Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Путильська районна рада

Новини

18.01.2018 09:34

Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна» |  Різне
Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна»,яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправленнявсіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.
Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься утому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направленняв онлайн-сервісі «Перевірка оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних наперсоналізацію, але це жодним чином не вплине а ні на черговість, а ні на строк персоналізації.
У січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізаціїпаспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачізакордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору.
На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадянз попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспортадля виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, якіобіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.


Прес-служба ДМС України
18.01.2018 09:32

На Поліграфкомбінаті «Україна» запрацювала додаткова лінія персоналізації паспортів |  Різне
На Поліграфкомбінаті “Україна” введено в експлуатацію додаткову лініюперсоналізації закордонних паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від терміновості оформлення.
За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі, у сфері управління якого знаходиться Поліграфкомбінат «Україна», наразі в черзі на персоналізацію стоїть 775 тис. наборів персональних даних. Нове обладнання допоможе стабілізувати ситуацію з персоналізацією термінових документів протягом кількох місяців, оскільки збільшує виробничі потужності підприємства з персоналізації більш як у два рази – з 10 до 21 тисячі закордонних паспортів щодоби. Наразі Поліграфкомбінат працює у діючому режимі 7 днів на тиждень цілодобово(у три зміни).
Як відомо, із запровадженням безвізового режиму ЄС для України у червні 2017 року попит на оформлення закордонних паспортів зріс більш як у два рази, що спричинило затримки у персоналізації паспортів на Поліграфкомбінаті «Україна».
Державна міграційна служба України спільно з Поліграфкомбінатом “Україна” намагаються йти на зустріч всім без виключення громадянам, які звертаються із заявами про прискорення персоналізації паспортів, однак ці звернення опрацьовуються вручну і їх кількість є на межі фізичних можливостей працівників.
Враховуючи те, що на сьогоднішній день затримка у видачі триває, міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.
Період Оформлено заяв громадян Виготовлено ПКУ
січень 2017 року 163 567 155 230
лютий 2017 року 206 156 188 400
березень 2017 року 231 021 209 094
квітень 2017 року 222 860 228 879
травень 2017 року 331 215 236 113
червень 2017 року 437 605293 203
липень 2017 року 470 624 303 593
серпень 2017 року 408 895 314 267
вересень 2017 року 375 782 313 789
жовтень 2017 року 370 730 329 037
листопад 2017 року 403 702 315 063
грудень 2017 року 367 842 286 030
Прес-служба ДМС України17.01.2018 15:24

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 17 січня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуті проекти рішень «Про затвердження Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Путильського району на 2018- 2019 роки», «Про виконання Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Путильському районі Чернівецької області на 2014-2017 роки та затвердження відповідної Програми на 2018-2021 роки», «Про затвердження районної Програми розвитку підтримки статутної діяльності ветеранської організації у Путильському районі 2018-2022 роки», « Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в Підзахаричівському, Фошківському НВК та Путильському ДНЗ у 2018 році», «Про організацію харчування учнів ЗОШ району у 2018 році».
Також члени комісії розглянули листи бюджетних установ та організацій району.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Володимир Різак.

17.01.2018 11:24

Відбулось засідання організаційного комітету з відзначення районі Дня Соборності України |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось засідання організаційного комітету з відзначення районі Дня Соборності України Вчора,16 січня заступник голови районної ради Володимир Різак взяв участь в проведенні засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Соборності України під керівництвом першого заступника голови районноїдержавної адміністрації Михайла Ямницького.

В ході засідання обумовлено сценарій проведення свята, місце проведення та його дата. За результатами обговорення вирішено урочистості провести в залі засідань районної ради в понеділок, саме в день відзначення Дня Соборності 22 січня о 13.00 год.


15.01.2018 08:48

В Путилі, на фестивалі різдвяних колядок та щедрівок, прославляли народження Спасителя світу - Ісуса Христа |  Культура
В Путилі, на фестивалі різдвяних колядок та щедрівок, прославляли народження Спасителя світу - Ісуса Христа В повній мірі знання старожитностей та автентичну, самобутню культуру гуцульської Путильщини продемонстрували сьогодні 17 юних та дорослих колективів колядників, які прийняли участь в ІІ районному фестивалі-конкурсі різдвяних колядок та щедрівок «Радуйся, земле! Син Божий народився!». Фестиваль, набираючи обертів, проходить в селищі вже другий рік поспіль за організації районної державної адміністрації.

Щоби привітати учасників свята та побажати успіхів у конкурсі на свято завітали керівник виконавчої влади району Микола Савчук, Путильський селищний голова Іван Повідаш, на запрошення організаторів, як голова журі участь у заході також прийняли Заслужений артист України Василь Данилюк, як член журі - Заслужений діяч мистецтв України, етнограф Микола Шкрібляк. Що приємно, послухати нові та старі колядки, у виконанні самодіяльних гуртів із усіх куточків району прийшли чимало поціновувачів народного мистецтва.

