Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

24.09.2018 10:49

Лісівники Путильщини відзначили своє професійне свято |  Урочисті заходи
Лісівники Путильщини відзначили своє професійне свято День працівників лісу вчора, 13 вересня, урочисто відзначили працівники двох найбільших лісопереробних підприємств ДП «Путильський лісгосп» та ДП «СЛАП «Карпатський держлісгосп». З цього приводу в Сергіївському сільському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, на якому привітали лісівників із професійним святом голова районної ради Микола Шевчук та голова районної державної адміністрації Микола Савчук.
З нагоди відзначення професійного свята та за багаторічну, сумлінну працю грамотами районної державної адміністрації відзначено кращих працівників лісгоспів.
Музичний подарунок адресували охоронцям зеленого багатства району аматори художньої самодіяльності району та вихованці музичної школи.


17.09.2018 09:31

17 вересня День рятівника |  Вітаємо!
17 вересня День рятівника Вітаємо з професійним святом!


12.09.2018 14:23

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія  районної ради Вчора,11 вересня під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулась ХХVІІ позачергова сесія районної ради VІІ скликання. Згідно листа голови районної державної адміністрації на розгляд позачергової сесії винесено питання затвердження Статуту комунального закладу «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області в новій редакції. З основними аспетками Статуту депутатів ознайомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Горбан. На сесійному засіданні депутати розглянули акт позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності КЗ «Путильська ЦРЛ» з 01.01.2015 року по 01.05.2018 року. По даному питанню депутатів інформувала голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, культури, медицини та молодіжної політики Антоніна Скидан.
Також народні обранці розглянули питання «Про звільнення головного лікаря КЗ «Путильська ЦРЛ» у зв’язку із закінченням терміну дії контракту», яке викликало в сесійній залі дискусії та обговорення. За результатами розгляду вищезазначене рішення не прийняте, так як не набрало необхідної кількості голосів.
У ході сесійного засідання також прийнято рішення про передачу в оренду нежитлових приміщень, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища району приватному підприємству редакції газети «Карпати», затверджено ліквідаційний баланс ліквідаційної комісії з ліквідації Путильської районної друкарні. Рішенням сесії районної ради піднято батьківську плату за навчання дітей у школах естетичного виховання.
За збігом обставин саме вчора в селі Рожен Івано-Франківської області проходила мирна акція, у ході якої місцеві жителі, в тому числі і путильчани вимагають відновити пошкоджений стихією відрізок автомагістралі, яка є невід’ємною частиною єдиного сполучення Путильського району із Чернівецькою областю. Тож, в знак солідарності із якнайшвидшою потребою у вирішенні даного питання депутаським корпусом прийнято відповідне звернення до високопосадовців. Аналогічне звернення буде направлено керівництву облдержадміністрації щодо ремонту дорожнього покриття дороги сполученням Путила - Паркулина.
07.09.2018 10:10

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 06 вересня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова Скидан А.О.) на якому розглянуті проекти рішень «Про звільнення головного лікаря КЗ «Путильська ЦРЛ» Дячука М.Д. у зв’язку із закінченням терміну дії контракту», «Про хід виконання районної програми щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей в Путильському районі на 2016-2020 роки», «Про передачу в оренду нежитлових приміщень, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл,селища району приватному підприємству редакції газети «Карпати»,«Про затвердження Статуту комунального закладу «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області (в новій редакції), «Про створення комісії по прийняттю на баланс районної ради вартості реконструкції старої школи під Путильський РВ УМВС України в Чернівецькій області по вул.Українській,128 смт Путила вартість, якої становить 3140200 грн».
Також члени комісії розглянули акт позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності КЗ «Путильська центральна районна лікарня з 01.01.2015 року по 01.05.2018 року.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
07.09.2018 09:06

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 06 вересня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект рішення «Про результати підготовки підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», лист КЗ «Путильська центральна районна лікарня» щодо виділення додаткових коштів, а також акт позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності КЗ «Путильська центральна районна лікарня» за період з 01.01.2015 року по 01.05.2018 року.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідний висновок.
31.08.2018 14:49

Відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильського району та Селятинської сільської ради ОТГ з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік» |  Освіта
Відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильського району та Селятинської сільської ради ОТГ з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік» Традиційно кожен навчальний рік починається серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів. 30 серпня 2018 р., у залі засідань районної ради відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильського району та Селятинської сільської ради ОТГ з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік».

