Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

16.04.2019 10:21

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 16 квітня 2019 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення (голова комісії Козян М.Д.) на якому розглянуто проект рішення «Про інформацію управління Держпраці у Чернівецькій області про роботу в Путильському районі за 2018 рік».
За результатами обговорення комісія прийняла відповідний висновок.
12.04.2019 10:35

20 та 21 квітня можна буде отримати паспорт у вигляді ID-картки в усіх підрозділах УДМС у Чернівецькій області |  Різне
Звертаємо увагу буковинців, що у зв’язку з проведенням другого туру виборів Президента України в усіх територіальних підрозділах УДМС у Чернівецькій області в суботу 20 квітня та неділю 21 квітня від 09.00 до 18.00 чергуватимуть працівники, які надають послугу з видачі раніше оформленого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
В Управлінні ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25, м. Чернівці в зазначені дні від 09.00 до 18.00 можна буде отримати консультацію фахівців щодо оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
Запрошуємо буковинців, котрі раніше вже подали документи на оформлення паспорта громадянина України, звертатися до тер-підрозділів за місцем реєстрації проживання для своєчасного отримання паспортного документа.
Управління ДМС у
Чернівецькій області28.03.2019 14:45

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
27 березня проведено засідання постійної комісії районної ради з розвитку агропромислового комплексу,земельних відносин, охорони довкілля і природніх ресурсів (голова комісії Юрбаш М.Ю.) на розгляд якого винесено лист голови районної державної адміністрації щодо виокремлення частини земельної ділянки розміром 0,2500 га з земельної ділянки КЗ «Путильська ЦРЛ» під будівництво приміщення Путильської АЗПСМ КНП "Путильський районний Центр ПМСД».
За результатами розгляду постійна комісія вирішила рекомендувати керівництву КЗ «Путильська ЦРЛ»:
- здійснити поділ земельної ділянки, яка належить Путильській
центральній районній лікарні;
- дати згоду на вилучення земельної ділянки КЗ «Путильська ЦРЛ» для будівництва Путильської АЗПСМ КНП «Путильський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»,яка знаходиться ліворуч від ЦРЛ та межує із землями Добродійчук Т.Ю. та гуртожитками.
В роботі засідання постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Володимир Різак, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький, керуюча справами районної ради Руслана Скидан, Путильський селищний голова Іван Повідаш, головний лікар КНП «Путильський районний Центр ПМСД» Світлана Пилипко, в.о.головного лікаря КЗ «Путильська ЦРЛ» Олена Карпенко.27.03.2019 16:03

Реалізувати право голосу на виборах 31 березня громадяни України можуть і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою |  Різне

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на вказаних виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.
Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.
Зокрема, громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці НЕ мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:
- через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
- через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.
Зазначимо також, що громадяни України зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня не лише на території України, а й за її межами – на закордонних виборчих дільницях. У цьому випадку, за роз’ясненням Міністерства закордонних справ України, документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Додамо: аби уникнути в день голосування можливих непорозумінь, ЦВК радить заздалегідь перевірити свої особисті дані у списках на сервісі Державного реєстру виборців. Важливо, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України, а також внутрішньо переміщені особи мають право реалізувати своє право голосу на виборах Президента України шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.


ДМС України
27.03.2019 16:02

30 та 31 березня можна буде отримати паспорт в усіх підрозділах УДМС у Чернівецькій області |  Різне
Звертаємо увагу мешканців Чернівецької області, що у зв’язку з проведенням виборів Президента України в усіх територіальних підрозділах та Управлінні ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 в Чернівцях в суботу 30 березня та неділю 31 березня від 09.00 до 18.00 чергуватимуть працівники, які надають послугу з видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
Запрошуємо буковинців, котрі раніше подали документи на оформлення паспорта громадянина України, звертатися до тер-підрозділів за місцем реєстрації проживання для своєчасного отримання паспортного документа.
Управління ДМС у
Чернівецькій області27.03.2019 16:00

Напередодні виборів стан оформлення ID-картки можливо перевірити з допомогою онлайн-сервісів ДМС |  Різне
Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на чергових виборах Президента України і 31 березня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме паспорт громадянина України у формі ID-картки або паспорта-книжечки є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.
Нагадуємо громадянам, які звернулися до територіальних підрозділів міграційної служби для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, що перевірити стан його оформлення можливо:
• на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html;
• з допомогою чат-боту ДМС у месенджерах Viber та Telegram, який надсилає повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли він прибуде до підрозділу для видачі.
Не забудьте вчасно забрати свої готові документи для реалізації виборчого права! Вже виготовлені паспорти можливо буде забрати у територіальних органах та підрозділах ДМС на території усієї України також у переддень та день проведення виборів 30 та 31 березня 2019 року.
Прес-служба ДМС України21.03.2019 15:30

