Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

16.11.2018 10:33

У власників ID-карт не виникне жодних проблем при голосуванні на майбутніх виборах Президента України |  Різне
Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на прес-конференції «Перші кроки та найближчі плани ЦВК» повідомила, що Закон України «Про вибори Президента України» не враховує існування ID-картки, тому для її власників буде неможливо забезпечити деякі передбачені законодавством процедури.
Державна міграційна служба України наголошує на тому, що паспорт громадянина України у формі ID-карти є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Цей документ є підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях та надає право голосу на виборах Президента України особам, яким на день виборів виповнилося 18 років. Відтак, власники ID-карт жодним чином не можуть бути обмежені в праві голосу на майбутніх виборах Президента України. При цьому нова ID-картка, до завершення паспортної реформи, використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше.
Водночас зазначена Головою ЦВК інформація стосується здебільшого кандидатів на пост Президента України, оскільки ЦВК реєструє зазначених осіб за умови отримання вичерпного переліку документів, серед яких – ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про його місце проживання.
Нагадаємо, що використання ID-картки, запровадженої у січні 2016 року на зміну паперового паспорта громадянина Україні зразка 1994 року, є черговим кроком української держави у напрямі євроінтеграції та розвитку електронного урядування в Україні.
Прес-служба ДМС України16.11.2018 09:47

Ситуацію в медичній сфері щодо проведення щеплень проти кору та рейтингові показники галузі розглянуто під час розширеної наради  |  Медицина
Ситуацію в медичній сфері щодо проведення щеплень проти кору та рейтингові показники галузі розглянуто під час розширеної наради

Ситуацію в медичній сфері щодо проведення щеплень в розрізі вікових категорій проти кору та рейтингові показники галузі обумовлено сьогодні на розширеній нараді, яка пройшла під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Савчука за участю керуючої справами районної ради Руслани Скидан, керівників медичних установ первинного та вторинного рівнів, директорів та медичних працівників освітніх закладів.

Відкрив нараду очільник виконавчої влади району Микола Савчук. Враховуючи високий показник захворювання на кір голова райдержадміністрації акцентував увагу на налагодження співпраці медичних фахівців первинного рівня із медичними працівниками загальноосвітніх закладів та проведення сумісної інформаційно-просвітницької роботи із батьками дітей, які не дають згоду на проведення щеплень. «Ми разом маємо налагодити сумісну роботу, окрім того створити умови для того, щоб батьки були зацікавлені в проведенні щеплень. Вони мають зрозуміти, що щепитись дешевше, аніж потім лікувати кір та ускладнення після нього», - зауважив Микола Петрович.

За результатами розгляду даного питання дано доручення переглянути посадові інструкції медичних працівників освітніх закладів, та до 20 листопада подати повний звіт про охоплення дітей щепленнями, з врахуванням кількості відмов батьків індивідуально по кожній дитині.

Результати роботи медичної сфери по рейтинговим показникам за результатами 9 місяців 2018 року бажають кращого. Путильський район серед інших районів займає 8 рейтингове місце, а тому на нараді із медиками обумовлено причини низької оцінки за кожним із показників, який визначає загальний результат по району. Керівниками КЗ «Путильська ЦРЛ» та КЗ КНП «Путильський центр ПМСД» окреслено напрями, які потребують посиленої уваги з боку лікарів та медперсоналу первинного та вторинного рівня.

Всі висловлені у ході наради пропозиції та зауваження будуть внесені до доручення, яке буде роздано для виконання.15.11.2018 15:26

Участь в засіданні круглого столу |  Діяльність органів місцевого самоврядування
15 листопада голова районної ради Микола Шевчук взяв участь з проведенні круглого столу з питань розвитку гірських територій Чернівецької області, на якому відбулась презентація проекту Концепції розвитку гірських територій України, яка напрацьована Урядом України. Даний захід організований Чернівецьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», що діє в рамках програми U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні».
Учасники круглого столу обговорили можливості та інструменти розвитку гірських територій нашого регіону.14.11.2018 10:56

