Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Путильська районна рада

Новини

26.04.2018 09:59

Вшановано ліквідаторів аварії Чорнобильської катастрофи |  Урочисті заходи
Вшановано ліквідаторів аварії Чорнобильської катастрофи 32 роки тому в ніч на 26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія на Чорнобильській атомній електростанції. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я — така страшна ціна Чорнобильської трагедії.

Згадати всіх, хто брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні, 25 квітня, біля пам’ятника ліквідаторів зібралися керівники виконавчої та представницької влад району, установ та організацій, чорнобильці та школярі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській катастрофі та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на Чорнобилькій АЕС.

Перший заступник голова районної ради Микола Шевчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький висловили щиру подяку всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС – тим, хто у перші дні та тижні Чорнобильської катастрофи ціною власного життя і здоров'я захищали людство, серед яких чимало жителів нашого району.


25.04.2018 14:41

Щодо графіка роботи УДМС у Чернівецькій області на травневі свята  |  Різне
Щодо графіка роботи УДМС у Чернівецькій області
на травневі свята

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів від 11 січня 2018 р. № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році» (в бюджетних установах, для яких визначений п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю), робочий день з понеділка, 30 квітня перенесений на суботу 5 травня.
У зв’язку з цим Управління ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 та Чернівецький міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській. 248-М не працюватимуть 28, 29,30 квітня та 1 травня.
При цьому, в суботу 28 квітня за зазначеними адресами від 09.00 до 12.00 здійснюватиметься чергування для видачі раніше оформлених документів.
Територіальні підрозділи Управління ДМС у Чернівецькій області, які згідно визначених графіків роботи в суботу здійснюють прийом громадян від 09.00 до 16.45, не працюватимуть 29, 30 квітня та 1 травня.
В суботу, 5 травня Управління ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 та Чернівецький міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській. 248-М працюватимуть від 09.00 до 18.00, територіальні підрозділи – від 09.00 до 16.45.
У вівторок, 8 травня всі підрозділи УДМС у Чернівецькій області працюватимуть менше на одну годину – від 09.00 до 17.00. В середу, 9 травня – святковий неробочий день.
Прес-служба Управління
ДМС у Чернівецькій області
20.04.2018 13:24

Послуга з вклеювання фотокартки до паспорта-книжечки по досягненню 25- та 45-річного є доступною  |  Різне
З 17 квітня визнано таким, що втратив чинність наказ МВС, який затверджував Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року. Зазначене рішення прийнято в рамках реформування системи документування та із врахуванням того, що паспорт громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року вже тривалий час не видається у жодному підрозділі міграційної служби.
Разом з цим, можливість за бажанням особи вклеїти фотокартку до такого паспорта по досягненні 25- та 45-річного віку прописана в інших нормативно-правових актах, тому така послуга і надалі надаватиметься підрозділами Державної міграційної служби та центрами надання адмінпослуг. Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.
У другому півріччі 2018 року заплановано запровадження послуги із заміни паспорта у формі книжечки на ID-картку за бажанням (сьогодні така заміна можлива лише у разі зміни прізвища, псування або втрати паспорта, а також за бажанням при досягненні 25- та 45-річного віку).
Поступове запровадження ID-картки без примушування громадян до заміни документів здійснюється відповідно до досвіду європейських країн та з метою уникнення ажіотажу та додаткових черг.
На сьогоднішній день вже більше 70 центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) в різних регіонах України надають послуги з оформлення біометричних документів. Як показує практика, запровадження цих послуг у ЦНАП суттєво покращує ситуацію з чергами та доступністю послуг для громадян.

Прес-служба ДМС України13.04.2018 13:38

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
12 квітня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення (голова комісії Козян М.Д.) на якому розглянуто звернення депутатів Путильської районної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо створення Урядової комісії для вивчення питання про можливість збереження на території Гуцульщини діючого адміністративно- територіального устрою гірських районів.
За результатами обговорення комісія прийняла відповідний висновок та рекомендувала голові районної ради Миколі Шевчуку винести дане звернення на розгляд чергової сесії районної ради.
13.04.2018 13:28

Писанково-великодня інсталяція Путильського центру дитячої та юнацької творчості одержала найвищу нагороду ІІІ етапу фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!" |  Різне
Писанково-великодня інсталяція Путильського центру дитячої та юнацької творчості одержала найвищу нагороду ІІІ етапу фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!" Минулого року в столиці Буковини започатковано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!». Цьогоріч 12 квітня під егідою виконавчої влади краю вдруге перед приміщенням облдержадміністрації пройшло яскраве фестивальне дійство.

Фестиваль зібрав представників закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області. Так, 33 конкурсні роботи представлено у номінації «Писанкове дерево», 29 робіт – у номінації Великодній рушник». Путильщину на конкурсі представляв дружній і талановитий колектив Путильського районний центр дитячої та юнацької творчості, який вже посідав на конкурсі призові місця.

