з пропозицією утворення спільної робочої групи по ініціюванню створення укрупненого західного району Буковини (Вижницького, Путильського та Сторожинецького районів)з центром у м.Вижниця.Однак депутати районної ради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збереження Путильського району, як окремої адміністративно-територіальної одиниці.