Перш за все, проведення дійства та всіх присутніх благословив настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Василій. У ці дні весь православний світ прославляє народження Ісуса Христа, тож церковний хор для всіх присутніх виконав церковну коляду.

Учасників гуртів, поціновувачів народної творчості на родинному обійсті Юрія Федьковича щиросердно вітали голова районної державної адміністрації Микола Савчук, Заслужений діяч мистецтв України, етнограф Микола Шкрібляк. Вони побажали всім успішного виступу та закликали присутніх свято оберігати самобутні національні традиції та звичаї Гуцульщини, щоби передати їх наступному поколінню.

Фестивальному дійству не зашкодили навіть погодні умови. Навпаки всіх зігрівала ватра, згуртоване виконання колядок та чай, приготований організаторами за гуцульським рецептом.

Відрадно, що поряд із вже відомими колядками, на сценічному майданчику прозвучали маловідомі твори, а окремі колективи тексти, які прославляють народження Ісуса Христа та його земний шлях, написали самі. Обрати кращий гурт було вкрай важко, адже кожен колектив вирізнявся притаманною тільки їм неповторністю.

За результатами конкурсного відбору, в якому приймали участь дві вікові категорії, за рішенням журі, Гран-прі фестивалю отримав дитячий колектив Путильської музичної школи. У дитячій віковій категорії диплом І ступеня вручено колективу «Вишиванка» Киселицької загальноосвітньої школи, диплом ІІ ступеня нагороджено колектив «Скриня» Розтоківської загальноосвітньої школи, диплом ІІІ ст. дістався колективу «Гражда» Путильської гімназії. Переможцями у номінації дорослі колективи першими були – обрядовий колектив СБК с.Сергії, «срібло» одержав фольклорний гурт СБК села Дихтинець, третю сходинку посів колектив СБК села Селятин Селятинської ОТГ. Приз глядацьких симпатій вручено колективу сімейного ансамблю села Плоска.


12.01.2018 10:10

Путильчани вшанували пам’ять земляка, літературного генія Юрія Федьковича  |  Урочисті заходи
Путильчани вшанували пам’ять земляка, літературного генія Юрія Федьковича 11 січня виповнюється 130 років по смерті видатного громадського діяча, письменника, просвітителя, уродженця Сторонця-Путилова Осипа-Домініка Федьковича, в сучасному світі більш відомого під іменем Юрій. В цей день пам’ять Буковинського Соловія за всіма православними канонами вшанували в Свято-Миколаївській церкві селища Путила, де настоятель храму отець Василій провів поминальну панахиду, а прихожани разом із головою районної державної адміністрації, начальником відділу культури райдержадміністрації схилились у спільній поминальній молитві та запалили свічки пам’яті.

Далі пам’ятні заходи перемістились безпосередньо до родинної садиби, куди прийшли чимало земляків, які пам’ятають та вдячні літературному генію за мистецький талант, просвітництво, любов до рідної землі, яку він неодноразово оспівував у власних прозових та поетичних творах.

Про помітний слід в історичній та культурній спадщині Путильщини, який по собі залишив Юрій Федькович, про його просвітницькі вчення, які він передавав через свої твори, небайдужість до долі простих гуцулів своїх виступах говорили голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук,Путильський селищний голова Іван Повідаш, голова районного товариства «Просвіта» Валентина Буняк.

За давнім звичаєм, як годиться, для учасників заходу проведено поминальний обід, який зорганізовано в родинній музеї-садибі саме в атмосфері тогочасного побуту федьковичевої доби.


02.01.2018 09:52

Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з Новим 2018 роком  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з Новим 2018 роком Щиро вітаємо всіх жителів району з Новим 2018 роком!

Хай новий рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе добробут і взаєморозуміння у родини, мир у нашу державу, стане для всіх роком добрих змін, а для України – роком соціально-економічного зростання, стабільності, духовного оновлення, національної згоди і єдності.

Бажаємо, щоб ясна різдвяна зоря принесла у Ваші оселі здоров’я і благополуччя, злагоду і спокій, радість і любов.


02.01.2018 09:23

Павла Юрбаша, якого днями в результаті обміну визволено із полону, щиросердно зустріли на рідній Путильщині |  Різне
Павла Юрбаша, якого днями в результаті обміну визволено із полону, щиросердно зустріли на рідній Путильщині Обійми, радість на поміш із сльозами – це ті щирі емоції, з якими путильчани зустрічали на рідній землі сергіївчанина Павла Юрбаша, днями звільненого із полону сепаратистів внаслідок обміну ув’язненими між бойовиками Донбасу та українською стороною. На шляху до рідної домівки героя разом із родиною радо зустрічали в кожному населеному пункті.