Оцінювало переможців професійне журі на чолі з майстром народного мистецтва України Василем Беженаром, яке і визначило переможців ІІІ етапу фестивалю-конкурсу.

Приємною несподіванкою стало оголошення головного переможця, який одержав Гран-прі в номінації «Писанкове дерево». Ним став саме наш колектив Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Заслужену нагороду колективу вручив голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Також слід відмітити, що із призового фонду фестивалю колектив районного центру одержав грошову винагороду у розмірі 7 тис. грн.

В рамках конкурсної програми також визначено переможців у номінації «Великодній рушник» та «Кращий розпис традиційної писанки». Кожного із переможців нагороджено дипломами та грошовими винагородами.


13.04.2018 12:05

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради Вчора, 12 квітня під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулася ХХІУ сесія районної ради УІІ скликання. На початку сесійного засідання голова районної ради привітав та вручив грамоту Путильської районної ради заступнику голови районної ради Володимиру Різаку з нагоди відзначення 50-річчя від Дня народження.
Першим і другим питанням порядку денного депутати розглянули фінансові питання, зокрема «Про виконання районного бюджету за 2017 рік» та «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік». По даних питаннях депутатів поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова.
Начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор доповів депутатам про роботу музею-садиби Юрія Федьковича за 2017 рік.
Народні обранці прийняли рішення про укладенню контракту з завідувачем КЗ «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Путильського району» Пилипко Я.В., директором КЗ «Путильська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Ключан С.В. та продовжили термін дії контракту з директором районного будинку культури Матіосом В.М..
На сесійному засіданні депутати затвердили Статут КЗ «Путильська районна бібліотека» в новій редакції, прийняли на баланс районної ради приміщення та господарські споруди, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища району з балансу приватного підприємства редакції газети «Карпати», прийняли рішення про реорганізацію шляхом перетворення КЗ «Путильський ПМСД» в комунальне некомерційне підприємство «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Путильської районної ради, створили КЗ «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області та ліквідували редакцію Путильського районного радіомовлення.
Також народні обранці прийняли рішення «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в Підзахаричівському, Фошківському та Путильському закладах дошкільної освіти у 2018 році» та «Про організацію харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2018 році».
Голова постійної комісії Михайло Козян прозвітував перед депутатами про роботу постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення.
Керуюча справами районної ради Руслана Скидан ознайомила депутатів з порядком запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Путильській районній раді та її виконавчому апараті, по якому депутати прийняли рішення.
На сесії районної ради народні обранці затвердили ряд програм, зокрема Програму розвитку архівної справи в Путильському районі на 2018-2022 роки, Програму розвитку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Путильському районі на 2018 – 2020 роки, комплексну Програму підвищення якості національно- патріотичного виховання дітей та молоді Путильського району на 2018-2021 роки, Програму розвитку інформаційної та видавничої галузей Путильського району на 2018-2019 роки, Програму розвитку підтримки статутної діяльності ветеранської організації у Путильському районі 2018-2022 роки, заслухали виконання Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Путильському районі Чернівецької області на 2014-2017 роки та затвердження відповідної Програми на 2018-2021 роки та внесли зміни до районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016 – 2018 роки.
Головний лісничий ДП «Путильський лісгосп» Михайло Юрбаш поінформував депутатів про роботу ДП «Путильське лісове господарство» за 2017 рік».
Також депутати розглянули депутатські запити депутатів районної ради та прийняли звернення депутатів Путильської районної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо створення Урядової комісії для вивчення питання про можливість збереження на території Гуцульщини діючого адміністративно- територіального устрою гірських районів.
В роботі сесії взяв участь та виступив голова районної державної адміністрації Микола Савчук.11.04.2018 10:51

Щодо графіку роботи УДМС у Чернівецькій області  |  Різне
Звертаємо увагу краян, що у святкові Великодні дні Управління ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 та Чернівецький міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській. 248-М не працюватимуть від 07 по 09 квітня. В суботу, 07 квітня від 09.00 до 12.00 за зазначеними адресами чергуватимуть працівники для видачі раніше оформлених паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
Територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області у суботу, 07 квітня працюватимуть згідно графіка від 09.00 до 16.45. Неробочі дні у зазначених районних підрозділах – 08, 09 та 10 квітня.
Прес-служба Управління
ДМС у Чернівецькій області11.04.2018 10:43

Привітання голови районної ради М.Шевчука та голови районної державної адміністрації М.Савчука із Великоднем |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради М.Шевчука та голови районної державної адміністрації М.Савчука із Великоднем Дорогі горяни!

Щиро вітаємо усіх з Воскресінням Христовим!

Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

У ці священні дні щиро бажаємо Вам затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Нехай Ваші небайдужі серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення. Хай Господь благословить Ваші добрі помисли та справи, примножить здобутки та досягнення на благо рідної Путильщинита України!


04.04.2018 14:16

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
03 квітня відбулася Колегія районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука, за участю заступника голови районної ради Володимира Різака та голів постійних комісій районної ради.
На засіданні було розглянуто питання порядку денного XXIV сесії районної ради VІІ скликання.
Рішенням колегії районної ради вноситься пропозиція включити до порядку денного сесії питання:
- Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік;
- Про роботу ДП «Путильське лісове господарство» за 2017 рік.
Також рішенням Колегії внесено пропозицію зняти з порядку денного сесії наступні питання:
- Про затвердження Програми розвитку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Путильському районі на 2018-2020 роки;
- Про розгляд рішення Шевченківського районного суду м.Чернівці від 02.02.2018року.
Колегія погодила проект порядку денного XXIV сесії районної ради VІІ скликання.

04.04.2018 13:48

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 03 квітня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект розпорядження РДА «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік», та проекти рішення « Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік», «Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки».
Також члени комісії розглянули листи бюджетних установ, організацій району лист КЗ « Путильський районний стадіон « Карпати» імені Андрія Гусіна», лист КЗ «Путильська ЦРЛ», лист районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Микола Савчук, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Горбан.

23.03.2018 15:21

Засідання постійної комісії  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 22 березня проведено засідання постійної комісії районної ради з аграрних питань, агропромислового комплексу, земельних відносин,охорони довкілля і природних ресурсів (голова комісії Юрбаш М.Ю.) на якому розглянуто проект рішення «Про роботу ДП «Путильське лісове господарство» за 2017 рік».
За результатами розгляду комісія прийняла відповідний висновок.
21.03.2018 11:35

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
21 березня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони прав людини та праці, соціального захисту населення (голова комісії Козян М.Д.) на якому розглянуто ухвалу Шевченківського районного суду від 05.03.2018 року та заяву члена списку присяжних Путильського районного суду Пилипко Марії Степанівни.
За результатами обговорення комісія прийняла відповідні висновки.
В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Шевчук.20.03.2018 15:21

Засідання бюджетної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 20 березня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету і фінансів (голова комісії Сафроняк В.Т.) на якому розглянуто проект рішення «Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки за 2017рік», лист відділу культури райдержадміністрації, лист Чернівецької облдержадміністрації, лист Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лист обласної ради профспілок та листи КЗ «Путильська районна лікарня».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідні висновки.
В роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Шевчук.
16.03.2018 15:42

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 16 березня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова Скидан А.О.) на якому розглянуті проекти рішень «Про укладення контракту з завідувачем КЗ «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Путильського району Пилипко Ярославою Василівною», «Про затвердження Статуту в новій редакції КЗ « Путильська районна бібліотека», «Про роботу музею – садиби Ю.Федьковича за 2017 рік» та «Про прийняття на баланс районної ради приміщення та господарські споруди, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл,селища району з балансу приватного підприємства редакції газети «Карпати».
Також члени комісії розглянули клопотання голови громадської організації Клокола Р.А. щодо передачі на баланс Путильської селищної ради приміщення Путильської районної друкарні», лист КЗ «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», заяву жительки селища Путила Монаршек Ганни Іванівни та лист директора територіального центру соціального обслуговування населення Івана Бордіженка (надання соціальних послуг) та звернення першого заступника голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Михайла Ямницького про надання згоди на передачу в суборенду орендованого приміщення бувшого кінотеатру «Ювілейний».
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Шевчук та заступник голови районної ради Володимир Різак.15.03.2018 13:50

Відбулась нарада щодо проведення призову громадян району |  Різне
Відбулась нарада щодо проведення призову громадян району Вчора, 14 березня керуюча справами районної ради Руслана Скидан взяла участь у проведенні наради щодо проведення призову громадян району на весні 2018 року,яка відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, військового комісара Путильського районного військкомату Мирослава Рожки, представників сільських і селищної рад та ОТГ району.

В ході наради обумовлено питання організації проведення прописки громадян 2001 року народження до призовної дільниці Путильського районного військового комісаріату, заходів щодо агітації молоді для вступу до військових вищих навчальних закладів, проведення призову громадян на строкову військову службу на весні 2018 року у Путильському районі за планом - 20чол.

Говорили на нараді, і про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України у 2018 році на території району. Зокрема, як зауважив військовий комісар, за перший квартал нинішньо року план вже виконано. Крім того, здійснюватиметься також призов офіцерів запасу та осіб офіцерського складу на весні цього року. Відтак обумовлено організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних.

За результатами розгляду з вище вказаних питань всі присутні мали можливість поспілкуватись, обмінятись баченнями та напрацюваннями, а також задати питання та отримати грунтовні вичерпні відповіді з посиланням на чинне законодавство.