У заході взяли участь: заступник голови районної ради Різак В.О.,перший заступник голови районної державної адмінстрації М.Ямницький,Селятинський сільський голова ОТГ Полянчук В.К., начальник відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації Горбан С.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ Косар Р.Д., голова районної організації профспілки працівників освіти Шевчук Л.І., помічник народного депутата І. Рибака Скидан І.В., представники засобів масової інформації, керівники закладів освіти, їх заступники, педагогічні працівники.

Учасників конференції привітала вітальна група вихованців ПЦДЮТ під керівництвом Москаль Л.Ю.

С.Горбан, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдердежадміністрації та Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, проаналізували роботу відділів за минулий навчальний рік та сердечно подякували колегам за натхненну працю у минулому навчальному році, за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року і окреслили нові горизонти розвитку освіти району, ОТГ.

Під час діалогу учасники поспілкувалися про те, що вже зроблено для впровадження Концепції «Нова українська школа», які ризики і труднощі виникають і як їх подолати, які пріоритетні завдання для педагогів, керівників закладів освіти, органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад.

З вітальним словом виступили: заступник голови районної ради Різак В.О.,перший заступник голови районної державної адміністрації Ямницький М.І., Селятинський сільський голова ОТГ Полянчук В.К., помічник народного депутата І. Рибака Скидан І.В.

Кращим педагогічним працівникам району, ОТГ вручено грамоти районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту. почесні грамоти обласної державної адміністрації та відзнаки .


27.08.2018 10:22

Привітання заступника голови районної ради В. Різака та першого заступника голови районної державної адміністрації М.Ямницького з Днем незалежності України!  |  Вітаємо!
Привітання заступника голови районної ради В. Різака та першого заступника голови районної державної адміністрації М.Ямницького з Днем незалежності України! Шановні жителі Путильщини!
Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.
Цього року День незалежності особливо важливий для нас усіх. Цього разу, двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.
Захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників полягло п’ятеро жителів Путильщини , які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно. Сьогодні схиляємо голову перед пам’яттю земляків, які поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі
У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконані, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.
Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.
Щиро бажаємо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!
І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!
Зі святами вас, дорогі жителі Путильщини з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
Слава Україні!


27.08.2018 10:17

Привітання заступника голови районної ради В.Різака та першого заступника голови районної державної адміністрації М.Ямницького з Днем Державного Прапора України! |  Вітаємо!
Привітання заступника голови районної ради В.Різака та першого заступника голови районної державної адміністрації М.Ямницького з Днем Державного Прапора України! День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Бажаємо всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора України! Зі святом вас, дорогі українці!


23.08.2018 10:48

В районі відзначили 27-му річницю Дня незалежності України |  Урочисті заходи
В районі відзначили 27-му річницю Дня незалежності України 22 серпня за участю представників районної влади, громадськості, членів обласного та районного активу спілки учасників антитерористичної операції в центрі Путили пройшли урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України.

В рамках святкування величної національної дати біля районного будинку культури відбулась урочиста церемонія відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні та путильчанам – учасникам антитерористичної операції на Сході України , який був встановлений за безпосередньої ініціативи районної державної адміністрації. Керівники райдержадміністрації та районної ради спільно із бійцями схилились у глибокій жалобі перед пам’яттю загиблих на сході та померлими від ран земляками, поклавши до пам’ятного знаку квіти.
З нагоди свята лунали багато привітань та приємних побажань українському народу і нашій неньці - Україні від голови районної ради Миколи Шевчука, голови районної державної адміністрації Миколи Савчука.Разом з тим керівник виконавчої влади подякував всім за проявлену ініціативність в спорудженні пам'ятника, яку разом з районною державною адмінстрацією вдалось успішно зреалізувати.
З нагоди свята, враховуючи заслуги перед Батьківщиною, плідну працю в усіх сферах району кращих працівників підприємств, установ, організацій, меценатів відзначено грамотами та подяками обласної, районної виконавчої та представницької влади та ювілейними відзнаками до 100-річчя Буковинського віча.
Крім того, голова райдержадміністрації виконав почесну місію вручивши матері – героїні памʹятний знак та посвідчення, а також відзнаку «За заслуги перед Путильщиною» та годинник Галині Клим.
Святкову атмосферу святу додавали виступи молодої талановитої молоді, колективів району, що стали переможцями XXV Міжнародного Гуцульського фестивалю.