В селищі Путила із хлібом та квітами, вітаннями із щасливим поверненням додому Павла зустріли голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук,виконавчий директор благодійної організації «Волонтери Путильщини з Україною в серці», волонтерка Оксана Забродоцька, голова громадської організації «Об’єднання учасників АТО» Ростислав Клокол, представники трудових колективів установ, організацій та підприємств селища, друзі, знайомі, школярі та пересічні громадяни.

Керівник представницької влади району привітав із звільненням та поверненням Павла на малу Батьківщину, подякував за патріотизм, героїчну витримку та стійкість, які він проявив за час полону.

Сам боєць був неговіркий та радо приймав всі привітання, які адресували земляки.


22.12.2017 13:19

Привітання голови районнї ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Микола Савчука з Днем енергетика! |  Вітаємо!
Привітання голови районнї ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Микола Савчука з Днем енергетика! Шановні енергетики Путильщини!

22 грудня своє професійне свято відзначатимуть працівники енергетичної галузі. Це дуже важлива галузь, адже саме від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі нових вагомих здобутків, стабільної напругив електромережах. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави, ім’я якій Україна! ЗичимоВам великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім’ям!


22.12.2017 13:15

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради 21 грудня під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулася позачергова ХХІІ сесія районної ради УІІ скликання.
Першими питаннями порядку денного сесії депутати розглянули бюджетні питання, зокрема «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2017 рік» та «Про районний бюджет на 2018 рік». По даних питаннях депутатів поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова.
Начальника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Роман Чопа ознайомив депутатів з Програмою економічного і соціального розвитку Путильського району на 2018 рік.
На сесійному засіданні народні обранці продовжили терміни дії контрактів з головним лікарем КЗ «Путильський Центр ПМСД» Світланою Пилипко та директором Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості Наталією Хромей.
Також депутати передали майно спільної власності територіальних громад сіл, селища району Селятинській сільській раді об’єднаній територіальній громаді та звільнили батьків від сплати за утримання дітей у КЗ «Селятинська загальноосвітня школа –інтернат І-ІІІ ступенів».
Директор комунального закладу «Путильська художня школа» Тарас Ковальчук поінформував депутатів про роботу КЗ «Путильська художня школа».
На сесії народні обранці затвердили Програму Центру надання адміністративних послуг Путильської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, прийняли Положення про депутатський фонд – на виконання депутатських повноважень депутатами районної ради щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, внесли зміни до Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Путильського району на 2016-2017 роки та затвердили Статут Путильської районної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.
Депутати внесли зміни до рішення ХІХ сесії «Про створення КЗ «Путильський Центр управління освітою» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області», до рішення ІІ сесії «Про районну Програму розвитку архівної справи в Путильському районі на 2016-2019 роки», затвердили проектно-кошторисну документацію на стадіон «Карпати» імені А.Гусіна та заслухали начальника відділу культури райдержадміністрації Василя Нестора «Про хід виконання комплексної Програми розвитку культури в Путильському на 2016-2018 роки» за 2016 та 2017 роки.
В роботі сесії взяли участь та виступили начальник відділу Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Іван Тріска та голова районної державної адміністрації Микола Савчук
22.12.2017 09:30

У Верховині урочисто відкрито Дні українського кіно  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
   У Верховині урочисто відкрито Дні українського кіно

19 грудня голова районної ради Микола Шевчук взяв участь у проведенні Днів українського кіно у Верховині, які стали можливими завдяки спільним зусиллям Державного агентства України з питань кіно, голови комітету Верховної Ради з питань культури та духовності Миколи Княжицького, Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської районної ради та Верховинської райдержадміністрації.
Трембіти, цимбали, скрипки та, звісно ж, зустріч із хлібом-сіллю. Дирекція «Молодості», актори та режисери фільмів-учасників фестивалю були вражені теплим прийомом.
Голова районної ради Іван Шкіндюк подякував зусиллям Державного агентства України з питань кіно, голові комітету Верховної Ради з питань культури та духовності Миколі Княжицькому, Івано-Франківській облдержадміністрації та районим представникам, які взяли участь у організації даного фестивалю. Іван Юрійович наголосив, що це дуже важливий захід для нашого краю, та побажав усім присутнім миру та злагоди.
Генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі зазначив, що для даного фестивалю важливо показувати українське кіно там, де люди не мають доступу до кіноекранів.
Гостями урочистого відкриття Днів українського кіно також стали:голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко; актриса фільму «Припутні» Олена Узлюк; режисер фільму «DZIDZIO Контрабас» Олег Борщевський; актор фільму «Сторожова застава» Олег Волощенко.
На жаль, через погодні умови у Києві, на заході не був присутнім режисер фільму «Кіборги» Ахтем Сеітаблаєв та продюсер Іванна Дядюра.
Фільмом-відкриттям стали "Кіборги". Показ зібрав аншлаг – у залі на 300 місць не було жодного вільного стільця. На численні прохання керівники фестивалю та представники фільму прийняли рішення організувати ще один показ, який відбувся о 18:00.
Найкращий вітчизняний фільм Днів українського кіно у Верховині за результатами глядацького голосування отримає «Скіфського оленя» - головну нагороду кінофестивалю «Молодість».
Також «Молодість» підготувала ще один сюрприз – найактивніший глядач Днів українського кіно у Верховині зможе безкоштовно відвідати 47-й фестиваль, який відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року.
20.12.2017 16:25