Сесія районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради Сьогодні, 21 березня під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулась ХХХІ сесія районної ради VІІ скликання на якій розглянуті важливі питання життєдіяльності району.
Народні обранці на сесії розглянули питання по ряду районних програм, зокрема «Про хід виконання районної програми «Трансплантологія у Путильському районі на 2016 -2018 роки» та затвердження районної програми «Трансплантологія» на 2019 рік», «Про виконання рішення ІУ сесії районної ради УІІ скликання від 03 березня 2016 року № 33-4/16 «Про районну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки» та прийняття районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2019-2021 роки», «Про затвердження районної Комплексної програми створення та підтримки Путильського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2019-2021 роки», «Про виконання районної програми підвищення ефективності діяльності Путильського військового комісаріату по здійсненню заходів призовної,мобілізаційної, кадрової роботи та військово-патріотичного виховання молоді на 2017-2019 роки», «Про затвердження районної програми підвищення ефективності діяльності відділу прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону на 2019-2021 роки» та «Про затвердження районної програми матеріально-технічного забезпечення та проведення заходів щодо підрозділів територіальної оборони військової частини А7186 в Путильському районі на період 2019-2021 років».
Також депутати заслухали звіт директора КЗ «Путильська музична школа» Фрасинюка Михайла Васильовича про роботу КЗ «Путильська музична школа» за 2018 рік, надали згоду на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища району нерухомого майна та передали в оперативне управління та на баланс КЗ «Путильська районна дитячо-юнацька спортивна школа» колишнє основне та складські приміщення Путильської районної друкарні, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл,селища району.
Сесією районної ради внесено зміни до розпису районного бюджету на 2019 рік. По даному питанню депутатів інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Назарова.
В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Микола Савчук.21.03.2019 14:15

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 21 лютого 2019 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуті проекти рішень «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік» та «Про затвердження програми розвитку КНП «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Путильської районної ради на 2019-2021 роки».
Також члени комісії розглянули листи ДПРЧ-6 У ДСНС України в Чернівецькій області та центральної районної аптеки № 54 від 18.02.2019 року щодо виділення коштів.
За результатами розгляду комісія прийняла відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук та начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова.20.03.2019 09:38

До уваги батьків, котрі оформляють закордонний паспорт дітям! |  Різне
Відповідно до Постанови КМУ від 07.05.2014 р. № 152 «Про затвердження зразка бланка технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення держав, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення» законні представники неповнолітніх осіб, котрі ще не досягли дванадцятирічного віку, можуть подавати на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон фотокартку дитини розміром 10 х 15 см. для подальшого сканування та внесення відцифрованого зображення до заяви-анкети.
Проте, як засвідчує практика, батьки або інші законні представники нерідко надають неякісні фотокартки, внаслідок чого виникає необхідність повторного фотографування дитини та затягуються терміни надання адміністративних послуг.
Для надання якісної та своєчасної послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка ще не досягла дванадцятирічного віку, фахівці міграційної служби рекомендують законним представникам дітей здійснювати їхнє фотографування безпосередньо в територіальних підрозділах УДМС.
Управління ДМС у
Чернівецькій області18.03.2019 14:49

Привітання голови райради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення  |  Вітаємо!
Привітання голови райради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука  з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Ваша праця нелегка та надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення району. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.

Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!12.03.2019 14:42

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 12 березня 2019 року відбулася Колегія районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука за участю голів постійних комісій районної ради. На засіданні розглянуто пропонований проект порядку денного ХХХІ сесії районної ради УІІ скликання.
Колегія погодилась з пропонованим проектом порядку денного сесії та вирішила винести його на розгляд та затвердження ХХХІ сесії районної ради.11.03.2019 09:45

Привітання голови райради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з нагоди Міжнародного жіночого дня  |  Вітаємо!
Привітання голови райради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Миколи Савчука з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дорогі жінки Путильщини!

У перші березневі дні завітає в кожну родину гарне свято – Міжнародний жіночий день. Воно об’єднує представниць чарівної статі різного віку та сфер діяльності. І кожній жінці цього дня варто подякувати за натхненну працю, красу і затишок, що вона приносить у світ.

Особливо багата, щедра на красу і майстерність гуцульська земля. Прикрашають будні і свята, додають сьогоденню особливого змісту вмілі та гарні жінки - педагоги, медики, трудівниці лісової галузі, культпрацівниці, підприємці, майстрині, матері, бабусі, сестри. Усім щиро бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою та віри у процвітання нашої неньки-України. Знаємо, що від вашої участі значною мірою залежить сьогодення та майбутнє нашої держави. Тож нехай разом із вами воно буде світлим, яскравим, сповненим благополуччя і щастя. Зі святом!07.03.2019 14:44

Керівники району привітали жінок з прийдешнім святом - Міжнародним днем жінок  |  Святкові заходи
Керівники району привітали жінок з прийдешнім святом - Міжнародним днем жінок

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня для жіноцтва селища та району сьогодні в залі засідань районної ради зорганізовано урочистості та святковий концерт. Символічно, що 8 Березня святкується на початку весни. Адже, образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини. Цього дня самі найпрекрасніші і найчарівніші слова лунають для жінок: бабусь, матерів, дочок та колежанок.

Святкові вітання у своїх виступах адресували представницям прекрасної половини людства голова районної ради Микола Шевчук та голова районної державної адміністрації Микола Савчук. Очільники району подякували жіноцтву за працелюбність, самовіддачу, принциповість в роботі та взаємопідтримку та побажали жінкам приємного святкування, щирих незабутніх емоцій та родинного тепла.

З нагоди свята, за сумлінну та плідну працю керівники представницької та виконавчої влади району вручили представницям трудових колективів району грамоти та квіти.

Урочистості продовжилися святковим концертом. Приємні хвилини радості присутнім дарували вихованці КЗ «Путильська музична школа», Путильського районного ЦДЮТ, а також аматори художньої самодіяльності районного будинку культури та народний аматорський театр «Колиба».07.03.2019 14:02

Спільно на шляху розвитку гірських районів |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Спільно на шляху розвитку гірських районів 5 березня, на базі Мигівської сільської ради відбулося спільне виїзне засідання Координаційних рад при голові Вижницької районної ради та голові Путильської районної ради з питань місцевого самоврядування.
Участь у засіданні взяли народний депутат України Іван Рибак, голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Олександр Айсюк та начальник Вижницького районного сектору управління ДСНС України в Чернівецькій області Олександр Ткач, голови місцевих рад та депутати обох районів.
На засіданні розглянуто ряд важливих питань, які стосуються розвитку гірських регіонів. Зокрема, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк та голова Путильської районної ради Микола Шевчук провели аналіз роботи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Вижницького і Путильського районів в минулому році та окреслили основні напрямки співпраці у 2019 році. Також, приділено увагу соціально-економічним проблемам гірських територій.

У своїх виступах керівники представницької влади двох районів говорили про економічні, соціальні та екологічні проблеми районів й шляхи їх вирішення. У їх розв'язанні мають взяти участь і органи державної влади і місцевого самоврядування, суб'єкти господарювання, наукові установи, громадські організації та мешканці регіону. Важливим при цьому є використання можливостей транскордонної та міжрегіональної співпраці, яку забезпечуватиме участь у європейських програмах територіальної співпраці. Треба активніше використовувати наявні механізми підтримки розвитку гірських територій через проекти розвитку.

Після чого голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк спільно з першим заступником начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Олександром Айсюком та начальником Вижницького районного сектору управління ДСНС України в Чернівецькій області Олександром Ткачем вручили документи та ключі від пожежного автомобіля STAR 266 GBA 4/16 голові Мигівської сілської ради Василю Мудраку, який вдалося отримати в рамках Угоди про співпрацю між Вижницькою районною радою та містом Легіоново (Польща).

Важливим, також, є те, що після обговорення цих питань голови районних рад Вижниччини та Путильщини затвердили свої наміри про співробітництво підписавши Угоду про співпрацю.

Пізніше, сторони поділилися досвідом щодо організації й розвитку фізичної культури, спорту та туризму на території місцевих рад. Інформували з цього приводу Мигівський сільський голова Василь Мудрак та Дихтинецький сільський голова Микола Труфин.

На завершення, директор опорного закладу – Мигівський НВК Іван Кравчук поінформував присутніх про співпрацю органів місцевого самоврядування, навчальних закладів районів у розвитку спортивно-масової роботи та пропаганді здорового способу життя серед школярів та молоді.


06.03.2019 10:31

Товариська зустріч працівників органів місцевого самоврядування |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Товариська зустріч працівників органів місцевого самоврядування 04 березня, на базі Путильської районної ради проведено робочу зустріч працівників органів місцевого самоврядування Путильщини та Вижничини.

Під час зустрічі очільники районних рад Путильщини Микола Шевчук та Вижничини Михайло Андрюк спільно з депутатами та посадовими особами місцевого самоврядування двох районів обговорили проблемні питання розвитку сусідніх районів, як гірських регіонів, а також, шукали можливості їх вирішення.

Серед гострих проблем, що обговорені:

- Медичне обслуговування для гірського населення.

- Невідповідність наявних фінансових ресурсів місцевих бюджетів потребам соціально-економічного розвитку гірських територій.

- Відсутність у регіональній стратегії Чернівецької області пріоритетів (цілей та завдань), які б стосувалися проблем гірських територій.

Крім того, очільниками райрад обговорено питання організації проведення спільного виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Мигівської сільської ради.

По завершенню зустрічі, з метою популяризації здорового способу життя серед посадовців відбувся товариський матч з волейболу між працівниками місцевого самоврядування Путильського та Вижницького районів.