16.08.2018 16:51

Сесія районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради Сьогодні, 16 серпня 2018 року під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулася ХХVІ позачергова сесія районної ради УІІ скликання. Першим і другим питанням порядку денного депутати розглянули «Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року» та «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік».По даних питаннях депутатів інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Назарова.
Народні обранці на сесії районної ради затвердили Статут КЗ «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області (в новій редакції).
Також депутати районної ради на позачерговій сесії заслухали питання «Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Путильського району впродовж першого півріччя 2018 року». З даною інформацією перед депутатами виступив заступник керівника Кіцманської місцевої прокуратури Сергій Клим.16.08.2018 15:00

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 16 серпня відбулася Колегія районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука, за участю заступника голови районної ради Володимира Різака, голів постійних комісій районної ради.
На засіданні розглянуті питання порядку денного ХХVІ позачергової сесії районної ради УІІ скликання .
Колегія погодилась з пропонованим порядком денним сесії та рекомендувала включити в порядок денний позачергової сесії районної ради «Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Путильського району впродовж першого півріччя 2018 року» та виключити з порядку денного позачергової сесії питання «Про батьківську плату за навчання дітей у школах естетичного виховання» як таке, що не пройшло процедуру оприлюднення та «Про внесення змін і доповнень до Регламенту Путильської районної ради УІІ скликання» як таке, що потребує доопрацювання.
16.08.2018 14:30

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 16 серпня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення (голова комісії Козян М.Д.) на якому розглянуто проект рішення «Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Путильського району впродовж першого півріччя 2018 року».
За результатами обговорення комісія прийняла відповідний висновок та рекомендувала голові районної ради Миколі Шевчуку винести дане питання на розгляд позачергової сесії районної ради.


07.08.2018 11:42

Засідання постійної комісії  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 07 серпня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова Скидан А.О.) на якому розглянуто проект рішення «Про затвердження статуту комунального закладу «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області із внесеними змінами», «Про затвердження передавального акту КЗ «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Путильської районної ради Чернівецької області», «Про батьківську плату за навчання дітей у школах естетичного виховання району» та «Про затвердження ліквідаційного балансу Путильської районної друкарні».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
06.08.2018 13:00

Літературно-мистецьке свято "Шовкова косиця" |  Культура
Літературно-мистецьке свято "Шовкова косиця" Віддаючи данину шани літературному таланту видатного письменника, просвітителя та захисника гуцульського народу Юрія Федьковича, напередодні відзначення 184-ї річниці від дня його народження, 5 серпня, на території родинної садиби Буковинського Соловія зібрались вдячні його нащадки – поціновувачі його творчості, гості Путильщини.

За уставленою традицією, першої неділі серпня, саме тут, на обійсті літературного генія Буковини проходить літературно-мистецьке свято «Шовкова косиця».

Розпочався захід із покладання квітів до встановленого пам’ятника митцю на центральній площі селища та постаменту на садибі Федьковича.

Для нащадків Федькович є взірцем патріотизму. Він - вірний лицар любив свою Батьківщину, як і сотні тисяч українців, які нині, у цей нелегкий для країни час, обороняють Україну від сусіда-агресора. Світлій пам’яті земляків, які вже ніколи не повернуться до рідної домівки, у невимовній скорботі, вклонились всі учасники зібрання.

З нагоди святкової події, вітання від імені преставницької та виконавчої влад району до присутніх адресували голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук,заступник голови україно-американської культурної асоціації штатів Орігон та Вашингтон (США) Олександр Москаль, завідувач літературно-меморіальним музеєм Юрія Федьковича в Чернівцях Оксана Філіпчук. Свої виступи голова районного товариства «Просвіта» Валентина Буняк та волонтер, письменниця-початківець Оксана Забродоцька підкріпили власними поетичними творами, які зачитали зі сцени.

В рамках святкового дійства нагороджено майстрів ужиткового мистецтва - учасників свята.

Як любив Федькович, протягом дня на садибі звучали гуцульські музики, коломийки та співанки співали місцеві аматори художньої творчості.


03.08.2018 08:58

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 02 серпня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення (голова комісії Козян М.Д.) на якому розглянуто депутатське звернення депутата районної ради Триньки В.Д. та проект рішення «Про припинення надання пільг з послуг зв’язку пільговій категорії громадян».
За результатами обговорення комісія прийняла відповідні висновки.