Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Конятинська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Новини

24.06.2018 21:04

В закладах загальної середньої освіти Конятинської громади відбулися випускні вечори для одинадцятикласників! |  Урочисті заходи

   Теплі спогади про випускний вечір зберігаються на все життя. Випуск одинадцятикласників - одна з найголовніших шкільних подій та одна з найважливіших подій в житті самих випускників.
    23 червня святкували свій випускний і одинадцятикласники нашої громади.   
      Окрім атестатів випускники були нагороджені грамотами та дипломами за призові місця в районних і обласних олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях.

    В цей святковий вечір їх вітали директори закладів, заступники директорів з навчальної та виховної роботи, класні керівники, перші вчителі, представники від сільської ради, батьки та присутні гості.


      Хвилюючим цей день був не лише для випускників, найбільше переживань відчули їхні батьки, які ще зовсім недавно вели свої дітей, таких розгублених та не сміливих, до першого класу, а тепер вони вже зовсім дорослі йдуть в самостійне життя.     Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 11-ти років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави. Звучали також слова вдячності і найріднішим людям.

  Стихли останні акорди випускного , юнаки і дівчата зустріли перший свій дорослий світанок! Попереду нові випробування.Тож  і ми від щирого серця бажаємо їм вибрати свою життєву дорогу, визначитися з майбутньою професією та вступити до омріяного закладу.
    Щасливої вам дороги , випускники 2018!!! 

Конятинська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Оголошення

перейти: