Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Путила (Путильський район)

Загальні відомості

Ресурси та інфраструктура

Населення: 3722 чол.

Відстань до міста Чернівці: 117 км.

Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Djuce.

Заклади:

 

1

Пошта

Є

2

Міліція

Є

3

Медичні заклади

Є

4

Банківські установи

Є

5

Навчальні заклади

Є

6

Клуби, бібліотеки, заклади культури

Є

7

Культурно-мистецькі колективи

Є

8

Краєзнавчі, художні, меморіальні музеї

Є


Традиційні народні промисли:

 1. Різьба по дереву.
 2. Вишивка.
 3. Килимарство.
 4. Писанкарство.
 5. Тваринництво.
 6. Лісове господарство.
 7. Вирощування ВРХ.
 8. Вівчарство.
 9. Різні ремесла.

Природні ресурси, пам’ятки:

 

1

Лісові угіддя

Є

2

Угіддя реліктових, лікарських рослин

Є

3

Водні ресурси (річки, мінеральні / лікувальні джерела)

Є

4

Гори (схили, тощо)

Є

5

Інші природні ресурси (мінерали, копалини, тощо)

Є

6

Пам’ятки природи (печери, скелі, урочища,  тощо)

Є

7

Пам’ятки історії та архітектури (замки, церкви, тощо)

Немає

Додаткова інформація

Чим пишається громада?

 • Музеєм-садибою Ю.Федьковича;
 • Свято-Миколаївською церквою;
 • памятками історії;
 • гостинними і привітними гуцулами.
 • Народний аматорський колектив "Колиба".

  Народний аматорський драматичний колектив «Колиба» народився в 1995 році. Засновником колективу є Юрій Іванович Бока – методист Путильського районного будинку культури – режисер за освітою.

     Колектив «Колиба» швидко набув популярності серед місцевого населення тому, що почав працювати в напрямку збереження, розвитку та популяризації гуцульських традицій, звичаїв та обрядів.

      Згодом театр «Колиба» став відомим не тільки в Чернівецькій області, а й в других областях Західної України, а саме: на Львівщині, в Закарпатській області та на Івано - Франківщині.

       В грудні 2001 року колектив «Колиба» став дипломантом ІІІ-го ступеню у Всеукраїнському фестивалі сатири та гумору «Вишневі усмішки» з присвоєнням звання «Обнадійливий сміхотворець України». А в травні 2006 р. театр зайняв ІІІ місце у фестивалі «Буковинська театральна весна - 2006», присвяченому 15-й річниці Незалежності України. В 2007 році колектив «Колиба» був запрошений на І-й Міжнародний гуцульський фестиваль гумору та сатири «Бербеницьи фіглів», де здобув ІІ місце в номінації «В ракаши на сцені».

       18 грудня 2008 року колективу було присвоєно зв

  ання «народний» аматорський драматичний колектив «Колиба». Уже будучи в статусі «народного», колектив є неодноразовим лауреатом та дипломантом Міжнародних гуцульських фестивалів та Міжнародних гуцульських фестивалів сатири та гумору.

      Сьогодні театр займається не тільки постановкою драматичних та гумористичних творів українських авторів, а й концертною діяльністю по західному регіону України. Приймає активну участь у благодійних акціях «Добром зігріте серце», кошти з яких перераховані інвалідам та людям похилого віку, та у благодійних акціях «Святий Миколай – дітям України» - для дітей - сиріт та дітей – інвалідів.

      Головний режисер та автор багатьох гумористичних творів Юрій Бока залучає для роботи в театрі обдарованих дітей з малозабезпечених сімей, де вчить їх акторській майстерності. Адміністратор та звукооператор театру Василь Матіос – директор Путильського районного будинку культури та Світлана Шинкарюк – методист районного будинку культури вчать дітей не тільки мистецтву художнього слова, а й майстерності вокального жанру. І молоде покоління – майбутнє театру «Колиба» з успіхом виступають в концертах разом зі своїми наставниками та беруть участь у фестивалях та оглядах – конкурсах.

      Неля Генцар ( 12р.) є дипломантом І-го ступеню у пісенному фестивалі «Чисті роси» в Чернівецькій області та обласному огляді – конкурсі читців до дня народження Т. Шевченка.

      Ірина Сопіт (16р.) є дипломантом ІІ-го ступеню в обласному огляді – конкурсі читців до дня народження Т. Шевченка, а Анастасія Коблюк (17р.) – неодноразовий лауреат та дипломант Міжнародного гуцульського фестивалю в номінації естрадний спів.

      Репертуар колективу багатий та різноманітний. Найкращі роботи: Сидір Воробкевич «Гнат Приблуда»; Іван Франко «Кам’яна душа»;  Юрій Федькович «Як козам роги виправляють».

       Всі учасники театру «Колиба» - є щирими українцями, яких хвилює доля майбутнього нашої держави, доля українського мистецтва та культури. Ми запрошуємо до співпраці всіх своїх однодумців.

     Театр «Колиба» організовує та проводить:

  1.       Великі масові заходи:

     свята села;

     масові гуляння;

     театралізовані дійства.

  2.        Концерти та вистави.

  3.         Корпоративні вечірки на любий смак.

  4.        Написання сценаріїв до масових заходів.

   

  Просимо звертатися за телефонами в любий зручний для вас час.

  03738-2-12-64 – будинок культури.

  096 – 88 – 158 – 70 – Юрій Бока.

Фотогалерея