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 13 листопада 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект розпорядження райдержадміністрації «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік», проекти рішень «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІ скликання № 17-2/15 від 24.12.2015 р. « Про районну Програму розвитку архівної справи в Путильському районі на 2016-2019 роки», «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік».
Також члени комісії розглянули листи бюджетних установ, організацій району щодо виділення коштів на окремі цілі.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Шевчук.09.11.2018 13:01

Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука  з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.07.11.2018 08:46

З нагоди професійного свята пошановано працівників соціальної сфери  |  Святкові заходи
З нагоди професійного свята пошановано працівників соціальної сфери 05 листопада за участі голови районної ради Миколи Шевчука,першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького, керівників колективів та працівників підприємств, установ, організацій району в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.

Розпочався захід із вшанування загиблих героїв в зоні АТО хвилиною мовчання.

Працівників соціальної сфери району привітали голова районної ради Микола Шевчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький. У своїх виступах посадовці відзначили важливість праці працівників соціальної сфери, адже від їх професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги. Звучали побажання міцного здоров'я, родинного тепла, мирного неба над головою.

Насамкінець посадовці виконали приємну місію, привітавши та вручивши кращим працівникам соціальної сфери грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Святковий настрій всім присутнім дарували вихованці дитячого районного центру дитячої та юнацької творчості, а також викладачі і вихованці музичної школи.


05.11.2018 10:09

В районі відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського Віча  |  Урочисті заходи
В районі відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського Віча 02 листопада за участі голови районної ради Миколи Шевчука, голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, керівників та працівників колективів всіх підприємств, установ, організацій району, громадських активістів на центральній площі селища Путила відбулися урочистості по відзначенню 100-річчя Буковинського Віча.

Розпочалися урочистості хвилиною мовчання за загиблими героями в зоні АТО та Небесної Сотні.

З нагоди 100-річчя Буковинського Віча облдержадміністрацією видано спецвипуск газети «100 років Буковинського Віча», яку передано для путильчан та вручено всім присутнім на святі.

Звертаючись до присутніх Микола Михайлович зазначив:"Вікопомний листопадовий день 1918 року заклав міцну підвалину нашого спільного українського державного дому. І хоч його зведення впродовж більше двох десятиріч дається нелегко свій свідомий вибір буковинці зробили на віки вічні. Тож їхню віру і бажання бути назавжди з матір’ю-Україною не вдасться похитнути ніколи і нікому.
Тож Єднаймося задля поступального розвитку держави, задля миру і спокою г рідній землі. Спільною працею ми облаштуємо рідну Вітчизну, примножимо її успіхи і здобутки".


До ювілейної дати Чернівецькою обласною державною адміністрацією засновано пам'ятну медаль «100 років Буковинському Віче». На святі Микола Петрович виконав почесну місію, вручивши кращим працівникам всіх сфер району, громадським активістам, активним мешканцям Путильщини ювілейну відзнаку крайової влади.

Святкового настрою всім присутнім додавали працівники культури,


25.10.2018 16:24

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради Сьогодні, 25 жовтня 2018 року під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулась ХХVІІІ позачергова сесія районної ради VІІ скликання. Першим і другим питанням порядку денного депутати розглянули «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року», «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік». По даних питаннях депутатів інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Назарова.
Також депутати районної ради на позачерговій сесії заслухали питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

25.10.2018 16:00

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 24 жовтня відбулася Колегії районної ради під головуванням голови районної ради М. Шевчука, за участю голови райдержадміністрації М. Савчука, голів постійних комісій районної ради.
Колегія сформувала та погодилась з проектом порядку денного та регламентом роботи ХХVІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.
25.10.2018 15:54

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 24 жовтня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проекти рішень «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року», «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік», «Про затвердження програми відшкодування експлуатаційних виплат Путильській районній раді та утримання обслуговуючого персоналу на 2018-2019 роки».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук, голови райдержадміністрації М. Савчука, начальник фінансового управління РДА Т.Назарова.
25.10.2018 15:51