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 20 грудня відбулася Колегія районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука, заступника голови районної ради Володимира Різака, за участю голів постійних комісій районної ради, голови районної державної адміністрації Миколи Савчука та начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяни Назарової.
На засіданні Колегії розглянуті питання порядку денного ХХІІ позачергової сесії районної ради УІІ скликання. Також члени колегії запропонували включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2017 рік», « Про районний бюджет на 2018 рік», «Про Програму економічного і соціального розвитку Путильського району на 2018 рік» та « Про продовження контракту з Хромей Н.П.».20.12.2017 16:13

Засідання бюджетної комісії  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 20 грудня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуті проекти рішень «Про районний бюджет на 2018 рік» та «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2017 рік».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук.18.12.2017 15:05

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 18 грудня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуті проект розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2017 рік».
Також члени комісії розглянули лист Косівської районної державної адміністрації та районної ради щодо співфінансування ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-62 Криворівня – Чернівці 35 тис.гривень та заяву жительки с.Дихтинець Синиці Анжели Володимирівни щодо виділення коштів на лікування сина –проведення операції.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук.


13.12.2017 09:27

Оксана Палійчук провела нараду із керівниками освітніх закладів Путильщини |  Освіта
Оксана Палійчук провела нараду із керівниками освітніх закладів Путильщини В рамках здійснення робочої поїздки до району 12 листопада директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Палійчук провела нараду із працівниками сектору управління в сфері освіти районної державної адміністрації та керівниками закладів освіти району.

Для проведення змістовного діалогу із освітянами Путильщини в зустрічі також прийняли участь голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Володимир Дутчак, заступник директора Центру якості і освіти Андрій Вовк, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту департаменту Оксана Гринюк, куратор галузі, голова районної ради Микола Шевчук,керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк.

Очільник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації розповіла про нововведення в організації освітнього процесу відповідно до Закону України «Про освіту», зокрема, щодо використання нової термінології, управлінської та фінансової автономії, організації інклюзивного навчання та створення освітніх округів. Оксана Михайлівна зробила акцент на зміні окремих норм законодавчого документу, в частині фінансового стимулювання працівників освіти для підвищення власного кваліфікаційного рівня та надання якісної освіти. У своєму виступі посадовець зупинилась на окремих проблемних питаннях, які існують в галузі освіти району, зокрема оплати праці обслуговуючого персоналу. Посадовець завірила присутніх, що всі пропозиції по його вирішенню розглядаються в департаменті, більш того про це знають в Міністерстві освіти і науки. Наприкінці свого виступу вона попросила керівників закладів тісно співпрацювати із органами місцевого самоврядування, вже утвореними об’єднаними територіальними громадами та районною владою, щоби при формуванні місцевих бюджетів на наступний рік враховувати наявні потреби освітньої сфери.

Про прозорість та фінансово-інформаційну відкритість закладів освіти вів мову заступник директора Центру якості і освіти Андрій Вовк. Він детально поінформував керівників закладів яким чином інформувати громадськість про фінансові витрати закладу, забезпечувати охорону праці та слідкувати за технікою безпеки.

В контексті дотримання прав освітян у світлі прийняття нового закону про освіту поінформував голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Володимир Дутчак. Очільник профспілкового органу акцентував увагу на змінах, які потрібно врахувати при прийнятті колективних договорів на наступний рік.

Аспекти охоплення позашкільною, дошкільною освітою дітей та організацію харчування учнів в освітніх закладах району, використовуючи аналітичні дані, прокоментувала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту департаменту Оксана Гринюк.

По завершенню заходу Оксана Михайлівна відповіла на запитання присутніх та провела прийом громадян.


Оголошення

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 19.01.2018 №4-р 01 лютого 2018 року о 10 годині в сесійній залі районної ради скликається ХХІІІ сесія районної ради VІІ скликання.