Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильська районна рада

Новини

28.05.2020 13:43

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 27 травня 2020 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова комісії Скидан А.О.)


28.05.2020 13:41

Сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сесія районної ради Вчора, 27 травня 2020 року під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука відбулась ХLсесія районної ради VІІ скликання на якій розглянуті важливі питання життєдіяльності району.


26.05.2020 15:17

В Путильський район з робочим візитом завітали заступники голови обласної державної адміністрації Наталія Гусак та Ірина Ісопенко |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
В Путильський район з робочим візитом завітали заступники голови обласної державної адміністрації Наталія Гусак та Ірина Ісопенко Вчора, 25 травня 2020 року до нашого району завітали заступники голови обласної державної адміністрації Наталія Гусак та Ірина Ісопенко.


19.05.2020 14:38

Колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 18 травня 2020 року відбулася Колегія районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Шевчука, заступника голови районної ради Володимира Різака, за участю голів постійних комісій районної ради.
На засіданні розглянутопропонований проект порядку денного ХL сесії районної ради VІІ скликання.
Колегія погодилась з пропонованим проектом порядку денного сесії та вирішила винести його на розгляд та затвердження ХL сесії районної ради.19.05.2020 14:37

Засідання постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Вчора, 18 травня 2020 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, освіти, медицини, культури та молодіжної політики (голова комісії Скидан А.О.) на якому розглянуто проект рішення «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Путильська центральна районна лікарня» Путильської районної ради Чернівецької області в новій редакції».
За результатами розгляду члени комісії прийняли відповідний висновок.
15.05.2020 09:35

Засідання бюджетної комісії |  Відбулося засідання постійної комісії
Вчора, 14 травня 2020 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів ( голова постійної комісії Сафроняк В.Т.)


12.05.2020 10:14

Вшанування пам’яті полеглих захисників у Другій світовій війні |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Вшанування пам’яті полеглих захисників у Другій світовій війні 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради прийдешніх поколінь. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна.


08.05.2020 08:26

Візит на стадіон |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
06 травня 2020 року голова районної ради Микола Шевчук, голова районної державної адміністрації Віктор Бегін та заступник голови районної ради Володимир Різак відвідали КЗ «Путильський районний стадіон «Карпати»ім.А.Гусіна», де спільно з директором комунального закладу Михайлом Козяном обговорили питання подальшої роботи стадіону та оглянули стан готовності його до проведення спортивно-масових заходів.


06.05.2020 08:41

Об’їзд закладів освіти |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Вчора, 04 травня 2020 року з метою ефективного розподілу та використання коштів освітньої субвенції заступник голови районної ради Володимир Різак спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Анатолієм Іліщуком та завідувачкою сектору освіти районної державної адміністрації Світланою Горбан здійснили об’їзд закладів середньої загальноїосвіти зокрема: Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.


06.05.2020 08:38

Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Віктора Бегіна до Дня прикордонника |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Привітання голови районної ради Миколи Шевчука та голови районної державної адміністрації Віктора Бегіна до Дня прикордонника Шановні охоронці державних рубежів! Дорогі прикордонники!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє. Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості. Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку та холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.БажаємоВам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.06.05.2020 08:36

В районі вшановано 34-ту роковину Чорнобильської катастрофи |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
В районі вшановано 34-ту роковину Чорнобильської катастрофи 34 роки тому в ніч на 26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія за всю історію ядерної енергетики на Чорнобильській атомній електростанції. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я — така страшна ціна Чорнобильської трагедії.


18.03.2020 11:56

Відбулась робоча зустріч |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Відбулась робоча зустріч 17 березня 2020 року за участі інженера з технічного нагляду Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Петра Вижбовського, заступника голови районної ради Володимира Різака виконуючої обов’язки голови районної державної адміністрації Тетяни Назарової, та керівника НКП «Путильська ЦРЛ» Климентія Михайлюка проведено робочу зустріч. В ході зустрічі було оглянуто не введене в експлуатацію інфекційне відділення НКП «Путильської ЦРЛ» та обумовлено основні аспекти дій і шляхи вирішення щодо пришвидшення його введення в експлуатацію в нестійкій епідемічній ситуації.


17.03.2020 10:23

Відбулась зустріч з керівниками медичних установ району |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
Відбулась зустріч з керівниками медичних установ району Вчора, 16 березня 2020 року з метою покращення роботи НКП «Путильська ЦРЛ» та центру первинно медико-санітарної допомоги зокрема в умовах нестійкої епідемічної ситуації заступником голови районної ради Володимиром Різаком та виконуючою обов’язки голови районної державної адміністрації Тетяною Назаровою проведено зустріч з керівниками вище вказаних установ.


16.03.2020 15:29

На районному рівні для запобігання захворюванню на COVID-19 запроваджено карантин |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади
З метою вжиття заходів із протидії поширенню на території району інфекційного захворювання коронавірусу СOVID-19, 14 березня 2020 року, в районній раді відбулося позачергове засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось за участі заступника голови районної ради Володимира Різака та виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Тетяни Назарової.


06.03.2020 10:44

Відбулась нарада з представниками медичних установ об’єднаних територіальних громад та головних лікарів КНП «Путильська ЦРЛ» та КНП "Путильський ПМСД" |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась нарада з представниками медичних установ об’єднаних територіальних громад та головних лікарів  КНП «Путильська ЦРЛ» та КНП "Путильський ПМСД" Вчора, 05 березня 2020 року під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Тетяни Назарової, заступника голови районної ради Володимира Різака, представників медичних установ об’єднаних територіальних громад, головних лікарів КНП «Путильська ЦРЛ» та КНП «Путильський ПМСД» відбулась нарада щодо обговорення питання по коронавірусу.