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 24 жовтня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення ( голова комісії Козян М.Д.),
на якому розглянуто "Про звернення депутатів Путильської районної ради VIІ скликання до Президента Ураїни", "Про інформацію щодо реагування на звернення депутатів районної ради, що внесені на попередніх сесіях районної ради".
За результатами обговорення комісія прийняла відповідні висновки та рекомендувала голові районної ради Миколі Шевчуку винести дані звернення та інформацію на розгляд позачергової сесії районної ради.
18.10.2018 15:46

Сьогодні урочисто відкрили комунальну установу інклюзивно-ресурсний центр Путильської районної ради  |  Урочисті заходи
Сьогодні урочисто відкрили комунальну установу інклюзивно-ресурсний центр Путильської районної ради Сьогодні, 18 жовтня, на базі Путильського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), урочисто відкрили комунальну установу інклюзивно-ресурсний центр Путильської районної ради. Здійснити урочисту місію та привітати діток і гостей центру, завітали голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук та начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Світлана Горбан, які з вітальними словами звернулися до всіх присутніх, а також Світлана Василівна представила директора та фахівців центру запросила до відкриття центру.
Тож гості урочисто перерізали стрічку, обдарували цінними подарунками фахівців центру та всі разом завітали на оглядини відкритого центру. ІРЦ надаватиме комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та надаватиме всебічну допомогу з метою соціальної адаптації дітей до реальних умов життя. Фахівці центру забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, супровід дітей віком від 2 до 18 років, які мають особливі освітні потреби.
Святкового настрою додавали вихованці Путильського будинку дитячої та юнацької творчості та учні Путильської ЗОШ, зорганізувавши для діток та гостей невеличку концертну програму.


17.10.2018 16:42

Вирішення важливих питань |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 17 жовтня 2018 року голова районної ради Микола Шевчук зустрівся з головою Верховинської районної ради Іваном Шкіндюком в селі Устеріки Верховинського району де спільно з депутатами Верховинської районної ради обговорили питання проведення ремонту дороги державного значення Р62 Криворівня-Чернівці.


17.10.2018 14:07

25-ти та 45-річним громадянам оформлятимуть ID-картки у випадку протермінування звернень з питань вклеювання фото |  Різне
05.10.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 795 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302».
Документом внесено доповнення до пункту 6 постанови «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України». Зокрема, визначено порядок обов'язкового обміну паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо його власник не звернувся своєчасно для вклеювання фото до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації.
Особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку, повинна не пізніше, ніж через місяць після досягнення відповідного віку, звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем проживання для вклеювання нових фотокарток до паспорта зразка 1994 року. За бажанням паспорт зразка 1994 року можна обміняти на паспорт у формі картки.
У разі звернення для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток при досягненні громадянином 25- та 45- річного віку протягом календарного місяця (перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати) особа повинна подати письмову заяву про вклеювання фотокартки довільної форми, 2 фотокартки розміром 3,5x4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку, та паспорт.
Таким чином, відповідно до нововведень вклеїти до паспорта зразка 1994 року фотокартку можна лише протягом місяця після досягнення відповідного віку. При зверненні пізніше установленого законодавством порядку особа матиме змогу оформити виключно паспорт у формі картки.
Управління ДМС у Чернівецькій області17.10.2018 11:41

Засідання бюджетної комісії  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора,16 жовтня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект рішення «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік», «Про затвердження програми відшкодування експлуатаційних витрат Путильській районній раді на утримання обслуговуючого персоналу на 2018-2019 роки», «Про хід виконання програми розвитку туризму в Путильському районі на 2016-2020 роки» за 9 місяців 2018 року», « Про внесення змін та доповнень до рішення 22 сесії районної ради УІІ скликання від 21.12.2017 року №77-22/17 «Про Програму центру надання адміністративних послуг Путильської РДА на 2018-2020 роки».
Також члени комісії розглянули ряд листів бюджетних установ, організацій району щодо виділення коштів на окремі цілі.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Шевчук.